» »

Kdo v Sloveniji dostavlja za USPS (U.S. Postal Service)

Kdo v Sloveniji dostavlja za USPS (U.S. Postal Service)

Daren ::

Torej čakam paket iz Amerike in da bi se izognil "špediter pismo o paketu menu, jaz špediterju pismo nazaj" bi rad to uredil preko emaila problem pa je, da ne vem kateri špediter se ukvarja s pošiljkami USPS.

USPS Express international je pa vrsta.

Na Brniku tega ne vedo, odgovor na mail od USPS bom pa verjetno še čakal nekaj časa tako, da če ima kdo kakšno idejo, super.

p.s. USPS ni UPS

amigo_no1 ::

Pošta Slovenije.

Daren ::

Torej me bo Pošta Slovenije obvestila, da moram plačati carino in izpolniti tisti vpisni list ali bo poštar to prinesel pa bom lahko na mestu plačal & izpolnil ?

Jep tako je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daren ()

amigo_no1 ::

Pošta Slovenije te obvesti, da moraš poslati na carinsko pošto skeniran račun izdelka oz webshop stran izdelka, da bodo lahko določili ceno ter posledično ddv, carino...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

gendale ::

oziroma če je račun že zraven, dobiš na dom že ocarinjeno in plačaš poštarju

s1m0n ::

Da ne odpiram nove teme...

Paket je 1.3. odpotoval z letalom preko USPS iz NY. A je že čas, da bi po dveh tednih že moral biti na tej strani luže?

Samael ::

Jaz nimam taksne izkusnje. USPS je na bolj ekonomicni strani (razen ce placas expedited shipping) in traja večinoma od 3 - 4 tedne.
Samael != Samuel

Irbis ::

Jaz sem prejšnji teden dobil paket iz ZDA (označen kot Priority Mail :-) ), ki je bil odposlan v začetku decembra. Ene tri tedne je hodil iz Clevelanda do letališča v Chicagu, potem pa na sledenju ni bilo sprememb do trenutka, ko je naša pošta dostavil paket.

Miha 333 ::

V teh časih traja dlje. Prej sem tovrstne pošiljke dobival v 14 dneh, sedaj traja okoli mesec.

buttcrack ::

v začetku februarja sem nekaj naročil iz havajev, 10.2. je bilo v NY, od takrat se še ni nič spremenilo.

upam, da ni kje v kakšnem temačnem kotu pozabljeno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posta slovenije - gužva (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40354689 (17539) BuDi79
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622681 (13117) kixs
»

DHL - nenormalno visoko carinjenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8722124 (9935) Daliborg
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529945 (23972) darkolord

Fedex carina

Oddelek: Loža
336800 (5473) Tilen

Več podobnih tem