» »

Nokia 5230-Zemljevidi OVI

Nokia 5230-Zemljevidi OVI

majorka ::

Mam en problem.Ali kdo ve, kako se pri modelu Nokia 5230 v Zemljevidi OVI v podzvrsti 'Priljubljene' izbrišejo nove zbirke,ki jih sam dodaš. Ima samo možnost 'Ustvari novo zbirko', če pa je ne rabiš več,kako se jo zbriše ????

TOP ::

Mislim da greš pod možnosti.Ne vem točnbo ker mam sedaj Garmina gor.

majorka ::

To mislim da ne bo držalo. A mi lahko kdo pove,ki ima dejansko tak telefon in to aplikacijo.Vse sem že odprla in pregledala, pa ne najdem. Ne vem, a sem tolk butasta
Poleg tega, a ma ta telefon sploh kakšne Ringtone gor in kje se jih lahko pogleda ali spremeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: majorka ()

Sims ::

Jaz imam ta telefon. Za nalaganje zemljevidov sem uporabil Nokia OVI suite. Zemljevide lahko poljublno NALOŽIŠ. Program ima opcijo, ki prikaže zemljevide, ki so na telefonu. Žal, pa jih ne moreš enega po enega odstranit. Je pa "gumbek" odstrani VSE. Nato zbiše vse karte s telefona. Potem pa pač moraš naložiti vsako karto, ki jo želiš na novo. Druge opcije nisem našel. Sem pa bral na enem forumu, da bo OVI suite kasneje tudi podprla odstranjevanje posameznih kart. Če pa kdo to že zna, pa naj kr napiše ...

Sims ::

Nastavitve - Osebno - Profili - Splošno - Prilagodi -Ton zvonenja

majorka ::

thx, ok sem pregledela 95% vsega

majorka ::

Ja, sem šla na OVI Suite, pa mi kaže: On your device - All maps, potem pa na levi 'Cannot find maps or voice guidance files on your device', da bi lahko uporabila Delete all. Sem vseeno ponovno naložila, pa so Nove zbirke med Priljubljenimi še vedno gor. grrr

Sims ::

Morda neumno vprašanje. Če greš pod navigacijo v telefonu in ročno brskaš po "zmeljevidu" Recimo greš na Maribor. Imaš črno podlago ali so ceste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

majorka ::

Ne vem kaj misliš s tem.Če odprem ikono Zemljevidi, grem pod Išči in vtipkam Maribor, se mi odpre zemljevid Mb, torej ceste.

Sims ::

Ja, čudno se mi je zdelo, da ti program OVI suite napiše, da ni zemljevidov, dejansko so pa gor(kot si napisala). Imaš vse zadnje posodobitve? Ko sem se prvič povezal na OVI suite, mi je javlo, da so posodobitve za določene aplikacije, tudi za OVI maps. Sem nadgradil in tudi zemljevid za slovenijo je bil za nadgradit.

EDIT:

Vidim, da je en uporabnik podal link do foruma ...

http://discussions.europe.nokia.com/t5/...

Kot rečeno, sem imel še neke Latvija in podobno gor. Ker nisem mogel samostojno odstranit, sem dal odstrani vse in nanovo naložil željene karte in le slovenski zvok.

Zakaj pa tebi ne najde kart pa ne vem. Če so zemljevidi na SD kartici, potem se da tudi kaj ročno odstranit. Samo za to moram malo pogooglat, da si ne zbrišeš vsega ... Več ti ne vem povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Sims ::

Sedaj šele vidim, da nimaš problemov s Zemljevidi ... Se opravičujem.

Če tole drži, pol je beda

1/ Collections do not show on the new ovi website at the moment, they may in the future

2/ Collections created on your phone, can't be deleted permanently
(you can delete from your phone by full reset or format card, but as soon as you sync with ovi they come back)

3/ Summary: The ovi phone software and the ovi website are not fully compatible !!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

majorka ::

Ring,ring....
Sem se bala da sem se že takoj na začetku zaj%&"#$% ker sem spravljala zemljevide pod nove zbirke,
ki sem jih po svoje poimenovala, pa mi niso več všeč. Preimenovati in zbrisati se pa ne da. Heh

Btw, tudi sama sem dol vrgla vse in ponovno naložila ( iz drugih razlogov );ne spomnim se več kaj vse se ti ob prvem prenosu naloži. Ko sem sama nalagala sem naložila samo Slovenijo in vodenje v slov. Ne vem,ful dolg mi je vse skupi trajalo,pa se mi ni dal več še česa nalagat.

Sem ugotovila, da ti OVI Suite ne pokaže katere mape maš gor samo s tem če priklopiš mobilca na računalnik, ampak šele pol če kej prenašaš. Jaz mam zdej za 170MB map gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: majorka ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324542 (4332) Mehmed
»

Nokia 5230 se noče več sinhronizirati (PC - Ovi Suite)

Oddelek: Mobilne tehnologije
8795 (682) primozzzz
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183643 (3051) mojsterleo
»

Nokia 5230 mam problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
52225 (2156) guest #44
»

Nokia OVI maps in težave pri uporabi

Oddelek: Mobilne tehnologije
244615 (4207) PaJo

Več podobnih tem