» »

Upam, se ne bo kdo ubil z mojim bivšim avtom

Upam, se ne bo kdo ubil z mojim bivšim avtom

genius11 ::

PROSIM, DA NE LIMATE SEM OGLASA ZA KATERI AVTO SE GRE, MODERATORJE NAPROŠAM, DA NEMUDOMA ODSTRANIJO OGLAS, ČE SE POJAVI

Predkratkim sem se znebil starega avta, ki je že predčasom odslužil svoje, ni bil več varn za vožnjo, imel sem težave z avtom, ki pa jih nisem odpravil, zavore, motor, optika, gume, vse je v pi*di, avto sem pošteno naprej prodal, povedal kaj je narobe, ceno sem spustil dol, kolikor se je le dalo...in kaj sedaj avto se prodaja naprej, kot BREZHIBNO, MOTOR ODLIČEN, SUPER OHRANJEN...še kilometri niso povsem isti.

Avto je imel naslednje težave:
- poraba olja je bila 4-5 l/10.000km, na servisu so mi rekli 500 evrov stroška (tesnila ali pa celo obročki)
- tesnilo ventilov je puščalo
- optika podvozja je bila čist v pi*di
- sprednje zavore so že pred časom odslužile svoje (NUJNO zamenjat, ker so prijele zelo slabo)
- končniki, roke luft
- avto je občasno cukal
- rja
- gume stare preko 6 let in zelo nevarne za vožnjo
- itd

Pyr0Beast ::

Hmm- In kako nam te informacije koristijo ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

amigo_no1 ::

Potem vsaj povej model, znamko, barvo.

M-XXXX ::

In zakaj nebi mogu dat direkten link do avta?

_XWing__ ::

hehe :) dooooobr ne. hvala za "opozorilo"

ABX ::

To so preprodajalci avtov.

Rabljen avto se kupi izključno od prvega lastnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

amigo_no1 ::

Tako za info, Hrvati od letos že beležijo stanje km (najbrž na tehničnem).

Valvoline ::

Nič nouga.Biznis :)
Poraba olja pol litra na 1000km nič hudega.Če so ti na servisu povedal popravilo 500e verjetno mehankar sam zrihta za 100e.
:)

Zgodovina sprememb…

kalko ::

Hyundai Accent 1. generacija ... je @genius11 veliko pisal o njem na alter.si in avtomobilizem.com (tam uporablja drugačne vzdevke). ;)

Valvoline ::

kalko je izjavil:

Hyundai Accent 1. generacija ... je @genius11 veliko pisal o njem na alter.si in avtomobilizem.com (tam uporablja drugačne vzdevke). ;)

Sem vedel da bo accent ali vw bencin. Serijska napaka pr teh avtih je da pijejo olje po pol do 1l na 1000km. Posebej velja za 1.3 motor.To se dogaja zarad uporabe olja slabše kakovosti in nepravočasne menjave.Zapacajo se oljni obrocki. To še ne pomeni da je mašina hin.Pač papca malo olja drgač so te mašine izredno močne in vzdržljive.Pokrovček ventilov pač zlepiš z malo silikonskega lepila ter lepo zategneš,motor opereš-spučeš in to je to.Ploščice lahka vsak sam zamenja,res nobena filozofija.
:D

Zgodovina sprememb…

genius11 ::

Ja gre se za Hyundai accenta, porabo nisem omejil niti z različnimi znamkami olja, niti z pogostejšo menjavo, niti s prepocavanjem motorja na AC, nič avto je pil dalje 4-5 litrov, pa še občasno se je ob štartu slišal čuden zvok, vem kak je zvok za dročnike.

bluefish ::

Resnično, kaj je namen te teme?

Valvoline ::

Itak da vemo kaj pomen kupovanje avta od raznih svercarjev.
:D

genius11 ::

pol se lahko tema zbriše

Drekcpekc ::

Sonček, tudi na tem forumu ustvarjaš teme brez pomena? :)

JanK ::

Hmm, clovek se vprasa cigavi interesi so na prvem mestu v drzavi, ki ne more poskrbeti za tako preprosto zadevo kot je vpis kilometrov (magari z manjsimi znaki, kot ime referentke) v prometno dovoljenje ob vsaki registraciji.

papasmrk ::

Ah, kaj se sekirate glede pitja olja, meni ga popapca cca. 2,5 litra na 1000 km :D

ABX ::

Moja Ibiza tudi pije več lja ko bencina, a kaj čem ko sem navezan nanjo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto za pol leta - do 1500 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8516922 (13816) jalovec09
»

Kam izginja motorno olje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5234065 (32304) jalovec09
»

mnanje/pomoč pri nakupu avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9913038 (10921) BALAST
»

poraba accent 1.4

Oddelek: Loža
192471 (2135) Djuro
»

Kako je z vozili Hyundai (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8517466 (15315) Azrael

Več podobnih tem