» »

Solidne zimske gume dimenzije 13 col.

Solidne zimske gume dimenzije 13 col.

l0g1t3ch ::

Torej za mojo gajbo rabim novo zimsko obutev v dimenziji 175/70 13. Katera guma je solidna v tej dimenziji, ker kolikor sem gledal se za to dimenzijo povečini dobijo samo razne leve znamke.

Do sedaj sem imel sava S3, samo je slaba oz. zanič na mokrem.

Steinkauz ::

Če imaš v homologacijski tudi 165/65(70), potem imaš izbiro večjo.

Vikking ::

l0g1t3ch je izjavil:

Torej za mojo gajbo rabim novo zimsko obutev v dimenziji 175/70 13. Katera guma je solidna v tej dimenziji, ker kolikor sem gledal se za to dimenzijo povečini dobijo samo razne leve znamke.

Do sedaj sem imel sava S3, samo je slaba oz. zanič na mokrem.


Prav vse znamke se dobijo te velikosti: Goodyear, Pirelli, Semperit, Michelin, Toyo, Continenta, Dunlop.........

energetik ::

Imaš povsod UG7+, Alpin A3 in še kakšno. UG7+ tudi niso tako pretirano dražje od S3.

Infinity ::

Sam ti priporočam Goodyear UG7+ če jih kje dobiš ali pa tele

igor0203 ::

Jaz sem moji vzel Fulda Montero 3. Testi pravijo, da so solidne oz. če se prav spomnim, letošnji AMZS test jim je dal oceno zelo priporočljivo.

l0g1t3ch ::

Pomoje bom vzel kar tole Fulda Montero 3. Več kot 50EUR ne dam za gumo in tale pride 45EUR pri mojem vulkanizerju.

kalko ::

Jaz sem bil prejšnjo sezono s 15'' Fuldo Montero 3 zelo zadovoljen. Pred tem sem 2 sezoni vozil GY UG7 in se mi Fulda na nobenem področju ni zdela slabša. V snegu se je po mojem občutku obnesla celo malce bolje. Tako sem za letošnjo sezono spet nabavil Fuldo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater zimske gume? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9212600 (10444) Gray_Warden
»

Ima kdo gume Sportiva SnowWin?

Oddelek: Loža
122871 (2675) Blazz
»

Obnovljene gume

Oddelek: Loža
458941 (8059) hunter01
»

Zimske pnevmatike Sava ali Fulda

Oddelek: Loža
2814673 (14673) kekz
»

Zimske pnevmatik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511876 (9702) Phoebus

Več podobnih tem