» »

Iphone 4S

Iphone 4S

Denis89 ::

Pozdravljeni

Jaz bi samo vprašal tiste, ki uporabljate IPhone 4S kako je kaj z njim?
Je veliko boljši kot Iphone 4 in ali se pojavljajo kakšne napake?
Je res zelo slaba baterija?
Oz. so kakšni drugi problemi. Ker koliko se ljudje tak pogovarjajo imajo kakšne pripombe preko 4S, 4-ke pa ne.

Razmišljam, da bi si vzel pri Simobilu 4S pa nisem prepirčan ali se splača ali ne.

Hvala za odgovore.

LP Denis

Nesta ::

Veliko boljsi je od Iphone 4.

Pocakaj da pofiksajo IOS5. Ima Buge ja.

Drugace pa ga pri Simobilu se nimajo, oziroma cakajo na novo posilko...

Denis89 ::

aha, hvala lepa :) sem vedel da nekaj je. Pri simobilu pa so mi tak rekli, da jih dobijo kmalu.
Kaj je boljše Xperial Arc S ali IPhone 4S? :)

Primoz78 ::

Denis89 primerjat kateri koli telefon (high end) je brez veze, ker vsakemu pase svoje....tako kot nekateri podpirajo linux, drugi windowse, tretji spet OS X,....to je nekaj kar je subjektivne narave in vsakemu svoje pase. Poskusi in bos videl...a ne 5 min ampak ce mas moznost en dan al pa dva dni da vidis kako se zadeva obnasa in ce ti je "pisana" na kozo. Ker nekaterim bolj lezi Android, drugim iOS tretjim spet BADA itd itd...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

blackbfm ::

Načeloma ni toliko boljši da bi se splačalo menjat 4 za 4s. Če ga pa še nimaš potem pa itak kupiš najnovejši model.

Boobiz ::

Seveda lahko vsak ki ma 5 min cajta ugotovi da je iOs mnogo hitrejsi od androida ravno tako pa ugotovi tudi da je svetlobna leta za androidom po uporabniski prijaznosti. Uzames kar bolj cenis, ne tistega kar je "in"



Trololololo continues.
I'm drunk, what's your excuse?

itak37 ::

Problemi so z baterijo, ki komaj zdrzi cel dan. Je pa problem softverske narave, saj se pojavlja tudi pri starejsih iphone-ih z ios 5. V kratkem se pricakuje popravek, ki naj bi odpravil te tezave. V bistvu pa teh problemov nimajo vsi iphone 4S, tem pa drzi baterija normalno, se pravi 2-3 dni ob povprecni uporabi.

Ce bos vzel pri Simobilu, se ti vsekakor splaca 4S, ker 4ka zaenkrat ni nic znizana. Napram 4 ima 4S zelo izboljsan fotoaparat, ki je sedaj res dober, ter hitrejsi dual core procesor.

blackbfm ::

Tehnično je fotoaparat res ful boljši, po slikah sodeč pa pa tko tko:P V low light je razlika, sicer pa niti ne.

Denis89 ::

Sej nebi jemal nekaj kaj je "in"
Jaz sem pač vprašal za mnenje, če bi pač kdo mel možnost oba sprobat. Sej tak ma vsak svoje mnenje.
Iphone 4 nimam in pač kr razmišljam o nakupu novega telefona pač gledam moje opcije in kaj se mi dopade po specifikacijah.
In ker sta mi Arc S in 4S ostala na prvem mestu sem pač vprašal za menenje :)
Hvala vsem za informacije. Vidim, da bom vseeno mogel počakat kak mesec, kaj se Iphone 4S tiče in potem bom lahko pač upal, da nebom dobil telefona s napako :)

LP Denis

amacar ::

Med iphone 4 in iphone 4s ni velike razlike. V delovanju je sam skoraj ne opazim (iphone 4 sem imel 8 mesecev, 4s imam 2 dni), pozna se pri grafiki v nekaterih igrah, ter v fotoaparatu in siri. Glede baterije bi res lahko malo pofixali (4 mi je definitivno zdržala dlje, še na verziji 4.3.3), zaenkrat mi zdrži 1 dan, je pa res, da sem se dosti igral z njim.
Glede nakupa pri simobilu pa ga ne pričakuj še tako hitro. Sam sem ga namreč rezerviral že pred 3 tedni in telefonov še kr niso dostavili, tako da sem ga vzel sedaj na bolhi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xperia S ali Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11225334 (21223) freesty
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499490 (8189) SLO_Matej
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258910 (52037) PrimozR
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436718 (31110) Lonsarg
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21535091 (24635) Keyser Soze

Več podobnih tem