» »

Računalnik za igrice do 600 EUR

Računalnik za igrice do 600 EUR

ales2 ::

Pozdravljeni

Verjamem, da že obstaja taka tema venadar je nisem našel oz so računalniki sestavljeni ali za več ali za manj denarja.

Ker nimam veliko izkušenj z sestavo računalnikov bi lepo prosil če mi lahko nekdo sestavi računalnik do 600 eur. Računalnik bi pa prosil, da je sestavlejn tako, da mi bodo igrice delovale vsaj par let na najvišji ravni.
Oziroma najbolše možne komponente za igranje igric za ta denar. :)

Hvala in LP

ales2 ::

Aha pa še to
Monitor, miško, tipkovnico in zvočnike že imam tako, da potrebujem samo škatlo.

lp

huelz ::

Klik
Klik
Klik
Klik
Klik
Klik
Klik

Tko na hitrco, ce samo preletis tole, se prav Kaj kupiti, lenoba ena :))

Drugace pa, zej se bo pa en spomnu, da hoce pc za 599 eur, pa ker pac ne najde nobene teme (oz se mu ne da poiskat in prebrskat, sej ne da jih je miljon), bo odprl novo temo, ker za 599 eur pac ni nobene, ane? :P

klinker ::

Procesor AMD Phenom II X4 965 3.4GHz AM3 BOX Black Edition 150,79 EUR
Matična plošča ASUS M4A88TD-V EVO/USB3 101,11 EUR
RAM PATRIOT DDR3 2x2GB 1600MHZ GSeries 7-7-7-20 78,23 EUR
Trdi disk SAMSUNG 500GB SATA2, 16/7200 F3 (HD502HJ) 42,11 EUR
DVDRW SAMSUNG S223C/BEBE črn 19,60 EUR
Grafična kartica Powercolor ATI HD6850, 1024MB DDR5, 2xDVI/DP/HDMI 174,19 EUR
Ohišje LC PRO914BII LC600H-12 črn 49,27 EUR

Skupaj: 615,30 EUR pri funtech.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

ales2 ::

huelz sej dosti linkov sem pogledal, tudi nekatere tiste, ki si mi jih ti poslal, vendar so dostikrat cene presegle moje zahteve! :)

klinker hvala za ta post.
Vbistvu to mi priporočaš da vzemem??...boljše verjetno ne bom dobil??

Setsuno ::

bolše ne boš dobil...
razenj slabšo plato vzam 790GX pr AGT za 86EUR pa rame pr AGT za 64EUR pa kup pr AGT za 178EUR šest jedrni proceser 2.8 AMD x6 1055t

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Setsuno ()

švrk ::

bolše ne boš dobil...
razenj slabšo plato vzam 790GX pr AGT za 86EUR pa rame pr AGT za 64EUR pa kup pr AGT za 178EUR šest jedrni proceser 2.8 AMD x6 1055t


A ti delaš reklamo za AGT al kako? Zakaj bi model kupil pri AGT, če je jasno, da se drugje dobi ceneje. Pred mesecem dni ko sem sestavljal pc za kolega je npr. bil PC z enako konfiguracijo pri dinokomp za slabih 100EUR cenejši kot pri AGT. Ker se cene nenehno spreminjajo predlagam avtorju te teme, da si okvirno izbere konfiguracijo in nato preveri ceno v vsaj teh spletnih trgovinah:
agt
dinokomp
sestavi.si
enaa
nakupi.net
mimovrste
big bang
pa morda še kakšni.

g. Oden ::

Če se bolj nagibaš k Intelu, imaš tu en primer (cene so iz trgovine Dinokomp):

Intel Core i3-540 - 103.20 EUR
ASUS P7H55-M - Intel - 78.00 EUR
OCZ Gold Edition 4GB 1333Mhz - 75.60 EUR
Gigabyte GeForce GTX 460 768MB OC - 157.20 EUR
Samsung SpinPoint F3 500GB 16MB - 48.00 EUR
OCZ StealthXStream 2 600W - 75.60 EUR
Tronje K-110B - 38.40 EUR
SATAII Samsung SH-S223 - 24.00 EUR
Ventilatorji - 15.00 EUR
Skupaj - 615.00 EUR

Setsuno ::

švrk je izjavil:

bolše ne boš dobil...
razenj slabšo plato vzam 790GX pr AGT za 86EUR pa rame pr AGT za 64EUR pa kup pr AGT za 178EUR šest jedrni proceser 2.8 AMD x6 1055t


