» »

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

madmitch ::

poweroff je izjavil:

Janša je prejšnji teden Pahorja primerjal z Milko Planinc. In ravno tistega dne je Milka Planinc umrla.

Je umrla naključno ali gre za zaroto širših razsežnosti?

Fantje, jaz vam pravim - v politiki ni naključij! :))


Če bi mene ta filister kalimerovski po zobeh vlačil, bi me tudi kap.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Double_J ::

Jure Janković pa se je - v zelo nevarni maniri sinov pokojnega zloglasnega iraškega diktatorja Saddam Huseina - obrnil k njegovemu spremljevalcu, s prstom pokazal na novinarja Elikana in dejal, "Ubij tega človeka."


Pa ne da nas bodo morali hmalu Američani reševati? Se še kdo spomni pompoznega naslova na CNN, Sons dead?;)
Dve šivanki...

Okapi ::

Ne vem, kaj pravzaprav bluzite. Oni model, ki je grozil Bushu, je bil oproščen. Je precej vseeno, na kateri stopnji sojenja. Če zakon velja za vse enako, bo zato verjetno oproščen tudi Jurček. Raznih kletvic in bedarij, izrečenih v pijanem stanju, pač nihče resen ne more jemati resno.

O.

bluefish ::

dbevfat ::

Še pomnite? http://www.rtvslo.si/crna-kronika/polic... in http://www.rtvslo.si/slovenija/odpuscen....

Meni osebno se ta grožnja ne zdi nič kaj hudega, definitvno ne gre za pravo grožnjo v smislu napovedi umora. Je pa treba pobca z dolgim jezikom vseeno kaznovati, ker to se pač ne dela.
nvr2fat

Okapi ::

Kaj pa če bi bil Jurček tiho in bi novinarja samo poljubil na lice?;)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

dbevfat ::

To bi bilo zelo prisrčno! Čeprav potem bi ga pa tožil za spolno nadlegovanje ... :)

Če bi se vsi tožarili za pijanske bedarije, bi bila vsako soboto zjutraj gužva pri odvetnikih. Vseeno pa je tu javna osebnost na eni strani in novinar na drugi, naj bo za zgled. Naj plača čuka, pa mir. Sicer predvidevam, da bodo določeni še čez leta govorili o "javnih grožnjah z atentatom", ampak takih se ne bomo znebili, tudi če gre tip v zapor za 30 let.
nvr2fat

Okapi ::

To bi bilo zelo prisrčno! Čeprav potem bi ga pa tožil za spolno nadlegovanje
Ne, ne, bilo bi zlovešče, in tožil bi ga zaradi grožnje s smrtjo.
Nisi še nobenega mafijaškega filma videl?

O.

dbevfat ::

Aja, silly me, seveda. To je potem praktično že dokazan umor. :)
nvr2fat

lexios ::

Vseeno pa je tu javna osebnost na eni strani in novinar na drugi, naj bo za zgled.


Sin javne osebnosti in novinar... Zdj je pa javna osebnost že vsak cepec, ki se pojavi v medijih, ima podjetje oz. je kakorkoli v sorodu z osebo, ki opravlja funkcijo javnega značaja? :))

Double_J ::

Dve šivanki...

Ramon dekers ::

jure pejdi nazaj! titi hudobni Elikan!hahaha

HAHA zadaj pa ga kitajski turisti slikajo kot zvezdo, crknu sm od smeha!

Zgodovina sprememb…

detroit ::

projektor je izjavil:

JanezekNovak je izjavil:

Samo eno kratko vprašnje za vse, ki zagovarjate JJ-a (Jureta Jankovića).

Ali lahko ljudem groziš s smrtjo, če ti njihovo mnenje ali vprašanje ni všeč?

DA / NE


Če si dost nabasan, lahko čvekaš neumnosti. Novinar je točno to iskal, naivni in razvajeni sine pa se je ujel na limance.

tudi židje so iskali^^


oh damn pa smo padli pod hitler thread:D
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

Ramon dekers ::

detroit je izjavil:

projektor je izjavil:

JanezekNovak je izjavil:

Samo eno kratko vprašnje za vse, ki zagovarjate JJ-a (Jureta Jankovića).

