» »

Potreeees

Potreeees

1
2
»

Alexius Heristalski ::

Jaz nisem čutil nič, sem pa iz bližine Ribnice na Dolenjskem.
???
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Mati ::

Maribor, 15. nadstropje, ampak nisem čutil ničesar, tako da ne vem kako ste lahko eni čutili karkoli v MB! Meni bi moglo v 15 štuku omaro prevrečt...

jype ::

En znanec je bil na Novi Zelandiji, ko je bil potres 8. stopnje. Noben ni umru, ker majo vsi lesene bajte, pa samo fejst skripa les, pa mogoce se kej odlom, ampak se ne sesuje nate.

Brunarce uber alles.

Roadkill ::

Prespal. :D

tx-z ::

heh, bil na kolesu tko da nism nč čutu :))
tx-z

matvoz ::

@mati:

tretje nadstropje studentskega doma.. cutilo se je za par sekund cisto malo..

lahko, da do tvojega nadstropja niti prislo ni, oz. nisi cutil..

lp

BigWhale ::

jype, ja, to je handy in pametno... ne pa tako kot na drugi strani sveta... Ko v tornado area uporabljajo isti tip gradnje... ... kot da se niso slisali za zelezobeton... ;>

Boki_ ::

Ajej, js ravno se uležem, da bom spal, pa čutim da me neki ziba. Sm mislu da mi tamala nagaja, da mi gunca pojstlo. Pole brcnem, a v prazno. Pogledam komp in vidu sm ku je lezu proti robu mize. Potem sm vstal in pridržal komp, šel v dnevno, nato pa vn z bajkom.
I'm back

para! ::

Hehe, prvo prevert, če je vse OK s kompom :))
Death before dishonor!

Mamaplata ::

No tlele na Jesenicah je kar lepo rukal par sekund so se lustri zibal (v prvem nadstropju stolpnice - kok je mogl pa tm v kakem 12 nadstropju bit pa raj ne pomislm)
Sem malo gledal tole : http://www.emsc-csem.org/cgi-bin/ALERT_...
pa me zanima a so to popotresni sunki al kaj

Freelancer ::

Po prvih podatkih je škoda približno enaka tisti ob potresu iz leta 1998, je dejal bovški župan Danijel Krivec, ki je dodal, da je bil najbolj prizadet Bovec, Mala vas in Nadvoz. Potres je zahteval tudi smrtno žrtev, saj je padajoče skalovje na severnem pobočju Krna pod seboj pokopalo italijanskega planinca. Po zadnjih podatkih je bilo v potresu ranjenih sedem oseb.
P4C@3GHz, P4P800, 1GB DDR400, ABIT Ti4200

-MiS- ::

spet rahel popotresni sunek

ste cutl ?

frenk ::

jest ne...zgleda sm se že navadu:D

JOKER ::

@TomDeLonge , a ti si iz Bovca, da te je tak orng ruknlo ? Mi smo bili tako zatečeni, da nismo nič čutl :D .
________________________________________________________
Ka te češ ....

Boki_ ::

Js sm iz Ajdovščine. Sam mam tako pisalno mizo, neke posebne oblike, ker tastari niso hoteli navadne, je na eno stran prišravfana v zid, na drugi strani pa je sam en količek, ker je miza nekako polovalna in se tam zoža. In tisti količek se je tresu.
I'm back

rozica ::

najdla budilko :D
mirno noč vsem...

_max_ ::

A kdo ve kje se da javit za prostovoljca ? Vsaj za čez vikend.
Lasciate ogni speranza voi chi domandate

JOKER ::

Neon, najbolje bi bilo, da se obrneš na štab civilne zaščite ali pa morda celo na gorske reševalce.
________________________________________________________
Ka te češ ....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potres? Zopet posočje?

Oddelek: Loža
303120 (724) energetik
»

Potres?! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16828061 (20131) Mellons
»

Potres 3.12.2012 ?

Oddelek: Loža
435843 (2283) Truga
»

POTRES!

Oddelek: Loža
423384 (2218) Pyr0Beast

Več podobnih tem