» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
13 / 27
»»

Bor H ::

Nasi operaterji nimajo nobene besede skor, itak niso nic prilagodil, tut nodota niso zavlacval.

Cooper ::

_Dormage_ je izjavil:

Ja pri vsakem flashanju izgubiš vse podatke..dokaj logično saj flashanje vključuje izbris in ponoven zapis.
Me je večkrat zamikalo, da bi si naložil neuradno verzijo, ampak zdaj izgleda, da bo v kratkem update uraden.
Vprašanje koliko časa si bodo naši operaterji vzeli :8)


Ni res, jaz sem naložil developer verzijo Manga 7712 in potem še zadnjo verzijo 7720, pa sem obdržal čisto vse podatke.

_Dormage_ ::

Cooper je izjavil:

_Dormage_ je izjavil:

Ja pri vsakem flashanju izgubiš vse podatke..dokaj logično saj flashanje vključuje izbris in ponoven zapis.
Me je večkrat zamikalo, da bi si naložil neuradno verzijo, ampak zdaj izgleda, da bo v kratkem update uraden.
Vprašanje koliko časa si bodo naši operaterji vzeli :8)


Ni res, jaz sem naložil developer verzijo Manga 7712 in potem še zadnjo verzijo 7720, pa sem obdržal čisto vse podatke.

Update != flashing custom ROM.

hostarm ::

No tudi jaz sm postal uporabnik omnie 7.Mam pa že en problem........k hočm inštalirat zune program an računalnik mi ga noče inštalirt k napiše cant concact microsoft upade right nov.......kaj je za narest ? :)

Tilen ::

A ti mogoče kak firewall blokira dostop za ta program do spleta? Si probal večkrat?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

hostarm ::

ja sm probal večkrat ja in noče in noče :S

_Dormage_ ::

A lahko napišeš kakšen error code?
A imaš povezavo do interneta? Proxy?

NoBody- ::

Kakšne novice o mango update?

camx ::

Ne, samo ugibanja.

Dejan99 ::

_Dormage_ ::

Močno dvomim glede na to, da še ni jesen.

js osebno ::

Pač prehitevajo za 2 dneva 8-)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Simobil še je v skupini Vodafone?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

Yep

RazzorX ::

Hi everybody. Given all the recent speculation around the timing of our Mango update, I wanted to bring you up to speed on what to expect next.

For months, we and dozens of our partner companies have been laying the groundwork for the Windows Phone 7.5 update--and making solid progress. As a result, we now expect to start rolling it out in the next week or two. At that time, we'll also refresh the Where's My Phone Update? table to reflect the worldwide rollout status.

This also seems like a good time to caution against installing unofficial or leaked copies of Windows Phone software.

During the official Windows Phone 7.5 update process, every Windows Phone will also receive software from the handset manufacturer. This matched and paired firmware has been painstakingly tuned so your phone--and apps--work with all the new features of Windows Phone 7.5. Since your phone requires the proper firmware to function as designed, my advice is simple: steer clear of bootleg updates and homebrew tools.

By the way, in case you missed it, we recently released new versions of both the Windows Phone 7 Connector for Mac and the Zune software for PCs, which you'll need to update your phone. If you haven't already, I encourage you to install it. I think you'll like the update-related improvements, which speed up the overall update process and give you more control over backups. A small favor: When you update to Zune 4.8, you'll be asked to participate in improving the update process. Please consider doing so.

I know you're eager to get your hands on the next release of Windows Phone--and everyone involved with Windows Phone is equally excited and eager to deliver it to you. Please hang on--we're almost there.

Eric Hautala

General Manager, Customer Experience Engineering


Nič ne bo še danes. :)

_Dormage_ ::

To je prva uradna najava..in po praksi sodeč prva ni zadnja...
Mogoče bo še kasneje :(

LuGi ::

Res cudno da samfirmware ni leakal mango fw za samsung..očitno je skrit nekje =)

js osebno ::

Am. Bil je leakan neke 3 tedne nazaj. Samsungov firmware za mango namreč.

