» »

ASUS A7A266

ASUS A7A266

mISOk ::

Vprasanje?

Imam plato Asus A7A 266, na kateri pise "palomino support". Zanima me ce ta plata podpira XP procesorje ali ne? Ali slucajno kdo ve kako lahko to preverim (ce vstavim XP procesor in ce plata ni prava, kaj se zgodi?). Na uradni strani Asus-a nic ne pise o "palomino support" zato me zanima ali to lahko preverim se kako drugace.

Ali je mozno, da ce Flasham Bios, da mi bo potem plata podpirala XP procesorje?!

Hvala za odgovore!:D

dr.J ::

Tristo kosmatih, spet se nekomu ne da pogledati po webu!!!

Torej, zmigaj se poglej na asusovo domačo stran, tam je vse v detajle razloženo. Tudi če nadgradiš BIOS, je navedeno, kaj ta nadgradnja popravi oz. doda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

mISOk ::

Hvala za informacijo.
Po Asusovi strani sem ze skakal in tam nic ni pisalo o "palomino support", biosa pa se nisem flashu (to nisem mislu sarkasticno, ker mislim res hvala, ker sem zdaj najdu nove biose (nisem vedu, kje jih najdes), ki ce ga nalozis, podpira procesorje do 2100+)!

Hvala!!:))

dr.J ::

Če misliš nadgraditi procesor, najprej flashaj BIOS, potem pa daj noter Athlona z oznako od XP1600+ do XP 2100+.

Palomino je oznaka za jedro procesorja Athlon, ki je narejen v 0,18 mikronskem načinu. Zdaj štancajo na 0,13 mikronskih štancah, jedra pa so "Thoroughbred".

mISOk ::

Bios sem zdej ze fashu in zgleda da je vse OK, upam da zdaj ne bo problema, ce vstavim XP 1800+.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali ASUS A7V8X-X podpira SocketA Palomino?

Oddelek: Strojna oprema
7958 (958) dejansan
»

Kateri procesor za mojo matično?

Oddelek: Kaj kupiti
301886 (1386) boštjan
»

Kaj se bolj splaca kt133a ali sis 735

Oddelek: Kaj kupiti
111025 (876) Boky
»

XPji tudi na KT133A?

Oddelek: Novice / Matične plošče
91905 (1905) huelz
»

AMD XP proci,...

Oddelek: Kaj kupiti
432264 (1420) SlaveMaster

Več podobnih tem