» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
12 / 27
»»

_Dormage_ ::

Težko počakat še par dni na uradno verzijo?

Tilen ::

@ZaLoMaT

Tethering je omogočen in deluje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

LuGi ::

_Dormage_ je izjavil:

Težko počakat še par dni na uradno verzijo?


In od kod ideja da pride v parih dneh? To so vse nepotrjene govorice.

Tilen je izjavil:

@ZaLoMaT

Tethering je omogočen in deluje?


Tethering ni omogočen.. kakor tudi skriti ssid ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

js osebno ::

@LuGi hvala :) mogoče poskusim jutri :)
If running into the problem that the ISVTo7720.bat is closing, you can try open taskmanager (ctrl+alt+del) locate any process with the zune name running, and close them. Now run ISVTo7720.bat again to see if that worked.

ZaLoMaT ::

Tilen je izjavil:

@ZaLoMaT
Tethering je omogočen in deluje?

Nažalost Tethering ni omogočen.

Tilen ::

Windows Phone 'Mango' Supports Tethering

Tko da ja. Počakat bo treba.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ines ::

Pozdravljeni..

Danes sem si kupila Samsung Omnio 7 in se ne znam povezat z računalnikom, niti bluetooth mi ne deluje (ne gre se povezat z drugim telefonom).. prosim za pomoč :)...

Hvala :)

_Dormage_ ::

Modri zob nikoli ne bo delal.
Ta "pameten" telefon je v tem aspektu bolj primitiven kot moja 10 let stara Nokia.
Modri zob dela samo za slušalke.

Za povezovo z računalnikom pa moraš uporabiti program Zune, ki ga lahko potegneš tukaj: http://www.zune.net/en-GB/

Ines ::

Hvala za pomoč :)...

Mislim, zakaj pa ima potem telefon bluetooth če nikoli ne bo delal???

Tilen ::

Saj deluje, bi rekli lastniki jabolk. Enako kot na iPhone. Za povezavo slušalk in podobnih bedarij, ne moreš pa privzeto pošiljat preko bluetootha slik na en drug telefon ali MP3-jev ipd.

Wifi povezava je hitrejša of bluetootha za lokalno sinhronizacijo.

Ines, ti predlagam, da si malo več prebereš o WP ekosistemu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Ines ::

hmm jaa sem si naložla zune, pa vseeno ne gre naložit kaj na telefon :/

Tilen ::

Kaj pa želiš naložiti? Slike? Filme? MP3?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ines ::

mp3

in pa slike... bol se mi gre za mp3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ines ()

Ines ::

da ti natančneje povem, mi spot piše, da nimam kao priključene nobene naprave... in nwm kk naj nardim, da jo zazna :/

Tilen ::

Naloži Zune in priklopi Omnio z USB kablom na računalnik. Enak kabel kot je za polnjenje, le da je ga potrebno namesto v vtičnico priključiti na PC.



413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

SLO_Matej ::

Če slučajno uporabljaš za odklepanje telefona kodo, moraš telefon odkleniti preden ga povežeš. Morda je problem v tem?

Sicer pa glej tukaj: http://www.microsoft.com/windowsphone/e...

Če pa še česa ne veš kako, pa je tukaj vse razloženo: http://www.microsoft.com/windowsphone/e...

Ines ::

Hmm to vem ja, da se poveže prek kabla.. ampak problem je v tem, da mi ne vzpostavi povezave.. na PC mi piše, da ni z programom povezan noben telefon :/.. in newem kaj naj naredim :(..

Malajlo ::

Kabel zanič? USB spredaj sploh ni priključen na mboard?

Ines ::

ne vem, ko telefon priključim na PC zapiska, tk da pomojem kabel ni zanič... sam nevem zakaj mi ga v zune ne zazna :/... a lahko kontaktiram koga na zs, da mi pomaga?

ZaLoMaT ::

V primeru, da imaš na Omniji 7 omogočen lock screen with password, najprej vtipkaj pw na aparatu in Zune bi se moral aktivirati.

Ines ::

In se pravtako ne aktivira, sem tudi izklučila geslo in pravtako ne gre :/... kaj bi lahko bilo še kaj drugega?...

trek@s ::

Delajo komu certifikati na omnii 7 ? Uspešno ga uvozim, vendar ga ne morem uporabljati (mklik NLB, edavki,...)

Ines ::

Ali si je mogoče mogo kdo kaj nastavit na telefonu, da se je lahko povezav z PC preko Zune???

SLO_Matej ::

Perza ::

@Ines: če imaš šanso, probaj še s kakšnim drugim kablom...Meni v Zune ni delovala povezava s HTCjevim (čeprav se je slišal zvok za povezavo), medtem ko mi je z Nokiinim deloval normalno.

Squeazer ::

Pozdravljeni, danes sem si kupil Omnio 7. Vse super, ampak Marketplace mi ne dela, piše da ga še ni v tej državi / regiji. Kaj narediti? Hvala za pomoč!

Tilen ::

Kje si pa kupil? Pri katerem od naših operaterjev? Jaz sem se vseh teh morebitnih oslarij izognil s tem, da sem live account naredil na USA - Alabama oz. nekaj podobnega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Squeazer ::

Amm pri Mobitelu.... Sicer pa bi blo to možno ja da resetiram telefon pa naredim acc na USA ker Live računa tak ne uporablam nič, mam vse na googlu. Poleg tega.... je kakšen način da izklopiš sinhronizacijo kontaktov z Live računom (da bi jih sinhroniziral samo z google contacts)?

