» »

POTRESSS!

POTRESSS!

mile ::

POTRESSS!

darh ::

baje da res... jest nism meč čutu.. mogoče še pride do sem... bohinj je daleč :D
Excuses are useless! Results are priceless!

rc-car ::

Jaz pa glih preberem tole temo, še dvakrat kliknem po forumu in se mi zatresejo tla pod nogami...

Tistega prejšnjega pa nisem nič čutil...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

McHusch ::

Kje pa so ti potresi? Ne vem no, v Celju jest nič ne čutim.

the_unborn ::

gunc guns, lj se premika:D

MoDeR ::

Hmm ja :) Kr lepo je zarukal ja ;) Sploh ce visok v bloku zvis :)) Pa sm mislu, da sm spet prevec v monitor bulil :P :D
Lp,
<br>
MoDeR

alf__ ::

Seizmografi državne mreže opazovalnic so okoli 20. ure zabeležili več potresnih sunkov. Najmočnejši je imel moč 3,3 stopnje po Richterjevi lestvici.

evo kmal bomo mel spet bajte podrte...

http://www.piara.net

mile ::

15 km zahodno od Ljublana (Brezovica,Vrhnika,Podpec).
Pa glih pod mojimi nogami;((

alf__ ::

Barje se maje nimas kej ;)

rc-car ::

15 km zahodno od Ljublana (Brezovica,Vrhnika,Podpec).

Tut točno pod mano :D
Pa sem vedno (od takrat, ko sem na bovškem doživel potres) mislu, da živim na bolj trdnih tleh.. no ja...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

alf__ ::

rc-car:
mogoce grejo pa potresi za tabo...odsel se ;) u afrika hehe joke...da nous hud

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alf__ ()

Speedster ::

Ja v Sukah ful šejka, nič kaj prijetno za v nedeljo zvečer.
Na RGL pa pravjo en mejhen potresek, ne vem če je tole majhen za na marost.

lp

rc-car ::

alf__: >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Thomas ::

Na marostu valovi. Celo področje je kot skleda vode. Zato.

Ampak če vas zdej ni podrlo - vas skoraj zagotovo ne bo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lucifer Tanatos ::

vse kar ni nad 7 stopnjo jst ne cutm >:D
Les yeux sans visage

Paramedic ::

Ej, sreča da ste mi povedli! Js sm prej gledu en divx, pa se naenkrat tko čudno počutim, pa sm pomislu, da je kak težek tovornjak kje blizu se pelu mimo, pa da je mal zamigalo tla, pol pa tle vidim, da je bil potres 8-O. Sej sm pa pomislu, da bi lahko bil, sam sm pol kr se na film nazaj skoncentriru ;).
End transmission.

Filo ::

......ja men ni blo nč jasen tazadn je bil kr hud ja....sem, iz Kamnika pod krimom 1 km stran od podpeči......stari a Bovec 2....he he:D

Yohan del Sud ::

Štiri sunke sem čutil (pri prvem je izgledalo defacto tako, kot če bi degaussiral monitor). Ampak ni panike. Vse še stoji... :D. To bomo pozabili pojutrišnjem...

Dr_M ::

hm...sm glih lezu na kavcu pa gledu TV. fotr je neki upil "potres" pa to, ampak jest nism nc cutu :)) sele pol sm vidu ko se je sok v flasi tresu :)
sicer mi je pa en kolega reku da verjetn zarad tega nism cutu, ker se zarad pomankanja piva tut sam tresem :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sketch ::

Potres? Aja, sestra se je neki pritoževala da ji po sobi škripa in straši... to bo to... samo ni baš dolgo trajal, ali pač?

lp
s.
Adapt and overcome.

Tomi ::

Jaz pa sem nekako bil na poti, tako da nisem cutil. So pa mi rekli kolegi, da se je pa v L:jubljani kar posteno cutil.
metrodusa.blogspot.com

Tarzan ::

Res en sunk je bil precej močn. Js sm lih kontakt z LED diodam naredu (z enim adapterjem sem probal če še dela) pa se je rukat začel. Sm mislu, da grem v večna ležišča ;)

PS, a kdo ve, zakaj mi ne dela podpis tko k bi mogu, ker, če ga prepišem kot navaden post dela normalno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Tomi ::

Ker je HTML v podpisih onemogocen, verjetno.
metrodusa.blogspot.com

Paramedic ::

Hehe, Tarzan, si se glih registriru, pa še nisi opazu, da noben nima tle slikce na dnu ;). Če bi bil HTML omogočen, bi bla tale stran že čist kičasta :D.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potres? Zopet posočje?

Oddelek: Loža
303120 (724) energetik
»

Potres?! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16828066 (20136) Mellons
»

POTRES!

Oddelek: Loža
423385 (2219) Pyr0Beast
»

Potreeees (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
676386 (4732) JOKER

Več podobnih tem