» »

CPU IDLE PRO 6 ne učinkuje!!

CPU IDLE PRO 6 ne učinkuje!!

SaS ::

Danes sem potegnil dol zadnjo verzijo tega programa in mi na plati GA-7VAXP (KT400) ni dosegla dobeega učinka, tako kot na moji prejšnji Elite K7S5A ne!!;(

Če ima kdo GA-7VAX mi naj javi ali mu kaj zniža temp. oz. ali treba kaj nastaviti?!8-O
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Highlag ::

Kateri programe pa poganjaš med "hlajenjem" ? :\

Predator ::

katere windowse pa uporabljaš? ( ker win2k in naprej majo že sami halt ukaze instalirane in ne vem koliko program lahko pomaga )

meni na p3 450@550 v win2k dobim 37°C, če zaženem cpu idle pa dobim 35-36°C ( pri isti sobni temperaturi, computer ma pa net, irca pa slo-tech odprt in idla ene 3-4 ure tako)

SaS ::

Imam Win Xp in Athlona XP 1500, in nekateri spravijo zadevo na 38 stopin , jaz pa ga mam na 42 (v IDEL se razume)!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Predator ::

večji vpliv na temperaturo ima kako velik tower imaš, kakšno zračenje ter kakšen ventilator na procesorju kot pa teli halt programčki, lahko je pa tudi senzor napačno postavljen...; bolj pomembna je temperatura na polni obremenitvi

kakno temperaturo pa dosežeš v full obremenitvi?

Matty ::

Sas... jest mam XP1600 (Zalman 5005 vent na 2800rpm), Gigabyte plato pa v idle temp od 34-36C, pred instalacijo programcka WPCRSET pa sem imel cirka 10C visje... Ta programcek ti pomaga SAMO ko idlas, medtem ko mi ob full-loadu skoci do max 64C (ce nastimam vent na 5000rpm je full-load temp cirka 52C)

Sem pa informacije o ustreznih ukazih zvedu nekje na temu forumu (uporabi iskanje)...

SaS ::

Meni je v idlu temp 40 pri sobni cca. 20 (imam TITAN-a, ki je veliko tišji kot V7+, učinek pa je enak)! Ampak če naložim CPU idle program se mi temp za cca 2 stopinji dvigne in to v idle!!

V full pa je moja temp nekje 45, pri sobni 20!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Matty ::

In ce te smem vprasat, zakaj potem sploh rabis CpuIdle program ob teh temperturah?

(pred casom sem tudi probal ta programcek, pa ni ravno blestel z delovanjem)

SaS ::

Ja zato, da v idlu dosežem še nižjo temp!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregrevanje cpuja in glasna graficna

Oddelek: Pomoč in nasveti
382840 (2272) ST-777
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382959 (1731) rejven
»

Temperature vaših 8800 GTS grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212452 (1694) kixs
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372012 (1310) tx-z
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017633 (5423) the_unborn

Več podobnih tem