» »

Nokia E 71

Nokia E 71

easyrider3 ::

Mislim povedat da sem zelo razočaran nad tem mobitelom in sem nasploh nad vsemi Nokiami,ker ima te smotane OS Symbiane ki samo štekajo in to na sledečih modelih: E71,E72,E52,E63 in pri drugih tudi samo ne vem kateri modeli so,ker jih imajo prijatli. NOKIA ni kaj več prida mobitel!!!!!!!!!!!!

Zheegec ::

Res pameten post. Drugače moja E71 dela super, probaj software update.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

AndrejS ::

Vrzi v steno pa kupi kaj drugega če ti ne paše.

Jaz sem zadovoljen z e71!

Tomas 33 ::

A si FW posodobil pa pozabil narediti backup >:D

Res da ni android, kot poslovni telefon je pa povsem zadovoljiv.

djordjevic ::

Meni je tudi super delovala, nisem imel nobenih pripomb.
No grave is deep enough to keep us in chains.

easyrider3 ::

Ko je bil star 3.mesece mobitel sem ga moral na servis dati,ker so na novo softver naložili in zadnjič so mi velik prijatlu povedal da Nokie moras vedno posodabljat. Jaz pa povem da je potem pa ti eno velko sranje ker brat pa sodelavc in ostali pa nic ne posodabljajo pa jim dela telefon-SAMSUNG brez kakih problemov. Bilo kater mobitel ki sem imel do sedaj je se zjebal al je bil to SonyEricsson,Motorola ta sploh,Nokia prejšne vse ki sem jih imel,no to E 71 imam že skoraj dve leti pa edino to zajebavlje na čase,brez problemov je pa delal Siemens C 25 moj drugi telefon,ki sem ga potem izgubil. Sedaj pa grem na Samsunga in bomo vidl kako bo ta delal. Lepo se imejte

Daniel ::

Si pa en čuden tič, zakaj si pa kupoval Nokie, če so ti tako zanič? Moja E71 bo počasi stara 2 leti, pa nimam kaj čez njo reči, res vzdržljiv telefon. Če pa kaj crkne (zvočnik), pa lahko večino sam menjaš, če le nimaš dveh levih rok. Software pa se pač mora posodabljat, tako je.

Spider9 ::

Da ne odpiram nove teme, se mi še splača vzet ta telefon? Rabljen seveda. Razmišljam med tem ter c5, amapak se mi e71 bolj dopade, ker ima wlan.
LP

Spider9 ::

Mogoče bi v poštev prišla še e52, sam velik berem, da radi zvočniki crkavajo.
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E7 končno prihaja v nekatere trge

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
318506 (7228) Poldi112
»

nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
426437 (5474) dgrude
»

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
346217 (3082) Daren
»

Najboljša baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
222484 (1858) jedateruk
»

Nokia predstavila E72 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6110754 (8826) BigWhale

Več podobnih tem