Ali lahko ljudem groziš s smrtjo, če ti njihovo mnenje ali vprašanje ni všeč?

DA / NE


Če si dost nabasan, lahko čvekaš neumnosti. Novinar je točno to iskal, naivni in razvajeni sine pa se je ujel na limance.

tudi židje so iskali^^


oh damn pa smo padli pod hitler thread:D


no hitler je mel vsaj pravo propagando, Goebels je bil mahar kar se tega tiče. Pa tudi sam Hitler je imel dar govora, kar pa tale gospod tu "cmaka", da o njegovi slovnici nebi. Človek se samo vpraša kako je bil izvoljen. Besedni zaklad je pa na nuli!

Double_J ::

http://24ur.com/lokalne_volitve/v-izoli...

No takole levica goljufa še danes...
Dve šivanki...

USS Liberty ::

Double_J je izjavil:

http://24ur.com/lokalne_volitve/v-izoli...

No takole levica goljufa še danes...


na obali je treba bit še tisočkrat bolj pozoren na SD goljufije, kot drugje po Sloveniji... V SD mislijo, da jim je oblast obali dal sam bog, da je to njihov privat rdeči indijanski rezervat in zato bodo tam delali tudi največje svinjarije, samo da se zopet dokopljejo oblasti v treh obalnih občinah...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Samuel ::

uf uf ... takim kot si ti, gre Bossman (SD) blazno na živce.
ta forum je tako ali tako poln tvojega fašistoidnega sranja.

jype ::

USS Nimitz> na obali je treba bit še tisočkrat bolj pozoren na SD goljufije, kot drugje po Sloveniji... V SD mislijo, da jim je oblast obali dal sam bog, da je to njihov privat rdeči indijanski rezervat in zato bodo tam delali tudi največje svinjarije, samo da se zopet dokopljejo oblasti v treh obalnih občinah...

Kljub nečastni goljufiji ljubljanske nadškofije, ki je v tiskarni Antona Martina Slomška natisnila enainštirideset tisoč ponarejenih glasovnic, se Ljubljančani niso pustili ustrahovati in so črno-belo izdajalsko zalego izgnali še za en mandat!

Ljudstvo je za sramotne poteze izvedelo iz dveh od že zelo redkih svetilnikov svobodnega tiska pri nas, tednika Mladina in dnevnika Dnevnik, kar je bilo, tako kot v mednarodnem fiasku črnega vodje opozicije pri podkupninah med nečednimi orožarskimi posli, dovolj za to da so ljudje uzrli pravo podobo rabljev delovnega ljudstva in glasovali, kot jim je velevala njihova vest, ki je tako ostala čista!

Moris> Človek se samo vpraša kako je bil izvoljen. Besedni zaklad je pa na nuli!

Župan ni nepismen, zgolj ne obvlada preveč dobro javnega nastopanja - se pa očitno udeležuje nekakšnih tečajev, ker mu gre bistveno bolje kot pred štirimi leti, ko je vsak stavek zaključil z "ne?". Vsekakor podpiram njegov trud, pa tudi njegov odziv na "neafero jure" se mi zdi ustrezen in primeren (žal pa ne tudi profesionalen - jaz bi precej manj ovinkaril, če bi moral komentirat takšno neumnost).

Double_J ::

na obali je treba bit še tisočkrat bolj pozoren na SD goljufije, kot drugje po Sloveniji... V SD mislijo, da jim je oblast obali dal sam bog, da je to njihov privat rdeči indijanski rezervat in zato bodo tam delali tudi največje svinjarije, samo da se zopet dokopljejo oblasti v treh obalnih občinah...


Sej se spomnimo volitev 2006, ko je Pečanka hotela ukrasti volitve, pa ji ni ratalo. Tokrat pa se gre za tekmovanje v mestni svet... kjer je SD izgubil, kdo bi si mislil za ravno nekaj čez 50glasov. Tako da je seveda 60glasov nasprotnikov enostavno poniknilo.

