» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
5 / 51
»»

djordjevic ::

To, kar zdaj eni pišete, je približno tako, kot da bi imel v postelji Evo Mendez, pa bi te motila njena (recimo) špičasta kolena.

:))
No grave is deep enough to keep us in chains.

_Dormage_ ::

MaTTe je izjavil:

_Dormage_ je izjavil:

Sej ne šteka, ni pa tekoče..to pa by design ni.
Poskusi malo hitreje premikat po widgetih sem pa tja in boš vidu, da ni tekoče...
Zdijo se mi resnično majhni detajli, ki nebi smeli uplivati na izbiro med platformama.


Misliš ko na koledarju recimo scrollaš dol čez vse vnose na hitro in ni tako tekoče? A me zabavate s takimi bedarijami? -.-

Malenkost verjetno :))
Sej se verjetno na high end telefonih tega sploh neda videt, ampak če spustiš hardware specs na recimo nekaj takega kot so trenutni WP7 telefoni
bo razlika občutna.
Večina androidov pa fura na še slabši strojni opremi. Ergo ima večina uporabnikov crappy user experience.

MaTTe ::

Poskusil scrollat še čez imenik, čisto tekoče.
Ampak, da se pritožujete kako grozno šteka in potem ugotovim, da mislite to za en widget, kjer imaš 300 opomnikov in scrollaš dol pa mogoče ne gre čisto gladko ... ne se hecat no. Čisto na levelu s tistim, da jamrate kako ni aplikacije na telefonu, čeprav na marketu je. Kot, da je to nek fizični napor.

Sicer pa Android in WP7 sta čisto različna sistema, zato tudi različne zahtevnosti...

šernk ::

android 2.1 @ 600MHz CPU

skozi 9 menijev v manj kot 3 sekundah (kar so 3 potegi na sekundo...hitreje žal ne morem)

imenik okoli 300 kontaktov s tremi potegi (malce razporejeni) poscrolano do konca imenika brez najmanjšega zatikanja in v vsega 7ih sekundah.

zagon opere mini iz namizja v meni iz 1 na 4 stran + zagon začetne strani opere mini (3G omrežje): manj kot 5 sekund...brez hitenja.

sedaj pa res nimam pojma kaj še želite? da vam mobitel dostavim na dom in mi pokažete tisto vašo veliko počasnost android sistema?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

SLO_Matej ::

Ni treba, smo že videli kako zelo tekoče delujejo Androidi. Kot je že nekdo omenil - Galaxy S II dela dokaj tekoče in brez zatikanja, a le dokler zraven ne postaviš WP7. Potem se pokaže razlika, da vse le-ni tako zelo hitro in smooth. ;)

šernk ::

jah isto kot da primerjaš cliota 1.4 in 2.0, 1.4 bo letel dokler ne boš enkrat se usedel v 2.0, v končni fazi te pa oba pripeljeta do cilja, tako kot v končni fazi tako WP7 kot android služita svojemu osnovnemu namenu popolnoma ok in tega vašega zatikanja praktično ne opazi nihče.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kickboxerka ::

GeForce :: danes, 05:23:19
citiraj

#

_Dormage_ je danes ob 00:22:23 izjavil:

Sej ne šteka, ni pa tekoče..to pa by design ni.
Poskusi malo hitreje premikat po widgetih sem pa tja in boš vidu, da ni tekoče...
Zdijo se mi resnično majhni detajli, ki nebi smeli uplivati na izbiro med platformama.


No, temu pa ne morem oporekati. Čeprav je bilo isto z iPhoneam, s katerim sem se igral v prodajalni operaterja "Orange" v Avstriji. Mogoče defekten telefon? >:D

@anja - Če greš piše android 2.3.4 potem ti ni updatealo na 4.0.3. Sam bi ti vbistvu priporočal, da ostaneš zaenkrat še na 2.3.4 in posodobiš na 4.0.3. potem ko pride kakšen nov update, ker tale 4.0.3 sedaj je bolj neka srednja žalost. Ni slab, ni pa super. :|

Kaj pa je sploh razlika med 2.3.4 in 4.0.3 ? Zakaj srednja žalost, a šteka ali kaj je narobe? Kdaj pa bo kakšen update.

djordjevic ::

Mah, pusti, naj trolajo. Mene samo zanima, koliko dobi SLO_Matej na mesec od MS/Nokie, da tako zagreto zagovarja WP. Hej, jaz sem tudi zadovoljen s svojim sistemom, pa ne mislim gušiti čisto vsakemu, naj ga kupi. Freedom of choice, fantje in dekleta.
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

kickboxerka je izjavil:

Kaj pa je sploh razlika med 2.3.4 in 4.0.3 ? Zakaj srednja žalost, a šteka ali kaj je narobe? Kdaj pa bo kakšen update.

