» »

Ugašanje računalnika

Ugašanje računalnika

racunalnicar ::

Pozdrav!

Ko prižgem računalnik, se le ta restarta, včasih dvakrat, včasih petkrat, potem le nekako pride do prijavnega okna Windows, včasih gre naprej, včasih se zopet restarta, ko se končno pokaže namizje, se zopet restarta, če želiš brskati po internetu ali gledati film (če ti to sploh use pri tolikih restartih) se ta zopet restarta...

Zanima me, kaj je narobe z mojim mlinčkom. Težava ni programska, saj sem ga formatiral, napajalnik ni kriv, ker sem kupil novega (bedak) pa se računalnik še vedno restarta...
Res lepo prosim za pomoč.

glistovje ::

al se neki pregreje(cpu,gpu) pa se resetira, al maš pa napajanje matične že fuč. koliko je zadeva stara in če je računalnik spihan? vsi venti se vrtijo? probaj malo rame šaltat po slotih, enga not, drugega ven in obratno.

XKEKAX ::

poglej če imaš napajanje lepo vključeno v vtičnico :) to je bil namreč pri meni problem, kabel mi je "skakal" iz vtičnice... mogoče malo smešno ampak resnično :)

racunalnicar ::

- pregreva se ne - pregledane temperature in so dovolj nizke
- napajanje ne more bit fuč če sem ravnokar zamenjal napajalnik pa se še vedno restarta
- spihan, danes zjutraj
- vsi venti se vrtijo
- glede ramov pa, sem užgal memtest pa bom pustu da se testira, če se ne bo umes spet 1000× restartou

69charger ::

Če bo test ramov vredu,potem je matična.

racunalnicar ::

Da bi bil kriv disk, ni možno?

69charger ::

Hm bolj težko,probaj z drugim če ga imaš pri roki.

jizzer ::

racunalnicar je izjavil:


- napajanje ne more bit fuč če sem ravnokar zamenjal napajalnik pa se še vedno restarta


mišljeno je blo napajanje matočne kar pa ni isto...
Plata je fuč verjetno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

racunalnicar ::

Hvala za odgovore. Bom še vidu testiranje ramov (čeprav so pomoje OK), drgač bo pa treba novo matično kupt. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se Restarta v nedogled

Oddelek: Pomoč in nasveti
141871 (1612) nsa_ag3nt
»

Restartanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
292507 (2177) s1ck
»

MaxxPi2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
537394 (7125) einstein :P
»

Računalnik se restarta SAMO kadar sem na netu

Oddelek: Pomoč in nasveti
122778 (2580) cen1
»

grafična ok, slike ni!!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352493 (1913) polde66

Več podobnih tem