» »

POTRES!

POTRES!

Avenger ::

Glih zdejle smo dobili en krepak sunek.. nekak se ne spomnim močnejšega... JV Ljubljane. Vau.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.
  • spremenil: Avenger ()

Jester ::

ja itak da je bil že močnejši.....
tiskrat k je v posočju prvič rukal!
je blo pa kr močno ja:\
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

zlabo ::

Uuf, se mi je zdel da nism tolk prdnu>:D
A ma kdo že kakšne podatke o epicentru in moči?

Pri nas se ga je še kr čutlo, sem iz okolice Domžal

Lp, zlabo

Dr_M ::

mene je skor s stola vrgl...
najprej je ene par sec ful bobnel tuki, pol se je zacel pa kr precej tresl. me je ze kr mau strah ratal :)
sm pa v 8 nadstropju. :D

drugac se je pa cutil tut v daljni okolici LJ....cca 40km od Lj proti NM so tut cutil. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

overlord_tm ::

pr ns se ga je tud čutil:D

ne velik ampak ravn tok da se je pjača u kozarcu rukala;((
nejprej sm mislu da hoce ksn reaktivc čez letet:D

sm pa okolica domžal (vir)

Hammer123 ::

Mengeš: posode so se tresle!

zlabo ::

Baje da je lazji potresni sunek imel epicenter nekje 20km SV od Litije, magnituda 3,5

vir: www.rtvslo.si

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

mesaric21 ::

kva vse hitr na forum vržete...:D

Jester ::

slo-tech je najboljši časopis....vse zveš že manj kot sekundo po dogodku:D :))
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

kopernik ::

Zanimivo, jaz pa nisem popolnoma nič čutil [LJ-VIČ]

Avenger ::

Če ni na internetu, ne obstaja! :D

Ja, 3.5 bo kar prav... prejšnji potresi so se po mojem manj čutili.

Kako je že pri nas, kje so kakšne prelomnice?
EDIT: Najdeno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

zlabo ::

Hm na siolovi strani pa piše da je bila magnituda 3,7 epicenter pa v neposredni bližini Moravč...
LINK

P.S.: slo-tech je itak najhitrejši kar se tega tiče, sem šel na net da bi odpru novo temo, pa opazm da sta že dve>:D :D

Lp, zlabo

blze ::

čutil vendar ne ful

srednja gradbena lj-->tretji štuk učilnica 312:D
uživejte
blze

whatever ::

V Celju pa ni nič treslo.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

BigWhale ::

Maribor, nic... Tud mis se ni rodila ;>

PrimozR ::

Radovljica, nič...

Mercier ::

Zaznal. Mozirje.

TheJack ::

Ravno sem igral United Offensive, panzerji streljajo, vse se trese...itd. Pol se pa nenadoma začne tresti cela miza da je monitor skorajda metalo po njej. Na srečo je bilo hitro konec, tako da se še orenk ustrašiti nisem imel časa. Tule v Litiji sicer marsikdaj čutimo kak potres, ampak tale je bil pa eden najmočnejših kar jih jaz pomnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

misso ::

V Stični se je čutil dobr se je cela bajta tresla

Phil ::

Bohinj. Nisem čutil sploh.
LP

OZZY ::

Ja....Litija se je kr fajn čutila...posebi ko si v bloku navrh....Drugače se malo zamaja to pot je blo pa kr fajn.
Go with the flow.

TribesMan ::

Sem bil glih v avtu... nekje med Ljubljano in Grosupljem... čutil nič, sem pa v Grosuplju in potem doma (20km južno od Grosuplja) izvedel da je ker lepo streslo :D...

A je kdo pomislil kaj se zgodi z trdimi diski v trenutku potresa? Al pa če CD/DVD pečeš? Mislite da bi ga zapekel BP?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Mavrik ::

CDjem verjetno nič ne bi bilo. Diskom pa ne bi bilo preveč prijetno, samo bi prav tako verjetno preživeli.
The truth is rarely pure and never simple.

smilyxx ::

Diski preživijo 60G... V Lescah se ni čutilo.
Save water.
drink beer.

Arthur ::

jaz pa nobenega potresa še nisem čutil. ;( me vsi ujamejo med hojo, ko sem zunaj... grrr...

SkIDiver ::

Jz sem zadnja dva tud zamudu. Obakrat sta se zgodila, ko sem se vozil z avtom.

Sem pa zato tistega v posočju dobr občutu. Doma v NM sem stal na hodniku v hiši pa sem mel kr neki težav z ravnotežjem. Sem mogu mal z rokam pokrilt. Čist mi je nekak zjebalo ravnotežje. Ne znam opisat. Sploh nism mogu nor premaknt. Ko bi bil prbit. Mogoče je vzrok to, da hiša stoji na ogrooomni skali. Hiča pa drugače nepoškodovana.

Tear_DR0P ::

@Arthur Dent
jaz pa nobenega potresa še nisem čutil. me vsi ujamejo med hojo, ko sem zunaj... grrr...


