» »

Novi Gaming PC (1850€)

Novi Gaming PC (1850€)

1 2
3
»

FuI2cY ::

priporočam ti pa nakup pri dinokomp.si.

kr en model ::

FuI2cY je izjavil:

priporočam ti pa nakup pri dinokomp.si.

Saj bom, vendar le dvoje...

Sicer pa...


plus


Ker na mylemon nimajo SDD s podporo 6Gb/s, oz. se predragi (nisem gledal dražjih od 350€) ter nimajo črnega DVD-RW "Sony NEC AD-7243S Labelflash
Lahko bi prišel ceneje z 6GB rami, ampak ker je končna cena v bitvu 1793€ (brez DDV pri mylemon, DDV je pri dinokompu vštet v ceno (verjetno je okrog 60€ na 300€ če je DDV 20%, tako da potem pride 354€))
Plus poštnina, obadva skupi ne bi presegala 20€.

What do you think? In ne mi z enimi linki do komponent katerih niste prebrali review, topicov itd. Ker naprimer plata podpira 2x HDD Sata3, zato je potrebno to izkoristi in kupiti vsaj en HDD Sata3!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

galu ::

Ah dej no, ta Crucial je čist overrated... Maš Revodrivea, ki je 2x hitrejši od tega, pa še za isto ceno... Te to tako moti, da jena PCIe in ne na SATA6?

P.S. Ta WD je tudi en epic fail... Za tako ceno dobiš 2x Samsung F3 1TB diska, ki ti šibneta tega bp, še posebej v raidu.. Ta SATA6 na WD-ju je marketinška fora, ker hitrosti itak ne presegajo 150mB/s, SATA2 pa ti drži do 300mB/s.
Tako to gre.

FuI2cY ::

galu je izjavil:

Ah dej no, ta Crucial je čist overrated... Maš Revodrivea, ki je 2x hitrejši od tega, pa še za isto ceno... Te to tako moti, da jena PCIe in ne na SATA6?

P.S. Ta WD je tudi en epic fail... Za tako ceno dobiš 2x Samsung F3 1TB diska, ki ti šibneta tega bp, še posebej v raidu.. Ta SATA6 na WD-ju je marketinška fora, ker hitrosti itak ne presegajo 150mB/s, SATA2 pa ti drži do 300mB/s.


Se strinjam!

kr en model ::

Hmm, prebral reviewe za Samsun F3, 8-)
WD, you are out!

OCZ RevoDrive 120GB PCI Express SSD welcome aboard.

@DaChampR, hvala še enkrat. Cena pride prbližno enaka. Hvala da si vsaj malo razložil "RevoDrive" :) ter F3.

galu ::

:D
Np, sej reviewe si itak ti pogledal.. :)
P.s., pri revodriveu pazi da ne boš npr. Vsak dan napisal in izbrisal 20gb. Ker nima TRIM-a, ga lahko to malo upočasni.. To je kolko jaz vem problem na vseh Sandforce kontrolerjih na ssd-jih, ko jih daš v raid.
Tako to gre.

kr en model ::

Sem prebral reviewe ja. RevoDrive bo bil za OS pa igre ter programe, tko da to ne bo problem. Problem je pri bootable, ker berem da je nekaj problem pri zaznavanju...

galu ::

to je pri prejšnjih pcie diskih bil problem, afaik..
Sej če ne drugo pa še 1 temo odpreš, pa bo... :D
Tako to gre.

kr en model ::

galu je izjavil:

to je pri prejšnjih pcie diskih bil problem, afaik..
Sej če ne drugo pa še 1 temo odpreš, pa bo... :D


Za to matično ne deluje (še), na Asus Rampage III Extreme, ki je 50€ dražja pa z BIOS update naj bi delovala.
Hmmm...

galu ::

Ma 100% da ti bo delalo no...
Tako to gre.

kr en model ::

galu je izjavil:

Ma 100% da ti bo delalo no...


Če sem bral na offical OZC forumih...

