» »

Outlook in Exchange - skupni koledar?

Outlook in Exchange - skupni koledar?

anko ::

Imam naslednji izziv :)
Šef bi želel, da se na enem mestu zbirajo podatki o terminih določenih sodelavcev. Se pravi neko varianto sinhronizacije posamičnih koledarjev z nekim koledarjem, ki bi bil nekje skupno dostopen. Se pravi, da v svojem mailboxu v koledarju vpišem recimo dopust in se to preslika na naki drugi lokaciji...
Na strežniku delamo na ms exchange serverju in uporabljamo outlook - večinoma 2003..

noraguta ::

ker exchange? sicer je polno tutorialov na netu , ampak mogoče bi blo le dobro odpreti malo dokumentacijo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

anko ::

exchange je 2003 sp2. dokumentacija mi načeloma ni na voljo. Iz tvojega odgovora sklepam, da bi se to nekako dalo napraviti, vendar na strani strežnika. Če mi lahko prilepiš link do kakšnih navodil, ki bi približno opisovala rešitev, bi lahko preveril, ali imam dovolj pravic na strežniku, da lahko to napravim sam.

pablic ::

Mi uporabljamo deljenje koledarja, tako da ko hočem sklicat sestanek, takoj vidim kdaj je prost termin za vse.

noraguta ::

evo ti dokumentacije http://technet.microsoft.com/sl-si/libr...

za tvoj problem začni tukaj http://technet.microsoft.com/en-us/libr...
stvar je sicer trivialno preprosta , ampak izkušnje pri exchangu kažejo , da je precej zdravo prebrati vse. sploh če stvar počneš prvič.Je le precej obsežen naborek tehnologij.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 365 ali Google G-suite

Oddelek: Programska oprema
224775 (3786) antrim
»

Exchange 2010

Oddelek: Programska oprema
81470 (1228) Mr.B
»

Miška ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
102148 (2015) laguna1
»

Windows 2003 server težava z dostopom

Oddelek: Pomoč in nasveti
7638 (517) enroberte
»

[EXCHANGE] Preusmeritev odhodne pošte iz Exchange 2003 na IMAP

Oddelek: Omrežja in internet
131218 (1095) JamesBond

Več podobnih tem