Razlika je kar precejšnja. Več o Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich si preberi na Tehniku: http://tehnik.mobitel.si/ice-cream-sand... (samo vedi, da ga vsak proizvajalec prilagodi po svoje in zato na tvojem telefonu ne bo čisto tak)

Če bi kupila WP7 takih problemov ne bi imela. Ni dilem, ali bo po updatu delovalo še slabše ali pa vsaj isto, kot pri Androidu. In posodobitve izhajajo za vse telefone istočasno, ker prihajajo direktno iz MS-ja. Imaš pač Android in se moraš s tem sprijazniti. :) Nekaj si dvomila v preizkušenost WP7, saj je nov igralec na trgu, vendar je pri Androidu stanje veliko bolj kaotično. Po toliko časa od kar obstaja, še niso uredili nekega spodobnega načina posodabljanje vseh oz. večine telefonov, ki so seveda dovolj zmogljivi za poganjanje novejšega OS-a. Pa še updati so tudi predelani od proizvajalcev in se dogaja, da dela slabo in se potem nadgradnja že odsvetuje, kot ti je predlagal GeForce, da raje ne posodabljaj. :)

djordjevic je izjavil:

Mah, pusti, naj trolajo. Mene samo zanima, koliko dobi SLO_Matej na mesec od MS/Nokie, da tako zagreto zagovarja WP. Hej, jaz sem tudi zadovoljen s svojim sistemom, pa ne mislim gušiti čisto vsakemu, naj ga kupi. Freedom of choice, fantje in dekleta.

Haha. Samo povem kakor pač je in pohvalim kar je dobro. Kot sem že povedal ne dobim od nobenega proizvajalca popolnoma nič. In mimogrede - sploh nimam Nokie. Sem zelo zadovoljen uporabnik Samsungovega Windows Phona. ;)

GeForce ::

@SLO_Matej - Počasi postajaš skoraj tako tečen kot Ic3m4n (kdor ve o kom govorim, ve da je to en prizadet osebek iz F1 expressa). Sem testiral Nokia Lumia 800 (mislim da je bil ta model nisem pa siguren) in je deloval prav toliko tekoče kot moj android. In ja, sem naredil side-by-side primerjavo, pa je bilo vse nekje 50%-50%. Pač tiste 1/4 sekunde hitreje pri eni aplikaciji, 1/4 sekunde počasneje pri drugi.

@anja - Kaj pa je sploh razlika med 2.3.4 in 4.0.3 ? Zakaj srednja žalost, a šteka ali kaj je narobe? Kdaj pa bo kakšen update.
Razlika je v samem izgledu sistema, dodanih par funkcionalnosti v sam sistem, ki si jih do sedaj moral dopolnjevati z aplikacijami z marketa, sedaj so že po defaultu v sistemu (naprimer omejitev prenosa podatkov - na 2.3.4 si naložil 3G watchdog iz marketa, sedaj je podobna zadeva že v sistemskih nastavitvah), strojno pospeševanje grafike + predvsem izboljšave "pod pokrovom". Ni, da bi 4.0.3 štekal, ampak ne deluje tako tekoče kot 2.3.4, in kar me najbolj moti je to da se "dialer"/klicanje (pač tam da vtipkaš številko in nekoga pokličeš) odpira tudi 3-4 sekunde. To NI krivda Androida, kakor bo mogoče kdo trdil, ampak predvsem Sony-jeva krivda. Tako kot je že Matej zgoraj napisal, vsak proizvajalec android telefonov, nanje naloži tudi svojo "verzijo" android sistema, katerega nafilajo z bolj ali manj uporabnimi aplikacijami, ter mu dodajo svoj izgled. Takole izgleda Googlov uradni Android 4.0.3 (oziroma Ice Cream Sandwich ->ICS), takole pa Sonyjev modificiran ICS. Naslednji update za Sony (Ericssone) bo pomojem čez kakšen mesec ali dva (čisto moje predvidevanje, ni še nobene uradne informacije zunaj), glede na to da sedaj veliko uporabnikov po updateu, kmalu nazaj naloži 2.4.3 (oziroma Gingerbread -> GB). Če želiš izvedeti še kaj o Sonyjevem ICSju ali kaj drugega o telefonu, lahko brezproblema vprašaš, ker zaenkrat ostajam na ICSju kljub nekaj stvarem ki me motijo. :)

Aja, pa ne verjemi vsega kar SLO_Matej pove o Androidu, se bolj spozna na WP7. ;) ...uradni Googlov ICS laufa pravtako dobro kot njegov hvaljeni WP7, le da imamo uporabniki NeGoogle telefonov (Google telefoni so HTC Nexus One, Samsung Nexus S in Samsung Galaxy Nexus) to nesrečo, da dobimo že precej zapacan sistem (s strani proizvajalcev telefonov) na naše telefone.

