» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
11 / 27
»»

drummer ::

Bom drugače vprašal, obstaja trgovalna platforma MetaTrader 4 Smart Phone platform, ki si jo poleg računalnika, za Windows 7 je seveda druga, lahko naložiš tudi na telefon, pa mi nikakor ne uspe.

Malajlo ::

Kaj pa pravi RTFM? Najbrz moras instalirati na PC, potem pa povezes telefon na to stacuno.

darkolord ::

System requirements: Smartphone, Windows Mobile 2003 for Smartphones and higher.


Nič ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

drummer ::

Res nebo nič, na WM 6.5 še dela,na 7 pa ne.

Hvala za pomoč.

premiusss ::

a video posnetkov se neda preko mmsa posiljat?

kurjač ::

MMS je mišljen za pošiljanje do nekje max 300KB. To ti presežeš v nekaj sekudah....

premiusss ::

ja to wem,samo z vakim telefonom sem jih lahko posiljal omnia pa tut tega nezmore :)

kurjač ::

Dej mal logike uporab. Si res želiš poslati dvo sekundni video preko MMS? Pa niso to več časi ko si v formatu 3gp poslal cca 20 sekund v ločljivosti 128x96 ali 176x144. A si res želiš par mega poslat preko MMS? Zato pa nima noben telefon z WP7 možnost pošiljat vida preko MMS

SLO_Matej ::

Ponesreči odstranil eno sample sliko iz mape 7, ki je že privzeto na telefonu. Kako jo lahko spravim nazaj? :)

Imam pa jo še na računalniku. Malo sem sprobaval sync options v Zunu ...

Edit: Sem nekako spravu nazaj. Dal v mapco 7 na računalniku pa posinhroniziral in se še malo poigral in imam spet nazaj mapo 7 s privzetimi slikami nazaj. Samo ne vem, če je to to - tako kot privzeto? Kaj vam na vrhu na piše, ko odprete to mapo - 7 ali sample pictures? Se da kako te privzete vsebine na telefonu obnovit brez reseta telefona?

Zgodovina sprememb…

kurjač ::

Kaj vam na vrhu na piše, ko odprete to mapo
pictures

SLO_Matej ::

kurjač je izjavil:

Kaj vam na vrhu na piše, ko odprete to mapo
pictures

Ne, sem mislil ko odpreš tisto mapo s slikami, ki so že privzete gor. Meni sedaj piše 7, kot na začetku v pogledu vseh map. Mislim da to sedaj ni več tista ista mapa, ki je bila na začetku gor, ampak nima veze. :)

kurjač ::

7

SLO_Matej ::

A ni privzeto pisalo na začetku v tej mapi 7, ko si jo odprl pa na vrhu sample pictures?

trek@s ::

Kako ste resili problem s slusalko tisti ki ste ga imeli? Ker se mi dogaja zadnje dni, da ne slisim sogovornika.

kurjač ::

 slika

slika


Pri meni je tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kurjač ()

RazzorX ::

trek@s je izjavil:

Kako ste resili problem s slusalko tisti ki ste ga imeli? Ker se mi dogaja zadnje dni, da ne slisim sogovornika.


Nismo ga (še) rešili. Nekako upam na kakšen update, ki bi to popravil, pa ga ne dočakam. Je pa zelo moteče.

SLO_Matej ::

kurjač je izjavil:

 slika

slika


Pri meni je tako

Ja pri meni tud trenutno. Se ne spomnim, če je bilo prej kej drugač. Ker kot sm omenu sm eno sliko ponesreč odstranu pa se pol nekako igral, da sm dobil nazaj, samo se mi zdi da ni ista mapa, ampak važno da so slikce. :)

Matic1 ::

Evo sem jaz tudi počekiral. Meni sem siguren, da mi je včasih pisalo Sample pictures, zdaj mi piše 7. Mogoče kak update to malo spremenil?

