» »

vdor v računalnik

vdor v računalnik

boziceklol ::

kako ustavit tistega ki mi je vdrl v računalnik. prej mi je windows sporočil da je en virus gor pol sm ga pa začel brisat pa mi je un beležnico odprl pa kr neki zacel pisat. hvala vsem za pomoč

boziceklol ::

ne zna nihce pomagat. rad bi ga cimprej onemogocil. prosim za pomoč !!!

KoMar- ::

Odklopiš se z interneta in reinštaliraš Windowse ter spremeniš gesla.

Nevro^ ::

Naprej si prenesi Kaspersky Virus Removal Tool, izklopi mrežni kabl iz računalnika oz. onemogoči wirelass povezavo in poskeniraj računalnik!

ALT ::

in kaj ti je lepega napisal? :D

sicer pa offline in pregled z AV in spyware programi..

boziceklol ::

ALT je izjavil:

in kaj ti je lepega napisal? :D

sicer pa offline in pregled z AV in spyware programi..



mah nic takega. da nj neham probavat virus dol zbirsat pa take

Nevro^ je izjavil:

Naprej si prenesi Kaspersky Virus Removal Tool, izklopi mrežni kabl iz računalnika oz. onemogoči wirelass povezavo in poskeniraj računalnik!



kako pa se poskenira računlnik. bi bio najbolje da dam na novo instalirat windowse??

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

kako pa se poskenira računlnik.

Se hecaš?

bi bio najbolje da dam na novo instalirat windowse??

Da.

enxtip ::

Poglej med procese če je kaj sumljivega. Možno da imaš celo kak remote administrator desktop inštaliran pa ti ne zazna kot virus, dostop pa je seveda do vsega možnega z njim.
A pc uporabljaš samo ti al še kdo ?
Če gre za oddaljen dostop potem ni virus ampak trojanec, saj je narejen v te namene. Dober firewall bi moral rešit zadevo (seveda poleg antivirusa).

KoMar- ::

Firewall nič ne reši, če se zadeva prek HTTP povezuje na oddaljeni strežnik. In vsak dober trojanec počne kaj takega.

ABX ::

Ugasni vse aplikacije in zaženi.
netstat -b
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mehmed ::

boziceklol je izjavil:

kako ustavit tistega ki mi je vdrl v računalnik. prej mi je windows sporočil da je en virus gor pol sm ga pa začel brisat pa mi je un beležnico odprl pa kr neki zacel pisat. hvala vsem za pomoč



Naredi printscreen pa nesi grafologu ane.

boziceklol ::

Mehmed je izjavil:

boziceklol je izjavil:

kako ustavit tistega ki mi je vdrl v računalnik. prej mi je windows sporočil da je en virus gor pol sm ga pa začel brisat pa mi je un beležnico odprl pa kr neki zacel pisat. hvala vsem za pomoč



Naredi printscreen pa nesi grafologu ane.



evo vam printscreen to se mi nardi na začetku ko prižgem comp. mislm da je to povezan z vdorom sam nisem sigurn:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

boziceklol ::

KoMar- je izjavil:



bi bilo najbolje da dam na novo instalirat windowse??

Da.


ker to da mi je nekdo not vdrl sem dobil od trojanca. torej če dam na novo installirat windowse ne bi smel več imeti problema?

bluefish ::

boziceklol je izjavil:

Mehmed je izjavil:

boziceklol je izjavil:

kako ustavit tistega ki mi je vdrl v računalnik. prej mi je windows sporočil da je en virus gor pol sm ga pa začel brisat pa mi je un beležnico odprl pa kr neki zacel pisat. hvala vsem za pomoč



Naredi printscreen pa nesi grafologu ane.



evo vam printscreen to se mi nardi na začetku ko prižgem comp. mislm da je to povezan z vdorom sam nisem sigurn:
Ne, tole ni nujno povezano z vdorom.
In da, glede na trenutno izkazano stopnjo znanja bo še najbolje, če na novo namestiš sistem in si v prihodnje malce bolj pazljiv pri uporabi le tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

KoMar- ::

In ne zaganjaj nobenih sumljivih programčkov in priponk!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

boziceklol ::

še nekaj moram vprašati. pred okužbo računalnika sem naredil 2 uporabniška računa na windowsu. 1 je okužen drugi pa ni tako da če zdaj zbrišem okužen uporabniški račun je potem uredu?

JAKAF1 ::

Odklopiš se z interneta, ter na novo naložiš Windowse ter spremeniš vstopna gesla.

imallears ::

troll™

Ja vdru ti je pa po beležnici pisu da ne poskusi odstrant virusa. Če se gremo pa resno pa itak najprej fizično izklop mrežo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriško vojno letalstvo zaključuje prehod na Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
269454 (6470) dope1337
»

Nekdo mi nekako vdira (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
7612490 (7749) Mare2
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315752 (9980) Saul Goodman

Pomoc punca 21 let izrabljena na facebooku nadvet

Oddelek: Loža
4810345 (7163) kuglvinkl
»

Google mail

Oddelek: Omrežja in internet
131532 (1062) IceBoX

Več podobnih tem