» »

Digitalna TV

Digitalna TV

Mare3 ::

Lp zanima me pri katerem ponudniku se najbolj splača priklopiti na digitalno tv? Možnosti so Siol, T2, Telemach. Sprašujem predvsem zato ker sem slišal da se plačujejo tudi posamezni priključki če je več televizorjev. Doma imamo en en FULL HD TV lg 32lh3000, LCD TV Samsung SyncMaster 940MW ter en malo starejši TV (tista velika škatla imena ne poznam). Bi lahko dobil čim več informacij glede priklopa in cene. LP

techfreak :) ::

Telemach ponuja 3 kartice za gledanje plačljivih programov. Pri Siolu in T2ju pa boš moral za dodatni televiziji doplačati.

T(he) Boss ::

V bistvu je tak, da ti pri siolu vključijo dodatne TVje zastonj (če ti to linija omogoča), plačat moraš za komunikatorje in programske sheme.

Mare3 ::

Po mojem bo kar najbolje da pokličem in upam da mi bodo znali razložiti.

Alexius Heristalski ::

techfreak :) je izjavil:

Telemach ponuja 3 kartice za gledanje plačljivih programov. Pri Siolu in T2ju pa boš moral za dodatni televiziji doplačati.

Dodatni STB-ji pri Telemachu pa verjetno niso brezplačni.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

krebs11 ::

Sej tv komunikatorje pri siolu tudi ne dobiš zastonj, drugega moraš plačat, cena je pa TV komunikator (Sagem) 139,90 EUR, se pa bolj splača iti na kabelsko, če je možno, ker so cenejši sprejemniki: DVB-C TechniSat DIGIT K3 za 58 Eur http://www.technisat.de/index7127.html?...
http://www.mimovrste.com/artikel/162001...

bbenci2 ::

krebs11 je izjavil:

Sej tv komunikatorje pri siolu tudi ne dobiš zastonj, drugega moraš plačat, cena je pa TV komunikator (Sagem) 139,90 EUR, se pa bolj splača iti na kabelsko, če je možno, ker so cenejši sprejemniki: DVB-C TechniSat DIGIT K3 za 58 Eur http://www.technisat.de/index7127.html?...
http://www.mimovrste.com/artikel/162001...


Zagotovo digitalna kabelska (DVB-C), ki je definitivno bolj stabilna, pa še več TV-jev lahko gor priključiš. T-2, SiOL, Amis je pa slabejša slika, pa še včasih kaj ne deluje.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Alexius Heristalski ::

Ne na pamet, T-2 ima prav dobro sliko, ker ne rekompresirajo streama, Telemach pa ga.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

taddei ::

Nevem če pišem v pravo temo... vendar bom vseeno nekaj vprašal...
glede digitalnih sprejemnikov, ki so zdaj tako popularni. Tudi mi bi rabili enega.
Digitalni zemeljski sprejemnik DVB-T MPEG4 Abeo AB
DVB-T MPEG4/MPEG2, H-264, AVC STANDARD
S tem sprejemnikom bi dobili vse slovenske programe? tako, da ne rabimo nobenega Siola? ali bi z tem sprejemnikom dobili le tiste programe, katere bi lovila naša sobna antena?
hvala

bbenci2 ::

Če si na dobri lokaciji in pride do tebe signal tudi iz sosednjih držav, potem boš dobil najmanj okrog 25 programov. Če pa si pripravljen plačati za neke Discovery fore, potem pa se naroči na SiOL. Ampak vedi, da je DVB-T brezplačen, slika pa je dosti boljša kot npr. na SiOL-u. Morda je res kakšen T-2 boljši.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Alexius Heristalski ::

taddei, tukaj piše, kateri programi so na voljo, na desni strani je meni, ki kaže na posamezne multiplekse, tudi od sosednjih držav.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bbenci2 ::

TV Pika že kar nekaj časa ne oddaja več v DVB-T, ker se je preimenovala v POP Brio in oddaja samo v kablu.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Alexius Heristalski ::

Jasno, saj pogledaš analizo v real-time, pa vidiš.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422505 (7892) alexz
»

Snemanje digitalne televizije..

Oddelek: Zvok in slika
226814 (6159) bauci
»

Sprejemnik DVB-C

Oddelek: Kaj kupiti
225194 (4668) Okapi
»

tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
91505 (1310) Bela01
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425679 (22247) icek

Več podobnih tem