» »

Pribor za fotoaparat

Pribor za fotoaparat

echoman ::

Pozdravljeni,
Imam fotoaparat Nikon CoolPix P100, za katerega bom potreboval dodatno baterijo. Zanima me, če je ta baterija kompatibilna z mojim aparatom - (če je) ali lahko pride do kakšne napake v fotoaparatu, pregretja baterije oz. karkoli v primeru, da bi jo kakšne 30min do 1 uro pustil preveč polniti (če ravno pozabim ali karkoli)? To sprašujem predvsem zato, ker res hitro potrebujem baterijo, ki bo vredna denarja za kvaliteto.

Hvala in lep pozdrav! :)

KoMar- ::

A na tvoji bateriji piše EN-EL5? Če piše, potem je kompatibilna, ane...

echoman ::

Piše tudi v priročniku poleg fotoaparata, da je. Kako je s tem?
ali lahko pride do kakšne napake v fotoaparatu, pregretja baterije oz. karkoli v primeru, da bi jo kakšne 30min do 1 uro pustil preveč polniti (če ravno pozabim ali karkoli)?


Hvala!

echoman ::

Nujno potrebujem odgovor na tole: ali lahko pride do kakšne napake v fotoaparatu, pregretja baterije oz. karkoli v primeru, da bi jo kakšne 30min do 1 uro pustil preveč polniti (če ravno pozabim ali karkoli)?

hvala! :)

FiDeK ::

Ne. Jaz jo velikokrat pozabim noter tudi po 3 dni. Saj če se ne motim polnilec neha polniti, ko je polna? Drugače bi bila vedno čisto vroča kot je med samim polnjenjem.

tx-z ::

Mislm da že sama narava baterije deluje tko da k je polna se neha polnt, tut če jo še zmer polnš...Edin pr akumulatorjih se mi zdi da ni tko.. Sam nvem zdej kere baterije spadajo med "akumulatorje" al pa "navadne", če ni to kr isto xD ...
tx-z

echoman ::

Ok, super :) Hvala za informacije!

Pyr0Beast ::

Nima biti kaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best practices polnenja baterij v gadgetih?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
323462 (2609) Jst
»

Iphone 4S

Oddelek: Mobilne tehnologije
93362 (2983) amacar
»

Baterija prenosnika se ne polni

Oddelek: Pomoč in nasveti
148588 (7097) Steinkauz
»

Prvo polnjenje baterije pri netbookih

Oddelek: Pomoč in nasveti
182602 (2335) Pyr0Beast

Več podobnih tem