SLO_Matej ::

Matic1 je izjavil:

Evo sem jaz tudi počekiral. Meni sem siguren, da mi je včasih pisalo Sample pictures, zdaj mi piše 7. Mogoče kak update to malo spremenil?

Ne vem, vendar meni se zdi, da sem jaz zadevo spremenil s tem, ko sem se malo igral v Zunu s sinhronizacijo. Potem se mi zdi, da sem privzeto mapo celo odstranil in naredil novo mapo 7. Ker včasih mi je tudi v Zune Sw-ju pisalo Sample Pictures, zdej pa samo 7, ko je ta mapa. No, saj nima veze.

Je pa kot kaže prejšnji Samsungo update malo sprememnil njihovo lastno vsebino - melodije zvonjenja (ni več tiste značilne Samsungove, ki jo imajo na čisto vseh telefonih) in ni več privzete slike za ozadje, tiste, ki je nastavljena na začetku, ko kupiš telefon, ampak je ena novo - puščava, ki jo vidimo ponavadi na kakšnih Galaxy-jih.

Matic1 ::

No jaz se nič nisem igral s sinhronizacijo od takrat ko sem jo prvič naštimal.
Slika za ozadje v pictures hubu? al katero misliš?

SLO_Matej ::

Mislil sem na sliko, ko greš v nastavitve in potem izbereš novo ozadje; no v pogledu vseh map se pojavi potem tudi Wallpapers in tam ni več tiste slike, ki je bila na začetku privzeto nastavljena, ampak je sedaj ena drugačna.

Jaz sem se moral malo poigrati s sinhronizacijo, ker sem telefon priklapljal na prenosnik in namizno mašino, pa je potem lahko prišlo tudi do manjših sinhronizacijskih sporov. Potem sem uredil, da se samodejno sinhronizira samo z namiznim računalnikom, na prenosniku pa dal vse na manual, tako da se z njim ne bo sinhronizirala. Kljub temu, pa bom lahko dol pobral kakšne stvari, ki jih bom rabil.

Matic1 ::

Aha. Če dolgo nisem imel original slike, ker recimo 1x na teden poberem Bing slike, ki so mi všeč in zamenjam ozadje.
No to bi si moral tudi jaz uredit. torej, da se sinhronizira z namiznim, z laptopom pa ne. Samo še nekak nisem utegnil.

SLO_Matej ::

Ja na namiznem računalniku sem v Zunu (Settings/Phone/Sync Options) potem nastavil vse na Items I choose, tako da na njem vso vsebino posodablja ter z njim usposobil brezžično sinhronizacijo (ki se ko jo sinhroniziraš z drugim računalnikom izklopi), na prenosniku pa tukaj vse na Manual, pa je.

Sicer pa ko narediš video s telefonom ga shrani v Pictures hub pod Camera Roll. Potem če ga odstraniš s telefona, ga tja ne moreš več shraniti, ampak ti ga da v Zune aplikacijo pod videos. Torej, če nekaj pobiraš iz map, ki so že privzeto narejene, stvari ne spraviš več nazaj v njih. :)

Prišel pa je tudi nov Zune Software 4.8 - priprave na Mango? 8-)

Matic1 ::

Items I choose. A to pobere dol in zbriše ali samo pobere dol. Ker meni potem še zbriše vse fotke in video iz telefona. Se ne spomnem več kako sem prvič nastavil. Rad pa bi, da mi ohrani na napravi.

SLO_Matej ::

Items I Choose, samo sinhronizira med napravama vse spremembe. Če zbrišeš na eni napravi, zbriše tud na drugi.

_Dormage_ ::

katastrofa izdelava.
Danes zjutraj sem s srveto počistil mojo Omnio 7 ker je bla malenkost zapacana od prstov in se ni več "shinala".
Drgnem dvakrat gor dvakrat dol in odpade kos plastike s telefona.
Odpadel je spodnji del na zadnji strani.
Pogledam boljše in vidim, da ni samo padel, ampak se je zlomil košček plastike, ki ga je držal gor.
Nemorem verjet, da z nežnim drgom po hrbtni strani sem počil plastiko?
Uglavnem telefona ne morem uporabljat brez plastike ker je nekaj vezja kar zunaj.
Na garanciji verjetno nebodo nič popravili.
Telefon je relativno nov in ga čuvam ko zlato. Nikoli še ni padel in nima ene same praskice.
Še pucam ga kot vidite :))
Skratka izdelava ohišja za Omnnio 7 ... -10 pik od 5. možnih.