MaTTe ::

GeForce glej, nima se smisla z njim ubadat, ker njemu je WP7 najboljši OS in nič ga ne prekaša. Samo še vedno nima pa pol funkcionalnosti Androida, lol.

SLO_Matej ::

GeForce je izjavil:

uradni Googlov ICS laufa pravtako dobro kot njegov hvaljeni WP7, le da imamo uporabniki NeGoogle telefonov (Google telefoni so HTC Nexus One, Samsung Nexus S in Samsung Galaxy Nexus) to nesrečo, da dobimo že precej zapacan sistem (s strani proizvajalcev telefonov) na naše telefone.

Pa kaj ti to pomaga, če ti vedno dobiš tak sistem, ki ne dela tako dobro? :)

GeForce ::

A ti pa misliš, da če bi vsak izdelovalec telefonov lahko prilagodil WP7 svojemu izgledu, da bi dobil tako ekstremno super duper delujoč sistem? Res ima WP7 tu prednost, ker ga ne more vsak spreminjati, to pa je tudi vse.

SLO_Matej je izjavil:

GeForce je izjavil:

uradni Googlov ICS laufa pravtako dobro kot njegov hvaljeni WP7, le da imamo uporabniki NeGoogle telefonov (Google telefoni so HTC Nexus One, Samsung Nexus S in Samsung Galaxy Nexus) to nesrečo, da dobimo že precej zapacan sistem (s strani proizvajalcev telefonov) na naše telefone.

Pa kaj ti to pomaga, če ti vedno dobiš tak sistem, ki ne dela tako dobro? :)

Kaj pa tebi pomaga to da ti budilka zvoni o ugasnjenem telefonu, če se tako hvališ da ti telefona ni treba ugašati cele pol leta ali več? :))

šernk ::

Kaj pa tebi pomaga to da ti budilka zvoni o ugasnjenem telefonu, če se tako hvališ da ti telefona ni treba ugašati cele pol leta ali več?


a se ni to pogruntalo da tudi na WP7 ne deluje budilka? Razlika je le v tem, da to je slabost androida, medtem ko tisti na WP7 budilke ki ne deluje ne potrebujejo, saj oni ne ugašajo telefona.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MaTTe ::

WP7 je itak nadmočen in brez pomanjkljivosti ...:))

SLO_Matej ::

Jaz nisem nikoli trdil, da budilka zvoni tudi kadar je WP ugasnjen. Očitno je bil nekdo drug. Telefona pa res ne ugašam, saj ni potrebe po tem.

Ampak nam vsem (torej tudi Android uporabnikom) vsaj zvoni kadar nastavimo, ali ne? :) Sadni telefoni so imeli/imajo težave s tem. Hehe.

Zgodovina sprememb…

MaTTe ::

Sadni telefoni ... -.-
Ne vem zakaj moraš tako poudarjati, da ti telefona ni potrebno ugašati, ker tukaj je bolj mišljeno, če ti zvoni zjutraj budilka v primeru, da se ti telefon izprazne ponoči ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

SLO_Matej ::

Ja, samo potrdil sem kar je nekdo omenil. Drugače pa ga iz navade dam tako ali tako polniti vsak večer in je tako čez noč na napajanju.

Dobro, potem pa jabolčni. :)

Gjurisic ::

Na gsmarena.com je galaxy s II 370 €
pozna kdo kako sigurno stran za nakup
HTC s pa je 450 x pa 470 na mimovrste je 638?

Lonsarg ::

Sigurna stran z normalnimi cenami je v slo mobisvet.

kickboxerka ::

Potem bom raje še počakala nekaj časa pred namestitvijo Android 4.0.3 saj se mi ne mudi se še s tem ubadam ki mi je čisto ok. 3G Watchdog sem si že naložila super zadeva :) Kaj pa te Podatki v ozadju: Dovoliprogramom in storitvam pošiljanje in prejemanje podatkov v ozadju? Lahko vklopim in izklopim, kakšne podatke to oddaj in sprejema? Za Googleplay mora biti vklopljeno. A to tudi vmes pošilja in sprejema kakšne podatke in kok ti to prenosa poveča če mi zna kdo povedat. Kje si pa drugače še kaj aplikacije/igre vlečete dol a so kje tud kakšne boljše brezplačne?

