» »

WRT160NL ne mara kabla

WRT160NL ne mara kabla

perr ::

Tole čudo od routerja mi ne vleče po kablu. Stvar je taka, da imam modem v dnevni sobi, router pa je bil do sedaj v sosednji sobi, med njima pa kakbih 7m kabla.
Prinesem danes domov ta novi router, ves vesel ga postavim na mesto starega in wan ne pride čez. Ok, odnesem router h modemu, tam to dela, in brezžične zadeve po hiši delujejo lepo. Sestra pa ima namizni računalnik in ne dela teh 20m do nje, pa da se na glavo postavim.
So lahko kašne nastavitve kjerkoli, ali je res tak jajc za ožičene veze??

mblazi22 ::

Jaz mam enak ruter, pa mi normalno dela, tudi priblizno na 20m kabla. Nastavu pa sm ga s tistim čarovnikom, ki pride zraven.

perr ::

Meni ni delal s tistim kar je zraven, tako da sem gap ovozil z dd-wrt, pa še vedno ne dela normalno. Na blizu pa brez problema.

perr ::

Sem poštimal. Wan še vedno ne gre na daleč, lan pa zdaj komot leti na drugi vogal hiše. Fora je bila v štukanju kabla. Brezvezna napaka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere PowerLine adapterje??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7719189 (16572) Furbo
»

Optika (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7114238 (11654) Skyman
»

Siol modem žično na wrt54gl v1.1 dd-wrt za WiFi

Oddelek: Omrežja in internet
217986 (7822) NeMeTko
»

optika T2 oprema in kabli

Oddelek: Pomoč in nasveti
4710727 (9789) Senitel
»

ADSL modem --> switch; gre to?

Oddelek: Strojna oprema
231420 (1068) borutvel

Več podobnih tem