1. IJN - IZOLA JE NAŠA 1.449 22,37 % 6
2. SD - SOCIALNI DEMOKRATI 1.394 21,53 % 5
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

jype ::

Double_J> Tako da je seveda 60glasov nasprotnikov enostavno poniknilo.

No, jaz bi pričakoval, da je dokazanemu krivcu za tako reč dosojena smiselna kazen, predvsem pa bi pričakoval, da se ga ne spusti več v bližino volitev. Že leta 2006.

A so zdaj drugi goljufali, al so se že leta 2006 vsi pretvarjali, da ni nič narobe?

Double_J ::

Kolikor vem so takrat, kar po pošti poslali neke glasove, že ko je bilo volitev seveda konec. Fora je, da ima Pečanka ene pol žlahte po komisijah.

http://www.rtvslo.si/slovenija/pecanova...
Dve šivanki...

jype ::

Slovenija je premajhna. Celotna obala bi morala bit ena občina.

Tarzan ::

Double_J je izjavil:

Kolikor vem so takrat, kar po pošti poslali neke glasove, že ko je bilo volitev seveda konec. Fora je, da ima Pečanka ene pol žlahte po komisijah.

http://www.rtvslo.si/slovenija/pecanova...

Kazen za kaj takega ni tako nizka. Vsa žlahta, ki je goljufala, naj se izpostavi, naloži naj se jim kazen in za vedno prepove opravljanje dala komisije. Sproži postopek, ne samo lajati v prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Double_J ::

Ja... tudi 2010 precej sumljivo. Če bi recimo izginilo 60 kar nekih glasov, ki so priližno 50:50 za obe stranki, to bi še bilo možno. Da pa izginejo vse glasovnice določenega kandidata...
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

USS Liberty ::

Samuel je izjavil:

uf uf ... takim kot si ti, gre Bossman (SD) blazno na živce.
ta forum je tako ali tako poln tvojega fašistoidnega sranja.


A smo že tako daleč prišli, da je fašistoidno že to, da človek ne zaupa 100% obalni SD, za katero vemo, da je leta 06 hotela pokrasti županske volitve v Izoli???

Tisti Bossman je samo uboga lutka s katerim upravlja SD...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Balandeque ::

Ja, gotovo je med strankami pri nas najbolj znana SD po tem, da predsednik dela s članstvom kot z lutkami... :P
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

poweroff ::

Balandeque, a si na en S pozabil? :D
sudo poweroff

Double_J ::

Sej tle govorimo o volitvah v Izoli, ne pa Piranu.

Štos s temle Bossmanom je pa verjetno, da ko bodo zgubili, bodo lažje rekli, da zato ker narašča nestrpnost in fašizem.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

GLAVNI ::

Zheegec je izjavil:

Oooo ne, to si pa kar ti...


U jebemti kva si me zajebal.

Pšenični ::

Nekdo iz dnevnika...portal...;

"Čakte mal. A ni blo rečeno,d a bo ta davek enak obstoječim dajatvam ?

Mi smo doslej za trisobno stanovanje na FUžinah plačevali cca EUR60.

Sedaj sem dobil oceno EUR162.000. Po tej lestvici bo to zneslo 0.8 x EUR162.000 = EUR129.000 x 0.1% = cca EUR130 ali vsaj 2x toliko kot prej.

Kaj se je zgodilo z obljubami in komu bo treba jajca utrgat ?

Sedaj se že svita od kod misli Zoki ( pa tudi ostali) pobrati denar za vračilo pufov LJ pa še česa..."



Kje bo dobil župan denar za svoje "gradbene akrobacije" se tud meni počasi zdi.

Ljubljanske ovce pripravte se na striženje, heh,heh,

Ramon dekers ::

tudi jaz se samo smejem temu davku! nekomu so ocenili kozolec kot gospodarsko poslopje, z novimi okni, vrati...
Staro hišo, prenovljeno leta 1955 so nam ocenili na kar 180.000EUR! Znesekov tako ali tako ne bo možno spodbijati, lahko boš dal samo opombe, potem pa ali ti bodo to upoštevali ali ne je pa njihova stvar! Mogoče pride še vračilo socialnih transferjev! No tudi tisti v blokih boste najeba... haha! be be be! in tako se bodo plačevale stožice!

