» »

Potres?!

Potres?!

1 2 3
4
»

[D]emon ::

k4vz0024 je izjavil:

Pri nas je obveščanje o potresi tako, tako. Očitno najprej občutimo, nato pa zvemo od tujih opazovalcev.


Ne, samo nekateri ste funkcionalno nepismeni, in ne znate prebrati, da gre za avtomatske analize.

Ja, stevilke se spreminjajo, ker avtomatika pac ni 100%. #DealWithIt
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mipe ::

Očitno v večjih medijih pišejo samo o potresih, ki jih začutijo v Ljubljani. Udari en 2.6, ga začutijo in že se spravijo pisat dramo. 4.2 na Dolenjskem? Pičkica.

Aston_11 ::

To je diskriminacija - če pride medved na Rožnik, dobi ime, pokličejo specialce in ti ga poknejo. če ti pride na vasi okrog hiše, ne bo dubu ne imena, ne specialcev in bo prej ali slej odhlačal dalje. Po drugi strani so itak vsi živčni po mestih.

Gerbic ::

Mipe je izjavil:

Očitno v večjih medijih pišejo samo o potresih, ki jih začutijo v Ljubljani. Udari en 2.6, ga začutijo in že se spravijo pisat dramo. 4.2 na Dolenjskem? Pičkica.


Verjetno napišejo novico za vsak malce močnejši potres, ki se pojavi v obvestlih na strani ARSO. Nikjer ne vidim, da bi bilo kako dramatično pisanje, zato mislim, da ni nič narobe s tem. O potresu na dolenjskem pa je tudi bilo govora, zato ne rabiš bit užaljen.

Mipe ::

Zgolj zaznamek. Potres v Ljubljani pa koj dobi cel članek.

Gerbic ::

Pa sej nima veze... Če bi pisali o vsakem potresu bi blo boljš, kot če o vseh teh zločinih. Vsaj ne vpliva tolk na nezaupanje v ljudi.

Dr_M ::

Pac ima manjvrednostni kompleks, kot ga ima vecina dolenjcev.

Mipe ::

Pač imate večvrednostni kompleks, kot ga ima večina ljubljančanov.

Gerbic ::

Uf, frustracije so huda stvar. Pripeljejo do škodljivega razmišljanja. Mene načeloma sploh ne zanima, kdo si misli, da je večvreden, ali pa kdo misli zame, da sem manjvreden. Potres je pa pač potres, tako na ljubljanskem kot dolenjskem.

Mipe ::

Frustracije nimajo nič s tem. Zgolj izpostavljam medijski bias.

theBill ::

Aston_11 je izjavil:

To je diskriminacija - če pride medved na Rožnik, dobi ime, pokličejo specialce in ti ga poknejo. če ti pride na vasi okrog hiše, ne bo dubu ne imena, ne specialcev in bo prej ali slej odhlačal dalje. Po drugi strani so itak vsi živčni po mestih.


Ti pa si mi ena cvetka z "Mariborskim kompleksom". Jasno, da bodo probali medveda, ki se je znašel praktično sredi mesta, čimprej ulovili in odstranili.

Po drugi strani pa - če živiš nekje na vasi v bližini gozdov je občasno kak medved, ki pride brskat po kantah za smeti, popolnoma normalen in naraven pojav.

fosil ::

Ljubljana je velika za kakšnih 100 slovenskih občin.
Ko bo potres ali kakšna druga stvar prizadela 100 občin, bodo o tem brez dvoma poročali v vseh medijih.
Tako je!

Mipe ::

Prizadel?

2.6 potres?

Dr_M ::

Mipe je izjavil:

Pač imate večvrednostni kompleks, kot ga ima večina ljubljančanov.



Glede na to, da so vsi moji predniki dolenci, sem bolj tezko kaj vec vreden. Ampak ne trpim nekih bedarij kar tako na pamet.

Mipe ::

Vseeno jih pišeš.

Dr_M ::

Mipe je izjavil:

Vseeno jih pišeš.



Najprej pred svojim pregom pometi. Aja, pa prevec smarnice skoduje, ves.

Mipe ::

Ti kar napadaj, me ne gane.

Dr_M ::

Ouch, soulless. I'm outta here.

Mellons ::

2 krajša sunka v zadnji uri in pol na kočevskem... ste drugje tudi kaj čutili?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tresenje stavbe

Oddelek: Loža
273312 (2071) harmony
»

Potres 3.12.2012 ?

Oddelek: Loža
435843 (2283) Truga
»

Fukušima - jedrska nesreča v teku (VII) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
15354292 (48211) jest10
»

Potreeees (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
676385 (4731) JOKER

Več podobnih tem