Tilen ::

Zanimivo, da imajo eni in isti največ težav. Moja Omnia je že parkrat zletela na tla in je še vedno v enem kosu in brez praske. Imam jo v ovitku.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

To kar je tebi zanimivo je de facto.
Tisti, ki imajo nesrečo in dobimo slab aparat imamo večno težave z njim.

Bananovec ::

Samo to še me zadržuje od nakupa tega telefona, ta plastičnost Samsunga. Če ne bi ga že zdavnaj imel v žepu. Bom vseeno počakal še mesec ali dva na novo serijo mobilnikov.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

SLO_Matej ::

Bananovec je izjavil:

Samo to še me zadržuje od nakupa tega telefona, ta plastičnost Samsunga. Če ne bi ga že zdavnaj imel v žepu. Bom vseeno počakal še mesec ali dva na novo serijo mobilnikov.

Ne moreš govoriti o plastičnosti Omnie 7. :) Spredaj steklo, zadaj pa kovina, edino na robu zadaj zgoraj in spodaj malo plastike. ;)

Bananovec ::

To vem. Omnia naj bi bila parkrat boljše narejena kot njen bratranec Galaxy S. Je še en problem, da mobilnika nisem kupil. Na vsak način bi ga namreč pred nakupom rad imel v roki. Mobitel ga nima, BB tudi ne. Glede na to, da izide kmalu nova generacija, bom pač počakal na njo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

SLO_Matej ::

Nekaj vem, da jih imajo v Si.mobilovih centrih. Tja greš pač probat, potem pa kupiš kje drugje ... Res bi bil malo hecen, če bi šel sedaj sklepat naročnino z njimi.

Bor H ::

Počakej na novo generacijo, če ne drugega zna Nokia kej pametnega vn vržt s solidno navigacijo, pa še kaka front facing kamera ni napačna stvar.

Tilen ::

Navigacija bo za vse. Ovi maps ne bo ekskluziva za Nokia telefone.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

Nokia bo imela pravico spreminjat OS, v kaki meri bodo to naredili se ne ve tocno. Za OVI se pa tut ne ve a bo na voljo vsem, le novim, zastonj, bodo kaksne omejitve? Dokler ne vemo je mogoce pametno pocakat, ce vam kej pomen navigacija.

zigaorama ::

prosim poglejte te modele kopije iphona SCIPHONE I68 4G in hiphone 5
prosim mi lahko pomagate kaj je boljše cena je okol 40 evrov na ebayu ... , prosim nevem kaj naj izberem

: linki ...
http://www.racunalniske-novice.com/novi...


je to odklenjeno ?

LuGi ::

Offtopic!!!!

In ta telefon je ZANIČ ne ga srat. Vsi china-crap aparati so odklenjeni na vsa omrežja.

jizzer ::

Zdravo po dolgem času. Native keyboard mi že nekaj časa nazaj ni delala, pa sem si mislil saj je ne rabim tolko, zdaj pa se zavedam da bi mi prav prišla samo je en problem. Vedno ko apply-jam "Extended QWERTZ" ter dam Override, grem pod nastavitve izberem slovensko tipkovnico ampak ko hočem v SMSih kaj natipkat mi na prvi klik crasha telefon. Kaka pomoč bi mi prav prišla?
Pa zanima še me kje naj dobim kako pametno navigacijo, mam 2 gor ampak nisem ravno prepričan če delata, niti nimam izkušenj z navigacijami.Predvsem bi blo dobro da je free pa da nerabim met prenos podatkov vkloplenih.
Hvala!

