» »

32" LCD nakup

32" LCD nakup

dwinxp ::

Pozdravljeni!

Prebral sem veliko testov ter predlogov tukaj po slo-techu ter drugih straneh vendar se vedno sem precej neodločen. Namreč potrebujem nov LCD-TV, ter sem nekako zataknjen med naslednje modele:

- Samsung LE32C530 cena okoli 400€
- LG 32LD450 cena tudi okoli 400€
- LG 32LD550 cena okoli 450€
- Panasonic TX-L32S20 cena okoli 480€
- Sony KDL32EX402AEP cena okoli 500€

Zadeva je sledeča, gledalo se bo večinoma samo navadno televizijo preko analognega signala, dokler ne bo potem ta zamenjan z DVB-T signalom potem se bo gledalo logično slednjega. Gledalo se bo pa tudi signal preko satelitske.

Če mi bojo rekli, da denar ni problem potem bom verjetno naročil Sony-ja... v nasprotnem primeru pa rabim vašo pomoč... namreč kaj drugega vzeti? Najbolj važno mi je, da ima zadeva IPS matriko, torej Samsungov zgornji model jo ima? Kako se pa kaj teli LG-ji obnesejo? Slišal sem kar nekaj dobrih besed glede njih zato sem jih dal tudi v moj seznam...

Prosim torej za vaše nasvete glede zgornjih LCD-TV-jev. Najlepša hvala vsem za sodelovanje ter hitre odgovore!

Lp

kuglvinkl ::

Punci sem kupu LG350, v redu zadeva. Pocen je bil, full HD content v redu špila.

Dokler nimaš HD contenta (ali pa kakšen dober upscale DVDjev), moraš zelo razmislit, ali dat več kot 350 evrov za TV.

Mojih 5 centov.

+ odvisno kolk gledaš TV. Če manj kot uro na dan, potem zgoraj še toliko bolj drži.
Your focus determines your reallity

energetik ::

Enako so tudi pri nas doma nabavili LG 32LD350 in zadeva je povsem solidna. Še bolj pa cena, v BB je bil tam okoli 360EUR, če se prav spomnim. Lahko priklopiš tudi na PC in imaš kot ogromne monitor (če ga gledaš z 2m :)). Fino je tudi, ko priklopiš USB ključk s fotkami in lepo narediš diaprojekcijo.

dwinxp ::

Se pravi raje LG-ja LD450 kot pa Samsunga ? Al je v bistvu dokaj vseeno ter podobna slika pri obeh ?

Hvala!

Lp

janezJ ::

Tudi mene zanima nakup 32" lcd-ja. Gledal sem LG 32LD350, poceni, dobre specifikacije. Sem se malo pozanimal in sem zvedel, da ne moreš imeti analognih pa digitalnih kanalov skupaj razvrščenih, zame zelo moteče.
Kot alternativo sem gledal Philips 32PFL5405H/12 (cca 430EUR). Ga kdo ima, mnenja?
Pozdrav!

jl ::

Tudi jaz sem kupil LG350, sploh za ceno okoli 360eur, se mi zdi dober nakup. Bil se pa tudi prijetno presenecen, kako dobra je slika pri sprejemu digitalnega signala.
@janezJ: ne vem, ampak kot sem gledal sem imel analogne in digitalne signale skupaj razvrscene, sem pa analogne kar takoj izbrisal, ker je sprejem toliko slabsi. Sicer pa po 1.12. vprasanje koliko bo to se aktualno.

daXx ::

Potrebujem malo vaše pomoči, trenutno se odločam za nakup LCD televizorja, nekako se ne morem odločiti med dvema modeloma LG 32LD550 in PHILIPS 32PFL5405H/12.

Ima kdo kakšne izkušnje z omenjenima modeloma, slabosti, prednosti, kaj osebno bolj priporočate in zakaj? Vsaka informacija je dobrodošla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 32" LCD TV?

Oddelek: Kaj kupiti
303491 (2162) Mr_Globus
»

LCD LG ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
394804 (4284) Dromar
»

LCD TV 32" ali LCD monitor 27"

Oddelek: Kaj kupiti
264307 (3690) Gizoman
»

32" LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
194472 (3675) kmetek
»

LCD TV do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
162566 (2086) EvilDare

Več podobnih tem