» »

Vdor v mail/facebook prijava na policijo ?

Vdor v mail/facebook prijava na policijo ?

;-) ::

Zanima me kaj dejansko naredi policija če ti kdo vdre v mail (sicer pomoje je kriv uporabnik sam, saj postavi butasto vprašanje za "skrivni" odgovor) ampak vseeno.

Policija se sploh ukvarja z tabo če prideš na PP in rečeš "prijavil bi da so mi vdrli na facebook in hotmail" :) ?

Wasted ::

Bolj ne kot ja, kolikor je meni znano se radi tega izogibajo pa prelagajo v nedogled.
When I'm done there will be nothing left of you...

;-) ::

Se mi ne zdi logično da bi se kdo sploh ukvarjal z otročarijami.

Gre za to da sem mel z bivšo "skupen" mail zdaj pa z nekimi "prijavami" nori pa mi je smešno da bi se sploh kdo kaj ukvarjal.

cholt45 ::

Baje da bi naj ti in toti vedeli pomagati pri takih stvareh.
Vsaj tako so trdili na enih predavanjih pred 2 tednima :D.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

amigo_no1 ::

Za facebook in hotmail je 99,9% da ne bo nič. Če bi ti vdrli v slo mail account (Siol, itd) bi se znali zganiti.
Interpol obravnava zahtevke s škodo nad 5k Eur.

Tero ::

Me zanima če se je zadeva kako spremenila. In ali ima kdo kake realne izkušnje kaj in kako so mu povedali na policiji?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Lonsarg ::

Facebook in podobni so v pristojnosti ameriske policije sodisc. Torej he treba tudi ustrezna prijave tka dati, ne vem pa kai so dogovori za tuje drzavljane sploh. Internet kar klice po tem da je treba sve oganizirati v to smer da na vec podrocjih delujekot ena sama drzava.

St235 ::

V praksi se lahko stori zelo malo. Sploh kadar je edina dejansko povzročena škoda sam vdor. Če bi pri tem prišlo do kraje indetitete, dejanske materialne škode bi bila zadeva lažje doklaiva in bi jo tudi bolj preganjali.

Ales ::

;-) je izjavil:

Se mi ne zdi logično da bi se kdo sploh ukvarjal z otročarijami.

Gre za to da sem mel z bivšo "skupen" mail zdaj pa z nekimi "prijavami" nori pa mi je smešno da bi se sploh kdo kaj ukvarjal.


Si se mal ustrašu, kaj? Mogoče se konkretno z vdorom ne bodo ukvarjali, te pa znajo povabit na informativni pogovor, če ji ne boš nehal težit. Al te bo pa njen novi fant... >:D

Avenger ::

V facebook account je menda dokaj lahko vdret, mi je kolega razlagal kako, ampak sem takoj pol pozabil, zdaj pa nič več ne vem... hehehe neka luknja je pač.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Meizu ::

Sam to je narobe, to sam še spodbuja kriminal, pismo. Če ni neke odgovornosti, ki jo nosiš ob takšnem dejanju, potem bom še danes začel hekat fb accounte. Saj sploh ni težko. Pazte se vsi!

RazzorX ::

Avenger je izjavil:

V facebook account je menda dokaj lahko vdret, mi je kolega razlagal kako, ampak sem takoj pol pozabil, zdaj pa nič več ne vem... hehehe neka luknja je pač.


You wish... :)

Meizu ::

Čist na izi je, če malce divertaš stran facebooka prek mejla na svojo identično stran in pokradeš gesla in uporabniška imena. Ni panike, če bi se zdaj spravu to narest, bi v roku enega dneva ziher mel kakih 100 idiotov, ki klikajo vsepovprek prek mejla in sploh ne gledajo kam kliknejo.

def0r ::

Ja to je phishing ne exploit kakor si ti rekel.

Meizu ::

Ne, jst sm mislu phishing seveda.

techfreak :) ::

Avenger je izjavil:

V facebook account je menda dokaj lahko vdret, mi je kolega razlagal kako, ampak sem takoj pol pozabil, zdaj pa nič več ne vem... hehehe neka luknja je pač.

Seveda, tp je zelo preprosto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Facebook ogrozil 90 milijonov uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
187816 (5302) Daniel
»

Hekerski vdor v Yahoo prizadel 500 milijonov uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
2213238 (11474) Saul Goodman

Pomoc punca 21 let izrabljena na facebooku nadvet

Oddelek: Loža
489951 (6769) kuglvinkl
»

Facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
275220 (4202) simnov
»

Kako jim uspe vdreti na Facebook?

Oddelek: Informacijska varnost
3934483 (32462) Grizzly

Več podobnih tem