» »

Ohišje za vodno hlajenje LD PC-V8

Ohišje za vodno hlajenje LD PC-V8

LittleDevil ::

Predstavlam vam ohišje za vodno hlajenje v katerem je prostor za 3 x 480mm radiatorje.

Dimenzije ohišja so: 690 x 650 x 220 V x D x Š

Specifikacije:

- LD PC-V8 Aluminium case with Plexi Window
- 2 x illuminated power and reset buttons with cables
- screws for motherboard
- Antivibration screws for HDD's
- screws for 5.25 slots
- support for all motherboards
- support for EVGA SR2 motherboard
- 2 x L holders in the bottom for radiators
- perforated bottom side pannels
- dimensions. 690 x 650 x 220

Slike:





480mm





Notranjost:







Rdeč:



















  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

dolenc ::

Zgleda vrhunsko, nekaj takega sem jaz iskal, da je preprosto a učinkovito. Ker če grem sam vrtat zmer sranje naredim :D

Tole je kakšen projekt, al bo šlo v proizvodjo, oziroma je kje v proizvodnji :)?

Popravek, sem že našel, tudi ceno pa me je kar mal stisenlo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

Toomy ::

400EUR ?:O
Jah ni kaj, tudi jaz sem debelo pogledal. Drugače pa ohišje ne zgleda tak slabo, precej bolj pa bode v oči cena:8)...

majlo ::

Ohišje izgleda fenomenalno, cena pa tudi:)

maskoteq ::

Zgleda opasno :) Sam 400EUR za ohišje je pa preveč

LittleDevil ::

Sem kar pričakoval take komentarje. Če bi malo pogledali kakšne so cene konkurenčnih ohišij, bi bili komentarji malo drugačni. Ohišje je custom made, podpira 3 x 480mm radiatorje....itd

LP

dolenc ::

No sej ne rečem, za nekoga je to še zmeraj ok. Odvisno kaj želiš od računalnika, zame je to primerna cena za komplet kišto, če bi pa bil "v tem" pa verjetno bi kaj več reskiral za ohišje kot 10eur in nekaj vrtanja.

Destroyers ::

400eur? LoL, če bi že hotel imeti radiatorje v ohišju (kar je nespametno zaradi višje temperature znotraj ohišja), bi vzel SilverStone TJ07... za 2x 480 rad, več pa itak ne potrebuješ...
...They wanna build the prison!...

LittleDevil ::

Destroyers je izjavil:

400eur? LoL, če bi že hotel imeti radiatorje v ohišju (kar je nespametno zaradi višje temperature znotraj ohišja), bi vzel SilverStone TJ07... za 2x 480 rad, več pa itak ne potrebuješ...


Ti že veš...

Steinkauz ::

Tiho tut verjetno ni preveč

alpha1 ::

Če bi bila cena nižja, bi bila kar lepa konkurenca corsair obsidian-u 800D. :)

Shark-357 ::

Dobra cena za top izdelek in to se tudi plača ;)

Komentarji v stilu to je preveč denarja naj se nehajo, ker ne sodijo v to temo.

Zgodovina sprememb…

Mare3 ::

Nekako preveč preprosto za 400EUR pričakoval bi kaj lepšega ali bolj zakompliciranega. Po mojem bi vsak ki se razume v sprestnosti z kovino znal narediti podobno če ne celo enako ohišje (za manjšo ceno seveda). Drugače je pa lepo ohišje škoda ker si ga ne morem privoščiti. :D

PRST ::

Prodaš samo načrt?

LittleDevil ::

Da vam pokažem kaj je konkurenčno ohišje temu, samo da omenjno ohišje nima skoraj nobenega prostora za vodno hlajenje.

http://www.caseking.de/shop/catalog/Cas...

Poleg tega, ohišje katero naj bi bilo namenjeno EVGA SR2 matični plošči potrebuje ogromno hlajenja. 2 x CPU, 2 X ali 4 X grafična....itd

Še ena slika skoraj končanega sistema.

igor0203 ::

Čisto tipično slovenski komentarji. Čim je na vidiku kak dober slovenski proizvod, ki cilja na high-end uporabnike, ga morajo takoj skritizirat, češ kaj če ti to itd.
Če ste toliko pametni, zakaj sami ne zrišete ohišje, ga date nekam delat in potem prodajajte po 150EUR? Aja, seveda, R&D stane, prav tako zagon proizvodnje. Pa seveda, treba je imet "jajca", da se spustiš v kaj takega, ker konkurenca je huda in seveda tudi kupci raje vidijo napis Lian-Li ipd., kot pa zaenkrat še neznani LD.
In mislim tudi, da Alešev glavni cilj oz. trg ni Slovenija, ker smo enostavno premajhni, temveč tujina oz. ZDA. Tam je veliko več možnosti za uspeh, če je proizvod seveda dober. In ta izdelek sigurno je.

cinkaCR7 ::

Ohišje izgleda super! Navadni uporabniki si nimajo kaj z njim začeti, ker nimajo sr2, kaj drugega si pa sploh ne zasluži to ohišje. Osebno me edino motijo odprtine za ventilatorje, si pomislil da bi dal kakšne protipršane filtre gor? vsaj na intake fane? Mankajo mu tudi noge, če ima kakšne podstavke? Ker je res škoda, če se popraska.

kuglvinkl ::

Hands down!
Your focus determines your reallity

Steinkauz ::

No kar sm jst ciljal s komentarjem o tišini je, da dej gor zvočno izolacijo peno pa antivibracijske zadeve za diske pa to. Ker drugače dobiš Lian Li za podoben denar, s tem da je tišji

axee ::

Ah stvar nebo nikoli tiha, že zaradi odprtosti.. in glede na uporabo, ki je predvidevana, tudi ne potrebuje biti tiho ohišje..

