» »

Še ena tema na kabeljsko TV

Še ena tema na kabeljsko TV

MChip ::

Lep pozdrav!

Pri meni se pojavi podobna težava kakor pri drugih, ki imajo slabo sliko...pač naj bi bil kriv kabej.....v glavnem kabeljski operater...... pri meni doma je pa malo drugače kot pri drugih....doma imam na kabejsko tv priklpopljeno tv nato razdelilec še za 2 x PC-ja.....(tv kartice). in vam povem takoj ko priklopim kabelsko na tv kartico se pojavi očitna izguba v signalu in na zaslonu pcja se pojavijo tanke navpične črte....:( :'( :O

Potreboval bi kakšen antenski ojačevalec ki je namenjen posebej za kebeljsko tv.... mi lahko kdo kaj pomaga?:|


Za odgovore se vam zahvaljujem že v naprej!:D
Laško je zakon
  • spremenil: Azrael ()

Azrael ::

Ojačevalec je možna rešitev, vendar ni vsemogočna, če narediš narobe, je slika lahko še slabša z njim, kot brez njega.

Po opisu mislim, da imaš problem v razdelilcu. Tu si oglej in povej kakšen razdelilec imaš.
Nekoč je bil Slo-tech.

iskra ::

V Merkurju sem par dni nazaj zasledil antenski razdelilec z ojačevalcem za ~5kSIT. Morda si bomo morali kaj takega omisliti v stanovanju, ker imamo 2 TV-ja, eno TV kartico in net preko kabla :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

luli ::

Krive so motnje, ki jih oddaja računalnik in ne kablaši! Delilnik signal deli, ne glede na to, če imaš vejo priklopljeno ali ne, saj bi drugače signal potoval po liniji najmanšega upora in bi torej televizija, ki ima manj uporovni kanalnik dobila več signala kot druga. Zato ima delilnik ponavadi upor na vsako vejo.

Azrael ::

Ravno iz tega razloga je treba uporabiti kvalitetne razdelilce.

Dober razdelilec antenskega signala signal prepušča samo v eno smer. Če tega ni, lahko tudi dve televizorja ali televizor in radio eden drugemu povzročata motnje. TV tuner pa seva še več motenj in tam se te težave zaradi nekvalitetnega razdelilca pokažejo že mnogo prej.
Nekoč je bil Slo-tech.

Alexius Heristalski ::

Mimogrede, napiše se kabelska, kabelsko in tako naprej.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

MChip ::

Fantje vi ste zakon!!!

najlepša hvala!!!!


si bom vse uredil tako kot ste mi opisali!!!
Laško je zakon


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalec kabelskega TV signala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2214026 (11363) boysta
»

LCD TV - 15m od vira signala. Kabli? Ojacevalec?

Oddelek: Zvok in slika
135043 (4722) J.McLane
»

TV na PC-ju

Oddelek: Zvok in slika
9982 (801) rs1975
»

tv - antena

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193718 (3150) Alexius Heristalski
»

TV kartica moti signal na TV aparatu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71545 (1422) Auslander

Več podobnih tem