Tilen ::

Držiš prst na People in imaš na koncu accounts.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Squeazer ::

Amm, ne gre odstranit Windows Live računa, druge gre.

Tilen ::

http://answers.microsoft.com/en-us/winp...

Kaj pa če dodaš Google account in sinhroniziraš le tega? Live account se ne sinhronizira samodejno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Squeazer ::

Daj ne res al kaj.... Sem ustvaril nov račun in delam zdaj za ZUNE si novega, in ker še nisem 21 mi piše da se starš more vpisat....

Tilen: Bom probal, hvala.

Ines ::

hvala, uspelo je :)... zdj me pa samo zanima, zakka si ne morem naložit katere od pesmi na mobilnik za zvonenje??? :O:O:O

Tilen ::

Tega uradno še ni. Počakaj na Mango.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ines ::

ne no :/... to je pa čudno... eme mavadne pes,i si memoreš dat za zvonenje??? blesavo :/

Tilen ::

Se da vendar trenutno stanje je takšno, da si s tem lahko povzročiš več težav, kot koristi. Mango je pred vrati.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Squeazer ::

Sem rešil vse težave. Hvala za pomoč! :)

jizzer ::

Nevem kaj mate tolko problemov. Jaz ko sem dobil telefon sem se enostavno vpisal z mojim Windows Live IDjem ter ker sem bral da v naši regiji ne dela pa sem nastavo System locale na UK. Glede zvonenja pa mi je čist vseeno kero mam :)

deyco5 ::

Ines, s takimi vprasanji pa resnicno utrujas... Ce bi bla res zainteresirana za tak tel. bi se verjetno ze prej pozanimala kaj kupujes in kaj dobis. Po drugi strani se na vsa tvoja zacetniska vprasanja najdejo odgovori na zacetku te teme. Tako da prosim zadrzi neumne poste zase in naredi malo domace naloge pred uporabo... Ali pa prodaj Omnio in nabavi Nokio 5110. Predvidevam da bos sedaj zato ker nimas Justina za zvonenje vsem govorila kako bedast tel je WP7, kar je zelo dalec od resnice...joj , joj

SLO_Matej ::

Iz Samsung Zone na Marketplacu izginili že dve aplikaciji - Now in Photo Studio. Kot kaže Samsung pripravlja Mango posodobitev za ti dve aplikaciji. Kot kaže pa so nekateri posodobitev aplikacij že prejeli. Kako je s tem? Kdaj dobimo posodobitev teh dveh aplikacij.

 Prenovljeni Samsung Now hub

Prenovljeni Samsung Now hub


Katere novosti prihajajo: http://www.mobiletechworld.com/2011/08/...

 Prenovljeni Samsung Photo Studio

Prenovljeni Samsung Photo Studio


Katere novosti prihajajo: http://www.mobiletechworld.com/2011/08/...

Je pa tudi ena nova aplikacija s strani Samsunga in sicer Rubikova kocka. :) Za vse uporabnike Samsungovih tiskalnikov, pa so pripravili tudi aplikacijo Mobile Print, ki omogoča tiskanje kar iz telefona, vendar pa aplikacija ni v Samsung Zone.

LuGi ::

Ko boš imel Mango nadgradnjo jo bos dobil.. razen ce ze imas RTM verzijo potem bi ze mogla biti vidna ;)

SLO_Matej ::

Ne, nimam še. Čakam na uradno. :)

_Dormage_ ::

Ne paše v temo a kljub temu si nemorem pomagat.
TOI TOI TOIII
http://www.wpcentral.com/best-windows-p...
:))

deyco5 ::

Ej, a je se kdo opazil da pri zadnji uradni verziji (92) pri pisanju po tipkovnici (kjerkoli, predvsem pa SMS) dotik vec ne zavibrira... Men je to zelo bad... Ka pa Mango userji? Se da morda to kje nastavit (ceprav sem sel cez vse mozne nastavitve)... Ajd, hvala za feedback

Tilen ::

Dotiki na tipke med pisanjem SMS-ov pri meni nikoli niso vibrirali, razen tistih dveh za nazaj in iskanje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

same here

_Dormage_ ::

Nekaj govoric o mangotu ...
http://www.neowin.net/news/windows-phon...

LuGi ::

Pri HTCjih je ze usla uradna verzija.. ostali pa se malenkost pocakajte >:D

Bor H ::

Glede na to da se nism kej dost igral s temi custom ROMi, je dovolj da .exe downloadam pa ga zaženem al je kej bolj kompliciranega?

edit: jao, na XDA berem da zgubiš vse na telefonu, zoprno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

_Dormage_ ::

Ja pri vsakem flashanju izgubiš vse podatke..dokaj logično saj flashanje vključuje izbris in ponoven zapis.
Me je večkrat zamikalo, da bi si naložil neuradno verzijo, ampak zdaj izgleda, da bo v kratkem update uraden.
Vprašanje koliko časa si bodo naši operaterji vzeli :8)
««
12 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421021 (18376) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520678 (17353) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612584 (10741) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163766 (3019) JackOdpirac

Več podobnih tem