Gandalfar ::

Kaj ima drzavni zakon z obstojecimi dolgovi mestne obcine?

bluefish ::

Saj veš, v teh temah je popularno obtoževati župana.

Pšenični ::

"Mogoče pride še vračilo socialnih transferjev! No tudi tisti v blokih boste najeba... haha! be be be! in tako se bodo plačevale stožice!"

Otroških dodatkov, tud mogoče od teh finančnih ...mesarjev je vse za pričakovat.

"Kaj ima drzavni zakon z obstojecimi dolgovi mestne obcine?"

"Predlog zakona o davku na nepremičnine, ki ga je pripravilo ministrstvo za gospodarstvo, je predvideval 210 davčnih stopenj, za vsako občino svojo. V koalicijskem usklajevanju je bila ta možnost ovržena, davčna stopnja bo za vse občine najverjetneje enaka. Znašala naj bi okoli 0,1 do 0,12 odstotka, davčna osnova pa bo 80 odstotkov vrednosti nepremičnine. Občina bi lahko davčno stopnjo zvišala, a največ za polovico."

Torej se lahko dolgove sanira tud tako, da občina davčno stopnjo zviša, juhu.

djordjevic ::

Torej na maksimalno 0,18. Uuu, najboljše, da vzamem kredit, da bom sfolgal. Da je to _krepko_ v naš prid popravljena varianta, ker občine poslej ne bodo mogle/smele zviševati davka v nedogled, pa nikomur ne kapne.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"Torej na maksimalno 0,18. Uuu, najboljše, da vzamem kredit, da bom sfolgal."

Si že ocenu kolk bo?

madmitch ::

telbanc, ne pozabi na svetovno lakoto, gremo župana za jajca obesit, ker se je zapufal.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Pšenični ::

"telbanc, ne pozabi na svetovno lakoto, gremo župana za jajca obesit, ker se je zapufal."

Ali ni naš tihi dogovor, "da k nasilju ne bomo ščuvali". To je sam debata, pa brez napeljevanj k kaznivemu dejanju..heh.heh..

djordjevic ::

Pšenični je izjavil:

"Torej na maksimalno 0,18. Uuu, najboljše, da vzamem kredit, da bom sfolgal."

Si že ocenu kolk bo?


Po najslabši varianti 120€, najverjetneje tam okoli 60-70 evrov, torej na ravni zdajšnjega nadomestila. Torej ja, najboljše, da si kar razsujem možgane, kako me misli država lupiti. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Pšenični ::

"Po najslabši varianti 120EUR, najverjetneje tam okoli 60-70 evrov, torej na ravni zdajšnjega nadomestila. Torej ja, najboljše, da si kar razsujem možgane, kako me misli država lupiti."

Torej si v bloku. Razlika bo pri tistih ki imajo hiše.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Gandalfar je izjavil:

Kaj ima drzavni zakon z obstojecimi dolgovi mestne obcine?



to da država dela za župna in ne obratno:)

djordjevic je izjavil:

Torej na maksimalno 0,18. Uuu, najboljše, da vzamem kredit, da bom sfolgal. Da je to _krepko_ v naš prid popravljena varianta, ker občine poslej ne bodo mogle/smele zviševati davka v nedogled, pa nikomur ne kapne.



no daj umiri se kaj občina lahko in kaj ne smo lahko videli pri plenjenju in ropanju po "parkirnih mestih" kjer so sami določevali globo oziroma jo še!

Pšenični je izjavil:

"telbanc, ne pozabi na svetovno lakoto, gremo župana za jajca obesit, ker se je zapufal."

