Forum » Programiranje » Programerji pozor! Kolk časa bi vam vzelo tole...
Programerji pozor! Kolk časa bi vam vzelo tole...
![](https://static.slo-tech.com/stili/avatar_gray.gif)
Muflon1 ::
Imam en problem imam igralno palico Thrustmaster Rage3D za katero so gonilniki narejeni za Windows 98 in Windows ME in z nobenim kompatibility mode ne morm zadeve usposobit v Windows XP. Mi jav kao da ni v redu nameščen game port čeprav je ta nameščen. Thrustmaster je drek ker jim ni rentabilno da bi gonilnik napisal za XP-je in se izgovarjajo da kao Gamepad ni kompatibilen z XP-ji. Zanima me če bi mi kdo znal naredit/preuredit tak gonilnik da bi mi ta Gamepad delal tud v XP-jih. Pa kolk bi hotu za to met.
Vsakršna pomoč dobrodošla! Vendar pa odgovori v stilu poišči nov gonilnik, sigurno obstaja XP gonilnik ne pridejo v poštev kar gonilnikov za XP-je ni.
Vsakršna pomoč dobrodošla! Vendar pa odgovori v stilu poišči nov gonilnik, sigurno obstaja XP gonilnik ne pridejo v poštev kar gonilnikov za XP-je ni.
Vredno ogleda ...
Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
---|---|---|---|
Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
» | Kateri gamepad? (strani: 1 2 )Oddelek: Pomoč in nasveti | 14151 (12114) | yero7 |
» | GamepadOddelek: Kaj kupiti | 989 (956) | Lethal-Angel |
» | Sesuvnaje xp-jev!!!!!Oddelek: Programska oprema | 1511 (1039) | bexl |
» | Joystick dela v Win ME ne dela v Win XPOddelek: Pomoč in nasveti | 867 (814) | Muflon1 |
» | Win XP & NE 2000Oddelek: Pomoč in nasveti | 979 (834) | andrej |