@Dormage, glede zlomljene plastike pa kaj ti naj rečem :) SILIKONSKI OVITEK zmaga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

js osebno ::

Češka tipkovnica ga rula 8-)
(vsaj v mangu)

_Dormage_ ::

Navigacije, ki ima karte lokalne še nisem najdu. Vsi nalagajo karto "on the fly".
A je o nokija telefonih že kej več znano glede izida..
Povsod najdem samo jeseni...premalo natančno :|

edit:
Prav tako me zanima kdaj točno dobimo mango update ?
Bo že prvega septembra ?

Zgodovina sprememb…

js osebno ::

Mango RTM je bil že razposlan, tako da bi teoretično lahko prišel že jutri. Z drugimi besedami, trenutno je vse odvisno le od Somsonga.

Bor H ::

Oz. tvoje volje po igranju z neuradnimi releasi. Je pa tako da je Mangotu tudi kej zaklenjeno glede na želje operaterja/proizvajalca (tethering...).

_Dormage_ ::

Torej sta kar dva ozka grla..Samsung, ki me ne skrbi preveč in potem še Simobil, ki zna bit problem.
A na Simobil na takšna vprašanja sploh znajo odgovorit?

Bor H ::

Dvomim, pomoje itak skupej s preostalim vodafone group dobijo. Je pa res, da ni nič prilagojen tako da ne bi smel trajat, vsaj pri NoDotu ni.

SLO_Matej ::

Ne pozabljat, da to ni Android in so updati direktno iz MS-a za vse telefone hkrati. ;)

RazzorX ::

SLO_Matej je izjavil:

Ne pozabljat, da to ni Android in so updati direktno iz MS-a za vse telefone hkrati. ;)


Ni res. Od Microsofta ja, vendar microsoft z razpošiljanjem update-ov nima nobene veze. Vsak proizvajalec dobi software, ki ga potem prilagaja lastnim telefonom. Ko je prilagojen in testiran, ga nato dobijo še operaterji. Nekateri ga prilagodijo, drugi ga le razpošljejo uporabnikom. Tako potem nič ni odvisno od Microsofta, razen če se dogovorijo za nek skupen datum uradne izdaje update-a. Vendar, kot smo to videli pri NoDo, to verjetno ne bo tako.

ZaLoMaT ::

Pa ga imam tudi jaz, Mangota! :)

 welcome in WP

welcome in WP


 multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)

multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)


 info

info


 posodobljeni market

posodobljeni market


 iskanje app

iskanje app


 izklop

izklop



Sem popolnoma navdušen, zraven imam še bratovo Omnio 7 (še z NoDo) in je velika razlika v hitrosti (zagon, spletne strani, brskanje po aplikacijah), vse v prid Mangota, vendar pa sistem pri vsem tem postaja malce bolj "zakompliciran".

js osebno ::

ZaLoMaT je izjavil:


 multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)

multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)


Evo, na to sem opozoril že nekaj časa nazaj, pa je beta verzija in še ni čas za popravljat (menda).

Kako ti je pa uspelo spravit gor build 7720? Pri meni se sploh nič ne zgodi, ko odprem .bat fajl :/

ZaLoMaT ::

Prijatelj(serviser) mi je posodobil mobilnik, zaenkrat izredno zadovoljen! :)

LuGi ::

js osebno je izjavil:

ZaLoMaT je izjavil:


 multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)

multitasking (pozor: slo-tech ni prikazan pravilno!)


Evo, na to sem opozoril že nekaj časa nazaj, pa je beta verzija in še ni čas za popravljat (menda).

Kako ti je pa uspelo spravit gor build 7720? Pri meni se sploh nič ne zgodi, ko odprem .bat fajl :/


Samo sledi http://forum.xda-developers.com/showthr... in bos uspesen =)
««
11 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421098 (18453) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520719 (17394) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612604 (10761) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163772 (3025) JackOdpirac

Več podobnih tem