» »

HP 6735s

HP 6735s

mikimali ::

Pozdravljeni!
Imam leptop HP 6735s serije. imam problem, ker ob zagonu računalnika se zaženeta in zasvetita luč za vklop in zraven za wirelles. Problem pa je v tem, da na zaslonu ni odziva(ekran črn brez vsakeršnega odziva).

Sklepam, da je šla grafična ali pa display oziroma je možno kaj drugega narobe?

Hvala za odgovore
lp

amacar ::

Probaj prenonsik priklopiti na zunanji zaslon, pa boš videl, če je display kriv.

69charger ::

Šla je grafična 99%,ta model ma problem s pregrevanjem(mam isto kišto).

Hardstyle ::

69charger po kolikem času? Namreč jaz ga imam 2 leti pa še vedno deluje super (Razen baterijo bom moral menjat). Sem pa ga enkrat razstavil in spihal.

mikimali ::

69charger je izjavil:

Šla je grafična 99%,ta model ma problem s pregrevanjem(mam isto kišto).


Ja tudi meni se zdi, da je grafična šla sem 99%. Kaj predlagaš? se splača popravljat?

Hardstyle je izjavil:

69charger po kolikem času? Namreč jaz ga imam 2 leti pa še vedno deluje super (Razen baterijo bom moral menjat). Sem pa ga enkrat razstavil in spihal.

Zaj je glih nekje 2 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikimali ()

pajanko ::

Da bi se pregreval? Imam isti model pa se na največji zmogljivosti res zlo zagreje, če ga imam na postli, kavču ipd. Drugače pa temperature vreji furajo. Je pa res, da grafične ne obremenjujem, ker je ne rabim. Spihat ventilator konkretno pa nebi blo slabo, včasih ko je ugasnjen od zunaj malo pihnem pa malo pomaga.

Uničo sem edino ekran, ruknil nekam pa je poknila plastika in potem panel ni več delo v redu.

Baterija pa mi šla dva tedna nazaj (po 1letu, 11mesecih in 14dnevih). Sicer pa imam pa že dve leti ubijalski tempo za baterijo in segrevanje.

69charger ::

Meni se je v idle grel do 80,ob obremenitvi čez 100 stopinj. Baterija je res že v riti,slabih pol ure na obremenitvi. Jaz sem ga razstavil,zamenjal pasto(ubil bi tistega ki je to gor mazal v tovarni) in sestavil. Sedaj je idle 40-5o,obremenitev max 70. Julija je bil star eno leto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregrevanje laptopa

Oddelek: Pomoč in nasveti
404572 (3341) solatko
»

Kam nesti računalnik za čiščenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
233230 (2566) cegu
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495442 (4903) CyberAD
»

Hp workstation

Oddelek: Kaj kupiti
111918 (1613) mat xxl
»

Pregrevanje grafične kartice pri prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
6596 (541) Shaolin

Več podobnih tem