A ti delaš reklamo za AGT al kako? Zakaj bi model kupil pri AGT, če je jasno, da se drugje dobi ceneje. Pred mesecem dni ko sem sestavljal pc za kolega je npr. bil PC z enako konfiguracijo pri dinokomp za slabih 100EUR cenejši kot pri AGT. Ker se cene nenehno spreminjajo predlagam avtorju te teme, da si okvirno izbere konfiguracijo in nato preveri ceno v vsaj teh spletnih trgovinah:
agt
dinokomp
sestavi.si
enaa
nakupi.net
mimovrste
big bang
pa morda še kakšni.


am gledam cene vsak dan pr agt pa dinokomp in povsod tko da najprej mal poglej pol pa govor ker majo tiste stvari tm NAJCENEJ!!!!

klinker ::

Setsuno je izjavil:

švrk je izjavil:

bolše ne boš dobil...
razenj slabšo plato vzam 790GX pr AGT za 86EUR pa rame pr AGT za 64EUR pa kup pr AGT za 178EUR šest jedrni proceser 2.8 AMD x6 1055t


A ti delaš reklamo za AGT al kako? Zakaj bi model kupil pri AGT, če je jasno, da se drugje dobi ceneje. Pred mesecem dni ko sem sestavljal pc za kolega je npr. bil PC z enako konfiguracijo pri dinokomp za slabih 100EUR cenejši kot pri AGT. Ker se cene nenehno spreminjajo predlagam avtorju te teme, da si okvirno izbere konfiguracijo in nato preveri ceno v vsaj teh spletnih trgovinah:
agt
dinokomp
sestavi.si
enaa
nakupi.net
mimovrste
big bang
pa morda še kakšni.


am gledam cene vsak dan pr agt pa dinokomp in povsod tko da najprej mal poglej pol pa govor ker majo tiste stvari tm NAJCENEJ!!!!


Valda...dobavni rok pa 3 mesce :D AGT zame nic vec :)

švrk ::


am gledam cene vsak dan pr agt pa dinokomp in povsod tko da najprej mal poglej pol pa govor ker majo tiste stvari tm NAJCENEJ!!!!


setsuno; vedno ko kupujem PC preverim cene v večini spletnih trgovin. Običajno nato kupim tam kjer je najceneje. Letos sem nabavil že tri PC-je in ti lahko povem, da je bil AGT vedno dražji kot sestavi.si in dinokomp in to občutno. KOt pravim vsekakor je potrebno preverit cene povsod, saj se nenehno spreminjajo.

Steinkauz ::

Edin bedno k sta v p* materni(vsaj zame).
Funtech ima podobne cene pa v ljubljani

Setsuno ::

švrk je izjavil:


am gledam cene vsak dan pr agt pa dinokomp in povsod tko da najprej mal poglej pol pa govor ker majo tiste stvari tm NAJCENEJ!!!!


setsuno; vedno ko kupujem PC preverim cene v večini spletnih trgovin. Običajno nato kupim tam kjer je najceneje. Letos sem nabavil že tri PC-je in ti lahko povem, da je bil AGT vedno dražji kot sestavi.si in dinokomp in to občutno. KOt pravim vsekakor je potrebno preverit cene povsod, saj se nenehno spreminjajo.


Da vendar imajo trenutno te stvari katere sem naštel najceneje v AGT.

Pa da se vrnemo k temi: Lahko dobiš stvari po pošti, drugače pa imaš funtech pa agt pa big bang(sam JE DRAG) pa mlacom v lj. za ostale pa ne vem ....

ales2 ::

Hvala vsem za vaše nasvete!

še neki bi vprašal in sicer:
Ventilator dobim zraven procesorja ali ne?
Je še kakšna stvar ki bi moral zraven kupit?

Setsuno ::

če je BOX potem je zraven ventilator vendar priporočam da si kupiš ventilator kak boljši posebi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132939 (72479) kuglvinkl
»

Kupujem nov računanik

Oddelek: Kaj kupiti
482056 (1361) aaaaa93
»

Nova "mašinca" :P (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10213016 (10869) IvoJan
»

Comp do 1000 Eur

Oddelek: Kaj kupiti
161446 (1009) jurček1
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163814 (3296) novinec09

Več podobnih tem