» »

Bin file

Bin file

kljukec ::

Snel sem en špil in ko sem ga odpakiral je iz njega nastal samo en BIN file dolžine 490MB in SFV file dolžine 0,73MB.
Kk naj to odpakiram oz posnamen na CD, ali kaj se sploh da naredit iz tega.
8-O
TNX!!!
8-O

JLP ::

BIN fajle se najlepš da zapečt s CDRWin. Sam ponavad je zravn *.bin fajla *.cue fajl.
*.sfv fajl je pa ponavad zravn rarov in se uporabla za preverjat če so vsi fajli u redu (kao en crc preverjanje) in morš imet en program za to. Na primer pdSFV.
Live long and prosper!

kljukec ::

Imaš prav, je še zraven Cue file, zelo kratek.
In kaj naj zdej s temi datotekami!
Easy CD Creator dela Cif file, to vem in tudi vem kako se posname, sam Cue....???
Po mojem se Cue file posname enako kot v Easy CD Creatorju Cif, bom videl, kaj bo naredil!
TNX

8-O

Stripy ::

CDRwin zna zapeci CD iz bin datoteke. Ce ga pa nimas, pa obstaja programcek bin2iso, ki ti pretvori v ISO format, ki ga lahko potem z easyCD zapeces.

JLP ::

Kljukec
Pojd na Goldenhawk in si dej dol CDRWin.
Je majhen programček.
Live long and prosper!

MitjaM. ::

Lahko pa uporabis bin to iso konverter, kateri ti spremeni bin file v iso potem pa iso file zapeces s katerim koli programom, tudi s cd creatorjem...
Aja ce rabis programcek povej

kr3dn ::

ja res je da se dobit bin2iso konverterje, samo ce je bin narejen po mode2 po ne vem ce ti ga bo creator speku, sem pa ze v enmu thredu reku da obstaja en prog (isobuster), ki ti razsiri vecino bolj znanih iso slik, pa poj une fajle speces normalno.
drgac pa v cue file poglej (das send to notepad), not pise v kerem modu je narejen bin fajl, pa kulk znese en cluster (to rabs vedt ce z nerotom peces)

kr3dn

MitjaM. ::

Ja ce se pa ti ne da ukvarjat s iso-ti pa uporabis program WinImage, kateri ti odpre iso file, pol pa te fileje posnames kot vsak normalen cd...

kljukec ::

Bom danes popoldne probu neki naredit; prvo odpret z WinImage, čeprav dvomim da bo šlo, če pa ne si bom pa naložu CDRWin, pol pa more laufat
TNX vsem ki ste se trudili!
8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
205012 (4452) elninko
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353858 (2875) Soni
»

kaj nardit s filetom ***.bin

Oddelek: Pomoč in nasveti
8935 (813) 3LeR.
»

ISO

Oddelek: Pomoč in nasveti
91432 (1054) [t502]
»

bin, cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
6893 (792) krneki

Več podobnih tem