Ali ni naš tihi dogovor, "da k nasilju ne bomo ščuvali". To je sam debata, pa brez napeljevanj k kaznivemu dejanju..heh.heh..


ja katerinca je vedno proti nasilju, tako da bi se lahko kaj naučil od nje! Sicer pa zraven njenih besed: pred zakonom smo vsi enaki - moraš zraven spregledati še: ne glejte mojih dejanj, temveč poslušajte moje besede!

Zgodovina sprememb…

USS Liberty ::

djordjevic je izjavil:

Torej na maksimalno 0,18. Uuu, najboljše, da vzamem kredit, da bom sfolgal. Da je to _krepko_ v naš prid popravljena varianta, ker občine poslej ne bodo mogle/smele zviševati davka v nedogled, pa nikomur ne kapne.


Ta davek je neumnost, ki jo podpirate samo največji mazohisti, ki podpirate to lopovsko nesposobno vladajočo garnituro. Vse skupaj bi morali za najmanj dve leti odložiti, da se uredijo zemljiške knjige in podatki na geodetski, saj je v sedanjem kaosu nemogoče izpeljati projekt. Kakšna bo pa na koncu davčna stopnja, pa niti prevzvišeni Alah ne ve, kaj bo še tistemu idiotu Križanču na pamet prišlo. Po vsakem "usklajevanju" koalicije je davek višji, na koncu bo tako, da se bo marsikatera upokojenka morala odreči kurjavi in ozimnici, pa še stradati po vrhu, če bo hotela, da jo ne vržejo na cesto in ji zaplenijo stanovanje...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

moj_nick ::

Gandalfar je izjavil:

Kaj ima drzavni zakon z obstojecimi dolgovi mestne obcine?

Davek gre v občinski proračun.
110111001001010001010000

bluefish ::

Da, vendar je način vrednotenja določene s strani države. Prav tako tudi območje stopnje,...

madmitch ::

USS Liberty je izjavil:

Ta davek je neumnost, ki jo podpirate samo največji mazohisti, ki podpirate to lopovsko nesposobno vladajočo garnituro. Vse skupaj bi morali za najmanj dve leti odložiti, da se uredijo zemljiške knjige in podatki na geodetski, saj je v sedanjem kaosu nemogoče izpeljati projekt. Kakšna bo pa na koncu davčna stopnja, pa niti prevzvišeni Alah ne ve, kaj bo še tistemu idiotu Križanču na pamet prišlo. Po vsakem "usklajevanju" koalicije je davek višji, na koncu bo tako, da se bo marsikatera upokojenka morala odreči kurjavi in ozimnici, pa še stradati po vrhu, če bo hotela, da jo ne vržejo na cesto in ji zaplenijo stanovanje...


Da ne bi kdo Križaniču Anglije ali Škotske omenjal, bodo babice začele 300m2 hiše prodajat, razni landlordi s petimi stanovanji pa prodajat. Spet so nekaj na pol naredili, namesto, da bi usekali zgoraj omenjene in s tem spodbudili prodajo vseh tistih več tisoč stanovanj, ki so sedaj prazna ali se oderuško oddajajo na črno.

Mah utopija.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Pšenični ::

"Ta davek je neumnost, ki jo podpirate samo največji mazohisti, ki podpirate to lopovsko nesposobno vladajočo garnituro. Vse skupaj bi morali za najmanj dve leti odložiti, da se uredijo zemljiške knjige in podatki na geodetski, saj je v sedanjem kaosu nemogoče izpeljati projekt. Kakšna bo pa na koncu davčna stopnja, pa niti prevzvišeni Alah ne ve, kaj bo še tistemu idiotu Križanču na pamet prišlo. Po vsakem "usklajevanju" koalicije je davek višji, na koncu bo tako, da se bo marsikatera upokojenka morala odreči kurjavi in ozimnici, pa še stradati po vrhu, če bo hotela, da jo ne vržejo na cesto in ji zaplenijo stanovanje... "

In tile, ki so to skuhali se majo menda za socialne demokrate. In raja jih še voli?

