» »

hdd

hdd

ChiefThunder ::

Dons sem kupu IBM 30gb 5400 disk, pa me sam neki zanima. Mogoče butasto vprašanje, pa vseeno. Zdi sem mi, da na spodnjem delu diska manjka un pokrovček, ki naj bi prekrival spodnjo stran diska(vidjo se čipi). Zdej pa, a je to normalno, al kva? To sprašujem zato, ker so luknje zanj lepo vidne, sam zadeve ni tm.

Hvala!

Kovax ::

Ne vem no... ampak jest sem se na vseh diskih ki sem jih mel do zdej lahko opazoval cipovje na spodnji strani...

Opkow ::

Koker jst vem pri IBM diskih tega ni ... Vidu sm ze precej IBM-ovih diskov in na nobenih se nism zasledu tega .. Mislim da ima to samo Segate pri dolocenih diskih ...

ChiefThunder ::

Česa zdej ni, pokrovčka al vidnega čipa?

Hvala.

Ribicija ::

IBM nima od spodaj nobenega pokrovčka, tako da se vsi čipi in ostale zadeve vidijo od spodaj.

lp

MRB0rYS ::

Moj kolega ma istega HDD pol je dobu pa en program neki nastavu pa mu zdej tok tiho lavfa da se kar čudi sploh ne opazi da kej lavfa in ga zanima če je zdej bolj počasn alpa če je to v redu.
b0rys

kuntek ::

Če mu tišje laufa potem gre definitivno bolj počasi.

miha ::

Da nima spodaj ohišja je čist normalno, mislim da ga ima samo baracuda

MRB0rYS ::

pravi da je naredu benchmark pa so bli isti rezultati...
b0rys

Loki ::

Men se cipovje vidi (IBM DPTA 20.5)
I left my wallet in El Segundo

Dr_M ::

Pri useh IBM-ih ce cipovje vidi.prav tako pri quantumih in seagate-ih. WD ma pa ploscico okol obrnjeno, tako da se cipi ne vidijo.:))

matevzm ::

Zadnje case mi je padlo skozi roke nekaj Seagateov. Ti so spodaj pokriti. Barracud aje zgoraj in strani liti aluminij (cool zgleda), spodaj pa imas navodila na nekaksni plastiki/papirju. Seagate 5400 so pa zadnje case tudi zaprti, obleceji so v nekaksno gumijasto oblekico (tudi fino zgleda) zgoraj in spodaj.

ChiefThunder ::

Hvala za vaše odgovore. ;)

luni ::

Aja, da se ne bos spraseval zakaj so doli luknje: stvarce so namenjene prisraufanju diska na razna hladilna lezisca.
Artificial Intelligentia

RoMar ::

kolk jest vem, je vecina diskov spodaj brez

XCT ::

tud Maxtor ga nima
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik do 280k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
956598 (5305) gamaman22
»

Vodno hlajenje za 2 trda diska.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91062 (908) Malecky
»

120GB Maxtor ali WD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503455 (2630) mamut
»

Seagate 120Gb chip na kontrolerju se greje kot roštilj

Oddelek: Strojna oprema
141180 (926) Matek
»

katero stran diska je boljs hladit?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272066 (1371) upirna

Več podobnih tem