Jst bi si na tvojem mestu nick name spremenil, kr temu tipu se je že vse zgodil, tko da ni nič več za dožvet :))


Nisem sploh čutil potresa.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

balocom ::

Sestrin fant špila igerce, pa naenkrat prleti k meni a preče če sem čutil potres. Njemu ssta se tresla škatla in monitor, men pa nič -LCD prtjen na steno.:8)
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Hair ::

S prijateljico sem hodil po delavskem mostu v Kranju, ko se je streslo.
Spogledala sva se, če sva oba isto čutila, potem pa pospešila tempo, ker nebi bilo preveč prijetno pasti 40m v globino.

Scary!! 8-O
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Ziga Dolhar ::

Benti takih novic:

Naslov: Potres stresel Ljubljano
Besedilo: ... epicenter je bil v Litiji ...

:\
https://dolhar.si/

rozica ::

hvala bogu, da tega potresa nisem čutila, ker bi mela spet nekej slabih noči.... brrrrr :'(

ŽirC ::

bil sem zunaj, pa nisem cutu nic, jah nc se bo treba zabunkirat v hiso in gledat kako se ldc trese :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

[Michael] ::

Tale slikca je vzeta iz neke ruske strani.
Profesor Martinov kot je napovedal že dogajanje v Aziji, napoveduje precej neprijetno stanje tudi na našem koncu z epicentrom točno v Sloveniji (SV še najhuje), po stopnji cca 6,5. Do kje naj bi se čutile posledice je razvidno iz slike. Zgodilo naj bi se v letu '05 oz '06. Pa človek je znanstvenik, ne kakšen vedeževalec.
Skratka, mislim da je tole vredno krepkega razmisleka. Itak lahko tudi nasplošno samo čakamo, kdaj bo udarilo tudi pri nas.
VIR



Tole, sm kopiru iz enga foruma, ker me zanima mnenje slo-techovih strokovnjakov :)

Lp,Miha

PrimozR ::

Uzadno enkrat je bil potres v cerkljah mislm da. Mi smo bli lih u 4. štuku v Gimnaziji Kranj. Men osebno ni blo nč fajn.

Ziga Dolhar ::

Kolikšna je (statistično gledano) verjetnost, da se je tip zmotil?

Najprej to, šele potem gremo stave pobirat :-).
https://dolhar.si/

Thomas ::

Tip je blufo.

Seveda je samo vprašanje časa, kdaj bo spet tak (ali večji) potres v Sloveniji.

Da bo pa to v roku 2 let je pa blef. Čisti blef.

lambda ::

Če bi rekel, da se bo zgodilo to pa to leto, ta mesec in sicer zato ker je stvar taka pa taka, kar smo ugotovili na ta pa način, in bi mu ob tem celo uspelo približno zadeti, bi rekel kapo dol. Tole je pa že podobno, kot da rečeš da bo padla sedmica, ko je na vrsti žrebanje za 600 mio sit ...

Pyr0Beast ::

V Nm je bil zadnč kr lep sunek, enkrat zjutrej če se ne motim. Živim pa v centru Nm tako, da se je fajn slišalo in treslo, rušlo pa se ni (zaenkrat) nč, sem se pa ustrašu, ker mamo pod hišo kakih 6000l kur. olja in če se tisto vžge ni dobro. >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

sivi01 ::

[Michael]: Ta ruski stručko je postavil epicenter natančno tja, kjer je najmanj možnosti za potrese. Bil sem v mežiškem rudniku in nam je vodič pod zemljo med drugim razložil, da območje Koroške sploh ni potresno ogroženo.

Že tale karta pove veliko: Klik

Seveda pa nihče ne more zagotovo trditi da kastrofalnih potresov na tem območju ne bo, hočel le poudariti, da je rus napisal en velik blef in upal, da mu rata.

lp
Sivi

cryptozaver ::

Zadnji '100-letni' potres je bil na obmocju osrednje SLO daljnega leta 1895. Naslednjega lahko pricakujemo (ob upostevanju statistike) prav kmalu.

Simko ::

Sicer sem krepko OT, ampak ne morem mimo nicka Pyr0Beast in izjave " ...ker mamo pod hišo kakih 6000l kur. olja in če se tisto vžge ni dobro." :)

Thomas ::

Ja. To je podobno, kot pri enem YU velemojstru Šahoviču, pri Zdravku Zdraviču, enem predsedniku neke zdravniške organizacije, ali pri doktorju Rakarju z onkološkega inštituta.

Kokr da bi si eden zmislu ... pa se ni.

Pyr0Beast ::

Jah zdej ga ni več tolk. >:D >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potres? Zopet posočje?

Oddelek: Loža
303120 (724) energetik
»

Potres?! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16828065 (20135) Mellons
»

Potres 3.12.2012 ?

Oddelek: Loža
435843 (2283) Truga
»

Potreeees (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
676386 (4732) JOKER

Več podobnih tem