LuGi ::

In na kaj potem čakate? :| Flash & enjoy =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

js osebno ::

Osebno se izogibam popolnoma nepožegnanim buildom. Tista developer različica (7712) mi je povsem dovolj.

RazzorX ::

Najde tole komu na Marketplace-u in je sprobal?

http://wmpoweruser.com/samsung-app-add-...

EDIT: Trenutni Samsungovi telefoni naj niti ne bi podpirali GLONASS-a, zakaj naj bi ga potem že zdaj vključevali v to?

Potrebujete Mango.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RazzorX ()

ACMsavic ::

Postal učeraj novi uporabnik omnije. in mi noče na marketplacu nč downloadat. imel sem vse slo in mi ni hotelo niti notri pridet(na telefonu) zdaj mam pa UK pa mi napiše da service trenutno ni navoljo,naj poskusim pozneje. če pa hočem pa prek zume mi pa napise ni za vašo državo?
prosim za pomoč.

LuGi ::

Where's my phone update?
http://mango.microsoft.com/windowsphone...

Za vse ki čakate uradno verzijo..This phase typically lasts 10 business days or less.

LuGi ::

ACMsavic je izjavil:

Postal učeraj novi uporabnik omnije. in mi noče na marketplacu nč downloadat. imel sem vse slo in mi ni hotelo niti notri pridet(na telefonu) zdaj mam pa UK pa mi napiše da service trenutno ni navoljo,naj poskusim pozneje. če pa hočem pa prek zume mi pa napise ni za vašo državo?
prosim za pomoč.


Meni dela ampak tudi moj Live ID account imam nastavljen na Country/region: United Kingdom (https://account.live.com/summarypage.as...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

ACMsavic ::

tudi jaz imam v liveID country UK

SLO_Matej ::

Microsoft je povsem prenovil in uskladil, s prihajajočim Mangom, uradno spletno stran Windows Phona. Sedaj si je moč ogledati Marketplace na računalniku in kar iz računalnika poslati povezavo (z navodili za namestitev) v Hotmail oz. v telefon). Ta mail odpreš na telefonu, povezava pa te preusmeri do aplikacije v Marketplacu.

 Windows Phone Marketplace na računalniku

Windows Phone Marketplace na računalniku



http://www.windowsphone.com/en-US/marke...

RazzorX ::

LuGi je izjavil:

Where's my phone update?
http://mango.microsoft.com/windowsphone...

Za vse ki čakate uradno verzijo..This phase typically lasts 10 business days or less.


Se je že spremenilo na Delivering update :)

js osebno ::

Nalagam Mango, prej sem imel 7712. 2 updata sta, eden od njiju spuca telefon vseh "beta" stvari :)

_Dormage_ ::

Nalagaš mango official ?
Ker dvomim, da bo takoj v sloveniji..

Edit: Bilo bi lepo, da se načne nova tema za Windows Phone 7

Zgodovina sprememb…

deyco5 ::

Kaj je ze update al zezate sam... Dobro vem da pisevdeliverying ampak a je ker v slo ze dejansko prejel urasen update? Imam simobil...

js osebno ::

Official Mango, da. Zdej sem dobu še od Samsunga update za firmware. Sem pa na Mobitelu, čeprav to za unbrandan mobilnik nima veze.

LuGi ::

_Dormage_ je izjavil:


Edit: Bilo bi lepo, da se načne nova tema za Windows Phone 7


Se strinjam.

js osebno ::

Hiter report: vse se mi zdi za kanček hitreje, še vedno pa obstaja beden wlan-bluetooth bug. Telefon namreč težko predvaja glasbo preko BT slušalke, ko imam vklopljen wifi. meh :/ (sem mislu da bo z uradnim mangotom to popravljeno..)

Edit: Basi so pri glasbi malo bolj očitni.

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

LuGi je izjavil:

_Dormage_ je izjavil:


Edit: Bilo bi lepo, da se načne nova tema za Windows Phone 7


Se strinjam.


