» »

Stran o konzolah

Stran o konzolah

Flash2000 ::

Ok s kolegom sva postvila stran o konzolah. Zaenkrat je še zelo v povojih a kmalu bo stvar v polnem zagonu. Na njej bodo dnevno sveže novice iz sveta konzol, napovedi iger (osnovane na podatkih, ki se o njih pojavljajo), opisi nekaterih najboljših iger in še kaj. Zaenkrat bo povdarek na x-boxu in dc, kmalu pa tudi o PS2 in GC. Na strani je tudi forum za razne debate. Zelo bova vesela vseh pripomb o strani, saj jo bova le tako lahko izboljšala.:D

Aja pa se naslov: KonzoleSi

Flash2000 & Zviti

McSpike ::

Najprej moram pohvalit design8-O. Koj zatem bi vaju opozoru da je un velik logo za konzole.si absolutnao prevelik in bi ga jaz zmanjšal za 10x in tako uspel dvignit dinamično vsebino in menuje dosti višje... Druga stvar je pa, če mislita resno in začneta s polno paro promovirat (ko bo recimo toliko dobra da bo dovolj dobra) dejta reskirat tistih bogih 3000 SIT za svojo domeno in bo vse kot se zagre. Sicer jaz nisem ljubitelj iger (pa bi rad bil ljubitelj a žal nimam časa - včasih sem pa po 24 ur preigraval >:D - kam smo prišli:\) tako da kar vidim okoli designa moram samo rečt: "Go, go!" Thumbs up!:D

Rott-von-weiler ::

nisn še šou pogledat pa končno tudi pri nas nekaj novega
sem lastnik psxone to je že moj peti po vrsti zadnji bo vrjetno ps2 peti po vrsti pa zato ker sn že 4 skuro
;((;((;((

JLP ::

Ja men je tud zlo ušeč stran.

Kar me mot je, spreminjajoč tekst u status baru ("Imate spletno stran ....."). Raj gledam url tm not k pa ene reklame bedne k samo motjo.
Aja pa še to, U NS 6 ne dela highlightanje u meniju nalevi.
Pa tud men osebno ni ušeč da je vsa stran u frejmu in se pol url u address baru ne spreminja glede na to na ker stran si.

Drgač pa velik uspeha in sreče s stranjo!
Live long and prosper!

MRtwister ::

stran rox,8-O8-O:\

luni ::

Ja, res dobra stran, dobra ideja, ampak more pa bit aktivna, kar pomeni redne dnevne novice... Itak se na konzolnem trgu dogaja veliko, tako da to ne bi smel bit problem.

Glede designa: ta design menda niste naredili vi, ker se ga videl na strani nekega tipa, ki ponuja designe in si jih lahko dol potegnes. Ampak vseeno, to ni vazno. BTW, ko kliknem na kaj iz podmenija se podrejo layerji in mi napis Konzole.si vrze iz konteksta strani in tako strli na levo v praznino.

Pa veliko srece!
Artificial Intelligentia

Flash2000 ::

Stran je sicer še v povojih, ampak upam da bo stvar zalavfala :). Novice bodo vsak dan, kmalu pa bova dodala še PS2 in GC. Na strani pa se počasi nabirajo tudi napovedi in opisi... Upam samo da bo dovolj obiskovalcev :D

Aja luni, kateri brskljalnik pa uporabljaš, ker jest do sedaj nisem imel teh problemov ?


PS: A je ker prostovoljec, ki bi pisal novice in opisoval igre za PS2 ?



Opkow ::

Pri men tud napis konzole.si na vrhu pade na levo stran.
Imam ekran resolucije 1600x1200 in zato se napis pomakne na levo stran medtem je vsebina na sredini ..
Uporabljam IE 5.0..

Po mojm ni blem v verziji oz tipa browserja, temvec v html kodi .... namest ukaza

position:absolute
uporabte
position:relative

in to bi mogl delat ...

Drugace mi je pa stran vsec. Tako oblikovno kot izbira barv ... Edin logo konzole.si bi nekoliko pomansu, predvsem un "flek" za napisom zavzema prevec placa za vsebino...

Drugace le tako naprej ... :)

luni ::

Flash2000 ti je ze odgovoril Killer. Gre se za layerje (ce se jas kaj spoznam :)) in ce to popravis bo ok, drugace tudi sam uporabljam IE.

Glede strani pa bi ti priporocal naslednje: ce ste se je lotili zaradi denarja, boste potegnili kratko, ker denarja v takih webstraneh v Sloveniji NI in ga NE BO se kar nekaj casa, ker so razne trgovine se prevec zacementirane v stari miselnosti in se ne zavedajo pomena oglasevanja na i-netu. Ce pa ste se lotili strani zaradi ljubiteljstva do konzol, potem vam zelim sreco in veliko entuziazma. Zacetki so vedno najlepsi :8)
Artificial Intelligentia

Flash2000 ::

Evo sedaj bi morala ta stvar delovati pravilno. Vsaj upam :D

McSpike ::

ne vem luni, močoče imajo fantje v mislih neko 3. varianto hehe....

Caboose ::

nice stran
ni kaj kapo dol...tudi sam nekaj pacam v Dreamweawerju:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

zetko ::

Stran je zakon....keep up the good work :D

Jeronimo ::

HMmmmmm
Jaz bi z veseljem pisal opise iger za PS2.
Sicer imam en manjši problemček, ki pa ga s skupnimi močmi odpravimo. Namreč nimam PS2 :D.
Če to ne predstavlja problema, se z veseljem vklučim v oblikovanje vaše strani.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Flash2000 ::

Jeronimo, pošlji mi mail

whatson ::

fajn stran... čestitam!

YouR MaMa ::

super stran in desgin .. samo nekaj zelo moti ... ta logo KONZOLE.SI .. ta modra barva napisa, ne pase skupaj z barvami na strani .. malo pomanjsaj celi logo in spremeni barvo modre v kaksno taksno, kot je ozadje (mislim modro ozajde) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814142 (12450) scipascapa
»

A kdo ve, kje lahko prodam svoj PS2?

Oddelek: Kaj kupiti
202644 (1869) St235
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625556 (3976) Meizu
»

Še ena tema...oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171690 (1432) cahahopie

Več podobnih tem