Meni stvar dobro zgleda, samo grill-i so mi grozne oblike..

5er--> ::

Meni so pa glih grilli kul. =)

kokpa ::

LittleDevil mi poveš s čem si barval ohišje, predvidevam da je iz aluminija. Rad bi svojega haf-a 932 prebarval v notranjosti pa rabim neko temeljno barvo. Danes sem pri nas vprašal tam ko barve mešajo pa prodajajo pa so mi rekel da nimajo temeljne barve za aluminij v spreju oz. 1,5l je 20EUR pa še v spreju ni. Se pa malo bojim da se bi luščila barva.

LittleDevil ::

Ohišja so prašno barvana, tako da ti priporočam da jih daš barvati na ta način, kajti barva je zelo obstojna.

Še nekaj slikic.



Zgodovina sprememb…

TOP ::

Zelo lepo vse pohvale,za res lepo delo.Kar se tiče cene,nekateri ne razumejo da materjal nisi dobil zastonj in bogve koliko mesecev zabil v tale projekt.

galu ::

ME WANT THOSE GRAPHICS!!! :O

OnT: Zlo lepo narejeno, zdi se mi tudi kar stabilno. Glede na to kar ponuja je cena ugodna, pa pika. Jaz osebno bi sicer rad imel neko bolj 'plastično' ohišje, ker lepše paše v okolje, ampak kot kak hardcore gaming/oc rig pa z tem LD ohišjem ne fališ..
Tako to gre.

kokpa ::

jaz bi rad sam prebarval, kakšna je to prašna barva? Misil peskano, če je tako se bojim da je prešvoh materjal in ga bi poškodovalo.

igor0203 ::

Aleš, imaš v planu kakšno manjše ohišje? Tole je kar zajetno.

klinker ::

Huda stvar, vendar 400EUR 8-O Ta Lian Li PC-A71FB npr. stane pol manj pa malo poglej kako je vsak detajl izpeljan/izdelan u nulo. Ok, ne more furat 3x480 hladilnike, ampak ce gledam samo kvaliteto in nacin izdelave je dalec pred tvojim zal.

borisk ::

kolk je zadeva težka?? prazna mislim :)

subby ::

imo ne zgleda težje od corsairovih 19 kil...

galu ::

klinker je izjavil:

Huda stvar, vendar 400EUR 8-O Ta Lian Li PC-A71FB npr. stane pol manj pa malo poglej kako je vsak detajl izpeljan/izdelan u nulo. Ok, ne more furat 3x480 hladilnike, ampak ce gledam samo kvaliteto in nacin izdelave je dalec pred tvojim zal.


Glede na to, da je to LD ohišje narejeno za extremno vodno hlajenje ('oz.' 3x480mm radiatorje), si človek ki IMA 3x480mm radiatorje, ne more pomagat s tem LianLi-jem. To sta 2 ohišji s čist drugim namenom (or 'wideness' of usage, if you call it).
Tako to gre.

klinker ::

galu je izjavil:

klinker je izjavil:

Huda stvar, vendar 400EUR 8-O Ta Lian Li PC-A71FB npr. stane pol manj pa malo poglej kako je vsak detajl izpeljan/izdelan u nulo. Ok, ne more furat 3x480 hladilnike, ampak ce gledam samo kvaliteto in nacin izdelave je dalec pred tvojim zal.


Glede na to, da je to LD ohišje narejeno za extremno vodno hlajenje ('oz.' 3x480mm radiatorje), si človek ki IMA 3x480mm radiatorje, ne more pomagat s tem LianLi-jem. To sta 2 ohišji s čist drugim namenom (or 'wideness' of usage, if you call it).



Se popolnoma strinjam, zato pa glede na to da ima vsak svojo prednost pred drugim bi mogla bit tudi cena LDja v rangu tega LianLija. Da je LDjev narejen na nivoju LianLija in ponuja se ta plac za tolko hladilnikov bi pa vsekakor razumel ceno 400€. Je pa res da dat tako sprojektirat in nato nardit teh 10-20 ohisij stane precej vec kot LianLija ki jih dela na tisoce. No sej, vsekakor vredno pohvale, ker sploh uno drugo s kompresorskim hlajenjem je sploh top stvarca, tako da upajmo da stvar zalavfa in posledicno padejo cene :D

subby ::

@LittleDevil: a maš mogoče kej slik ohišja z vgrajenim phase change za SR2 v obratovanju?

LittleDevil ::

Hvala za pozitivne in negativne komentarje, pri vsakem izdelku so eno in drugi =)

Teža praznega ohišja je 11kg.

Še nekaj slik.













LP

Igor tudi manjša ohišja bodi v sredini 2011. :)

Zgodovina sprememb…

LittleDevil ::

Še nekaj.







Zgodovina sprememb…

bow11 ::

Čedno,čedno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pc modding tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8222867 (4057) FireSnake
»

Katero ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
81352 (1164) eg0ist45
»

Kupujem kvalitetno ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6710236 (8846) M-XXXX
»

Lian-Li V2000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
977743 (4706) LittleDevil
»

Xaser III ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352322 (1560) DjTonic

Več podobnih tem