» »

ATI TV Wonder (pomoc)

ATI TV Wonder (pomoc)

gvihter ::

Kupil sem si tv kartico ATI TV Wonder,pa mi ne dela zvok.
kartico sem vredu instaletiral,dreiverji so tudi vredu. Lahko gledam sliko zvoka pa ni .
Prosim ce mi lahko pomagate,nevem kaj naj naredim kupil sem neko tako varianto da nisem zraven dobil nobenih navodil.

msmiha ::

Pomojem nisi povezal Line-In (na zvočni) in izhoda za zvok na TV kartici. Ali pa v windowsih nis vklopu line-in (maš obkljukano nemo)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

gvihter ::

To sem vse naredu res vse. Nevem kaj bi lahko blo pa mam win 98 drugo izdajo.Pomojem mora biti nekaj narobe z softverom,ker mi v ATI-playerju sploh ne pokaže nobene možnosti o nastavitvu glasnosti (v prvi pomoči pa sem videl da bi moral imeti tam zraven ko spreminjas kanale tudi nastavitev glasnosti,meni tega ne pokaže). Če grem pot ATIinfo pa mi napise audio- ni najden

ijatebi ::

Žal nisi dobil pravih gonilnikov. Priloženi so zanič.
Snemi si jih s tega naslova ( FTP.POWERPLUS.SI pod rubriko grafične kartice/ATI ), ali jih pa zahtevaj v trgovini. Meni so jih priskrbeli v trgovini.8-)8-)
" Gods loves black sheeps ! "

ijatebi ::

Preberi si tudi razpravo na to temo v rubriki " PC TV kartice - kvaliteta slike "
;)
" Gods loves black sheeps ! "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu 7.04 + Pinnacle PCTV = slika super, zvoka ni - Linux n00b here (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706537 (3978) poweroff
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419790 (7336) dire
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918290 (5262) Pyr0Beast
»

Tv Tuner ATI TV WONDER VE

Oddelek: Zvok in slika
101420 (1182) Snupy_II
»

ATI TV Wonder + SoundBLaster PCI128

Oddelek: Strojna oprema
101204 (1089) PIII850

Več podobnih tem