Lonsarg ::

Če dovoliš prenašanje podatkov v ozadju, to pomeni da dovoliš aplikaciji, da je povezana na internet, tudi kadar nimaš aplikacije odprte na ekranu. Torej vse je odvisno od aplikacij, lahko ti kaka tudi 10000000000GB zlovda če hoče.

kickboxerka ::

Potem bom imela to izklopljeno razen kadar bo potebno da je vklopljeno.

flameir ::

Anja77@ za android mas na mobiles24 "zastonj" aplikacije, dovolj si zvedla tukaj :)

GeForce ::

kickboxerka je izjavil:

Potem bom imela to izklopljeno razen kadar bo potebno da je vklopljeno.

Ni potrebno da imaš izklopljeno, če uporabljaš 3G Watchdog. Samo v 3G Watchdogu nastaviš koliko MB na mesec lahko telefon porabi (pač toliko kar imaš zakupljenih v paketu pri operaterju) in da ko doseže toliko MB, da samodejno izklopi prenos podatkov. Večina aplikacij na mesec porabi 0 - 2MB.
Pa drugače, mnenje o telefonu?

zila90 ::

Tudi sam se nagibam k nakupu novega Android telefona, vendar zanj ne bi odštel kakšne velike vsote. Ravno včeraj sem malo pregledoval ponudbe operaterjev in pri Mobitelu naletel na Huawei Vision, ki ponuja kar precej za njegovo ceno. Pa me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z tem mobitelom ali mobiteli Huawei nasploh? :)

MaTTe ::

Koliko si pripravljen dati za telefon? ...

kickboxerka ::

SAj spremljam kok mi recimo čez noč prenaša podatkov pa mi recimo od 1h-10h 1,5Mb. Drugače pa Xperia Ray super telefonček nimam nobene slabe lastnost da napišem tudi ekranček je dovolj velik( Sem pred nakupom gledala še 70Eur dražjega Sony Xperia Arc S pa mi je nekako prevelik bil za v žep) kamera pa fotič sta full zakon prov lepe slike :) pa smsji v oblačkih so mi ful ušeč in use dela ful hitro tekoče skratka super telefonček :D

šernk ::

in use dela ful hitro tekoče


to je žal na androidu nemogoče :)

ray vs arc s vs S...sedaj pa vprašanje za milijon evrov, katerega izbrati, če začneš pri ray pomisliš, da se splača doplačat 70€ za ARC S, potem spet pomisliš da se splača doplačat še 90€ za S ampak ko pogledaš ceno...ali se splača doplačat 150€ glede na ray za S, ki bo v končni fazi opravljal popolnoma isto funkcijo kot ray.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MaTTe ::

šernk seveda je nemogoče. Zato meni dela čisto tekoče, ane.
Aja, sem pozabil, da sem fanboy in moje mnenje ne šteje oziroma govorim neresnice, ker globoko v sebi vem, da sem izbral napačen telefon na katerem sploh ni mogoče delati zaradi vsega štekanja in nočem biti edini, ki je izbral napačen telefon. Not.

_Dormage_ ::

Eni ste res bogi

šernk ::

@MaTTe detektor sarkazma ti je crknu :P

(sem na androidu, bom ostal na androidu in vsak ki me vpraša priporočam android, če želijo še kaj da jim pomagam pri nastavitvah bodo pa tudi kupili androida, pri ostalih OS dvignem roke v zrak, ker se z njimi nisem, ne in niti ne mislim ukvarjat, zato pa tudi ne pravim kako je WP7 zanič, pravim le da android glede na opisano ni nič slabši)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zila90 ::

MaTTe je izjavil:

Koliko si pripravljen dati za telefon? ...


Max. 150 €. Ampak to je res, največ.

MaTTe ::

Potem imaš pa res nesrečo, da si na Mobitelu ... Simobil ima cenejše telefone in večjo ponudbo.
Za Huawei Vision ne vem. Kolikor vidim ni ravno slab telefon in je poceni. Ti priporočam, da prebereš kaj več o tem telefonu na kakšnih tujih forumih (baterija, delovanje, ohišje, napake...), da ne bo potem kakšnih presenečenj ;)

šernk ::

Simobil ima cenejše telefone in večjo ponudbo


od kje vlečete te cenejše telefone? pri enakovrednem naročniškem paketu pridem do max 10% razlike v plus ali minus.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

Ja ampak.enakovredni paket na Simobilu in se posebaj na Tusmobilu je cenejsi. Tako da poleg razlike v ceni telefona mora gledati se razliko v narocnini. Torej skupni sestevek za 2 leti. Vstavi svoje podatke na tarife.si vse kar rabis naredit.