Drgač pa bi konfiguracija prišla okoli 2150€ (mylemon + dinocomp, z DDVjem)
Brez DDVja pa okoli 1800€

galu ::

Če piše da je bootable (kar piše), na OCZ strani, potem bo bootable povsod, le z mogoče ene par popravki v BIOSU, etc..
Tako to gre.

kr en model ::

galu je izjavil:

Če piše da je bootable (kar piše), na OCZ strani, potem bo bootable povsod, le z mogoče ene par popravki v BIOSU, etc..

Se spomniš... marketinška fora :)

keworkian ::

kr en model je izjavil:

galu je izjavil:

Če piše da je bootable (kar piše), na OCZ strani, potem bo bootable povsod, le z mogoče ene par popravki v BIOSU, etc..

Se spomniš... marketinška fora :)


Si prebral 150 reviewev za to mnenje ali si celo sposoben sam razmisljat?

Po prebiranju celotne "teme" sem ugotovil, da po eni strani fantaziras o res high-end kompu katerega 80% sploh ne bos izkoristil, istocasno se pa ven meces da nimas politicne place?

Tako za informacijo, jaz sem za svoj "gaming" racunalnik dal 1000€ 3 leta nazaj pa mi delajo tko leik vse games in gamin' is fo' sho'.

Moje mnenje tebi, prvo daj puberteto cez potem pa fantaziraj o "highend pro gaming' PC".
Obscenities in B-Flat

kr en model ::

keworkian je izjavil:

kr en model je izjavil:

galu je izjavil:

Če piše da je bootable (kar piše), na OCZ strani, potem bo bootable povsod, le z mogoče ene par popravki v BIOSU, etc..

Se spomniš... marketinška fora :)


Si prebral 150 reviewev za to mnenje ali si celo sposoben sam razmisljat?

Po prebiranju celotne "teme" sem ugotovil, da po eni strani fantaziras o res high-end kompu katerega 80% sploh ne bos izkoristil, istocasno se pa ven meces da nimas politicne place?

Tako za informacijo, jaz sem za svoj "gaming" racunalnik dal 1000€ 3 leta nazaj pa mi delajo tko leik vse games in gamin' is fo' sho'.

Moje mnenje tebi, prvo daj puberteto cez potem pa fantaziraj o "highend pro gaming' PC".

Am lol?
Kako veš da ne bom izkoristil? Tudi sam sem dal pred 4leti za komp 1k€, takrat 229.000SIT. Pa mi delajo igre na Medium-High vendar FPS? 10-15. Aja ocitno ne ves kaj je to.
Ne nimam politicne place, vendar razmisljam sam v kva bom dal in kako, tako da dobim potem malo vec kokr tovarnisko placo ki je 750€. Vendar ocitno ne razmisljas prevec ali pa si le se en ki mi bo fovz zaradi bolsega kompa. Saj ves tisti slovenski pregovor... Na slovenskem forumu sem dal samo da vidim vase mnenje ne pa kva si mislite o meni, ceprav sem vedel da bom dobil tudi taksnega ki bo pisal bedarije, tako kot ti. Ce ti ni prav ti pa nitreba pisat, saj sem jaz odprl temo in ne ti. Odpri temo pa daj naslov "Kdor da vec od 1k€ za racunalnik je budala" pa bo. Drgac pa sam stfu. Zaradi mene lahko tudi zaprejo tole temo, saj sem vec ali manj odgovore dobil, tako da hvala, se posebi DaChampR. Se vidimo na angleskih forumih, ker na slo. je vedno enako, ker se najdejo taki kot ti Knight. No offence but stfu.

Ali pa sem le pubertetnik ki si ga drka in nimam otrok. Le kva je sedaj resnica. Mogoce sem celo tvoj sosed pa vem da se lazes? Hmmm...

bluefish ::

Ok, bo dovolj.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov pc za gaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11112103 (10351) slovenc5
»

PC za amatersko obdelavo videa in gledanje 3D filmov

Oddelek: Kaj kupiti
365343 (4920) klinker
»

i7 komplet-KJE?

Oddelek: Kaj kupiti
163127 (2302) TOP
»

Gaming pc (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21833700 (29396) bedak

Računalnik do 2000€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10620906 (19560) M-XXXX

Več podobnih tem