Done. Windows Phone 7

trek@s ::

js osebno je izjavil:

Official Mango, da. Zdej sem dobu še od Samsunga update za firmware. Sem pa na Mobitelu, čeprav to za unbrandan mobilnik nima veze.


Kako si ti to update-al?

deyco5 ::

Pa čak če zaj preverjam preko ZUNE update... NULA. Vaša verzija je UP TO DATE (7392)... Kaj zezate bogi narod kot smo mi... Zaj sem sam zarad tega kurbal rač. Omg!

js osebno ::

Am. Prej sem imel Mango 7712, zune je lepo updatal na 7720, popucal za beto in namestil še samsungov firmware update. Sem pa menda eden izmed 10% WP7 uporabnikov, ki smo dobili update DANES. Mal poglejte microsoftove bloge ;)

aerius ::

Tilen ::

Update se je izvedel bp (Samsung Omnia 7). 7.10 (7720).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jazbar ::

Prosim za pomoč. Imam par vprašanj.
1. ali je že Flash na voljo za WP7 bi rad gledal RTVSLO preko telefona?
2. ali je možno vnašati telefonsko številko v imenik med pogovorom, pri stari Nokii je blo to mogoče pri Omnii pa ne vidim opcije?
3. Ali obstaja kakšen program kjer bi se dalo naštimati barvo zvoka pri poslušanju radia ali mp3 npr. kakšen programček kot je equalizer?
4. rad bi si inštaliral snemalnik pogovora ali diktafon na telefon ali pozna kdo kakšen link za brezplačen programček?

Hvala v naprej za pomoč.

Tilen ::

1. Ne in glede na napovedi Windows 8 ga ne bo nikoli. Želijo HTML5.
2. Med klicem pritisneš "ADD CALL" in ti odpre People hub z vsemi možnostmi.
3. Ne vem.
4. Pocket Recorder (free)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

RazzorX ::

2. Med klicem pritisni tipko za nazaj in prideš na homescreen, kjer lahko delaš kar hočeš med klicem.

Tilen ::

Tako je. Tale možnost je še boljša, ker ti Mango ob uporabi "add call" doda tistega na drugi strani na hold.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Matic1 ::

4. Uporabiš Office hub in imaš Onenote program, kjer lahko dodaš Voicerecording. Lepota je da ti avtomatsko lahko sinhronizira z Onenote na računalniku :). Seveda ko ga priklopiš.

jazbar ::

Hvala za odgovore. Ker nimam še inštaliranega Manga mi povejte ali dobiš update avtomatično na telefon ali moraš iti na stran Microsoft in tam narediti update?

SLO_Matej ::

Telefon ti bo sam javil, ko bo prejel posodobitev. Kako posodobitev namestiš pa glej tale link.

Malajlo ::

A Chevrona so zaklenili z Mangom? Ga pred updateom naložim?

trek@s ::

Btw

A vam slo-tech stran na Mangu prikazuje pravilno?

Tilen ::

Ne. Zaenkrat je edina rešitev m.st.si.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gamo ::

Potrebujem pomoč. Na domu me pokrivata dve bazni postaji(simobil-operater). Ena z močnim signalom ena pa z zelo šibkim ali pa ga sploh ni. Telefon se poveže v 95% na bazo šipkim signalom tudi ko tega ni in ne prestavi na drugo močnejšo bazo. Poklical sem na simobil vendar pravijo, da pri njih je vse ok . Telefon je bil tudi na servisu (nov software itd.) stanje se ni izboljšalo. Telefon sem update-u na mango, še vedno isti šmorn. Uporabljam ročno nastavitev omrežja, ker telefon lovi tudi hrvaški signal. Zdaj uporabljam stari telefon, kjer imam signal odličen. Kašne ideje?
««
13 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420899 (18254) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520531 (17206) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612496 (10653) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163752 (3005) JackOdpirac

Več podobnih tem