» »

!! HAF-X POZOR !!

!! HAF-X POZOR !!

Remba ::

Nekateri Haf-x imajo problem s sprednjim firewire/led panelom. Tovarniška napaka (slaba izolacija žic in pinov), tako da bodite pozorni, saj lahko odleti plošča. Verjetno bo za veliko ljudi prepozno, mogoče pa kdo le prej prebere.
lp

Xserces ::

in kaj lahko naredis?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

galu ::

Ja, bom si prilotal ploščp gor, da slučajno ne bo koga v glavo trofilo. Hvala za opozorilo. Over & out.
Tako to gre.

Remba ::

Jaz vsakemu podrem zgornjo masko, snamem vezje in poščipam predolge pine na led stikalu. To je rešitev. Do zdaj so imeli še vsi ta problem, samo če uporabnik nima priklopljen firewire na plošči nima veze.
lp

galu ::

No, jaz pa preščipnem tiste rdeče žičke ki grejo iz USB-jov in vseh konektorjev, v neke večje kable ki grejo potem do matične. Ne vem kaj tisti kabli pomenijo, ampak rešilo je problem ja...
Tako to gre.

FuI2cY ::

hmmmm....js sm pa razmišljal o nakupo tega Haf X ohišja :( drugače me tudi zanima, če imaš Noctua NH-D14 hladilnik, a gre zapreti stranico z nameščenim ventilatorjem ?

Pri tem ohišju mi je všeč, ker ma napajalnik spodaj, tk da matična pride malo višje in tudi hladilnik ter ventilator na stranici je malo nižje, da piha direkt v grafično.

posnetek

tukaj je posnetek tega haf x ohišja z nameščenim noctua nh-d14 hladilnik, sam škoda, da posnetek ne pokaže, kako odstranjuje stranico, da bi se vidlo, če je imel nameščen ventilator na stranici. Sam kolker sem gledal na začetku posnetka, ko je stranica nameščena, da pride hladilnik tik na ventilatorjem na stranici, tk da pomojem bi šlo ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hladilnik za navit I7 920 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
6013652 (9558) N4m31355
»

Kateri top zračni CPU hladilnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
223159 (2730) RC14
»

ohišje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15325591 (19801) kmetek
»

Gaming PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5214169 (13018) Sharky

Več podobnih tem