Šimpanz ::

Mislim da se za tiste v blokih ne kaj bistveno spremenilo, udarilo pa bo seveda tiste ki živijo sami v prevlikih hišah in imajo veliko zemlje.

lexios ::

Mislim da se za tiste v blokih ne kaj bistveno spremenilo, udarilo pa bo seveda tiste ki živijo sami v prevlikih hišah in imajo veliko zemlje.


Zemlje, sure! Od katere imajo precej dohodka in si zato ti na slabšem, ker zemlje nimaš? Kot recimo kdo s parcelo na 1000+ m, visokogorski pašnik brez dostopa, ki se je včasih obrestoval (ko so ljudje še bili pripravljeni 2h nositi balo sena na hrbtu, ko se je za živino seklo povsod), danes pač ne! Kupiš? Ne? K. pa ga podarimo državi, ane?

Udarilo bo tudi starejše, recimo senilne osebe, ki se ne znajdejo v številkah in pregledovanju zemljiških knjig... Jih bo položnica pač presenetila, ane? Aja, sj ima vsak kakšnega svojca, bodo že uredil zmešnjavo... Btw., kok so računal snovalci zakona za tale kaos?

Da ne govorimo o cenitvi kakšnih komaj stoječih drvarnic ali garaž...

K. pa je šla marsikomu po vodi ideja o lastnem vrtu na 100 ha! Priznam, tudi jst sm na to že računal... ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Okapi ::

Kupiš? Ne? K. pa ga podarimo državi, ane?
In kaj si hotel s tem pravzaprav povedati? Jaz imam doma cel kup računalniške ropotije, ki sem jo svoje dni drago plačal, še vedno čisto dobro deluje, vredna pa ni nič. Še zastonj nihče ne vzame;) Pač na stara leta podariš tisti visokogorski pašnik, do katerega še priti več ne moreš, kaj šele, da bi kaj z njega odnesel v dolino. Ali pa mogoče misliš, da bi ti morali dati medaljo, ker ga imaš?

O.

lexios ::

In kaj si hotel s tem pravzaprav povedati? Jaz imam doma cel kup računalniške ropotije, ki sem jo svoje dni drago plačal, še vedno čisto dobro deluje, vredna pa ni nič. Še zastonj nihče ne vzame;) Pač na stara leta podariš tisti visokogorski pašnik, do katerega še priti več ne moreš, kaj šele, da bi kaj z njega odnesel v dolino. Ali pa mogoče misliš, da bi ti morali dati medaljo, ker ga imaš?


Nimam sicer tistga pašnika, bi pa mel 100ha vrt, so mi prekrižal načrte! Banda! >:D:P

No, če deluje bi ti to "ropotijo" vseeno obdavčil, me ne briga kako jo uporabljaš (lahko pa izračunamo starinsko vrednost, če že tržne ne moremo)! Te moti? Lahko pa jo podariš (če nihče ne vzame zastonj lahko doplačaš)! ;)

Če bi bil Mondeo bi si mislil nekako tkole; kar je moje, je moje in se je*i, od mene ne dobiš nič zastonj! In jst zate ne bom nič plačal... Dodal bi še, da je že plačal in še preplačal, v čem je point, da bo še enkrat? Aja, denarja ni... No, ja pol pa že, ane!

Sam bi pa raje potegnu analogijo; "pač na stara leta podariš tisto hišo, v kateri še žvet ne moreš več, kaj šele, da bi jo vzdrževal! Ali pa mogoče misliš, da bi ti morali dati medaljo, ker si jo komaj postavu in računal, da si ploden, plačal vse mogoče davke, 30 let živel v njej, bil tiho in delal za minimalca, dajal svoj kos pogače državi, in jebal ježa, da zdj lahk vlečeš "pokojnino", in varčuješ za trugo?"

S tako logiko ti kr izvoli! Dam pa takoj zastonj, ko bo kak podjetnik zastavil svoje premoženje, kak bankir komu podaril svojo nagrado ali fukfrend kake uradnice v vladnem kabinetu dobil kredit z enako obrestno mero in pogoji kot sosedov Jože...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srbski posli v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
667144 (4689) jrtjtejtt

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212591 (180654) Pšenični

Več podobnih tem