Dovro ne.vem za tvoj primer mogoce ti res ne pride razlika. V vecini primerov la ugotovis da ljudje nocejo dati 50eur za bolsi telefon po drugk strani pa placajo v roku dveh let 300eur vec za kao bolse omrezje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MaTTe ::

Mobitel Itak Đabest in Orto Smart sta 20 evrov each, right?

Mobitel:
Arc S 260 evrov
Lumia 710 200 evrov

Simobil:
Arc S 200 evrov
Lumia 710 160 evrov

Should I go on?

Lonsarg ::

Torej nekaj cenejsi je Simobol in to kljub temu da paket pomuja 1GB. Mobitelov pa 100MB lar pomenk da pametnega telefona ce hoces normalno koristiti mora dodatno se prenos kupit.
Dobis pa pri tusu Arc za 39eur in lumio 710 za 1eur pri 24 eur na mesec. Mingl12+Opcija12.

MaTTe ::

Ja tale 100mb poteza mi gre pošteno na jetra. But, Opera Mini saves the day ... čeprav sem že en teden nazaj vse pokuril :))

šernk ::

Simobil:
Arc S 200 evrov
Lumia 710 160 evrov


14 dni nazaj sem gledal in je bilo v orto smart + 200min v mobitel (17€ naročnine) arc s za 259€, torej 10€ ceneje kot na mobitelu...

po tistem na tarife.si me pride pa simobil povprečno dražje kot mobitel, zaradi 99% klicev v mobitel.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

djordjevic ::

Mah, za tiste telefone, kaj jih ima tuš v ponudbi, se načeloma (v primerjavi s ponudbo v paketih) ne simobil ne mobitel ne moreta približati. Zdaj so ravno delili katalog po nabiralnikih -greš na njihov center in ti dajo 80 evrov popusta do 20.6., velja pa pri nakupu telefona na free 20 (in še dveh drugih paketih, mislim, da brezmejni 2000 in mingl 17) ali pa sklenitvi aneksa, pa se ti odšteva 24 mesecev od naročnine. Skratka, preračunal sem, da me pride po tej varianti One X 59 evrov (139 - 80) za 36 evrov na mesec (free 20 + opcija 16 z dodatnim 1 GB podatkov).
No grave is deep enough to keep us in chains.

flameir ::

sem na mobitelu, toda sem mnenja da je simobil cenejši. vseeno pa skoraj povsod, ko kolegu simobil ne lovi, men lepo kaže use črtice na telefonu ;) zdej pa kaj mate raj.. ;)

Lonsarg ::

Pri 99.7% pokritosti prebivalstva na Mobitelu napravm 99.6% pri Simobilu, se moraš res gibati, kje ni ljudi, v kakih gorah, da pride do takih stvari, kot praviš. Tušmobil ima 98%, pa se mi zgodi recimo enkrat na leto, da ne bi imel signala, kak izlet v rovte.

šernk ::

jah nekaterim je pač bolj pomembna pokritost ozemlja, kot prebivalstva.

pa tista pokritost prebivalstva je ponekje tako, da spadaš pod pokrite hkrati pa moraš biti na vrhu strehe da loviš signal, ki je sposoben za normalno komunikacijo, taka pokritost ti potem nič ne pomaga in ta problem je pri simobilu zelo razširjen po celotni primorski od krasa do bovca.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

Če se premikaš kjer ni prebivalstva, potem niti slučajno nisi normalni uporabnik, ampak zelo redka izjema.

Z tem da, če je ena gorska koča in potem pol ure hoda do naslednje koče, se to šteje pod teh 99.7%, ker tam JE prebivalstvo. Pa tudi v ozemlju niso velike razlike, če bi res bil nek gorski pohodnik po neobljudeni naravi. Simobil ima 80% ozemlja, Mobitel pa 85%, to je nič. Tušmobil ima pa 78% ozemlja.

Časi velikih razlik so mimo, za 95% prebivalstva je vseeno katerega operaterja izberejo, ostalih 5% pa mora malo pazit ja.

MaTTe ::

Azgard ne seri. Sem imel enkrat Simobil in so me tako razočarali, da ne vem, če grem še kdaj k njim. Sem nekje 2-3 km zračne linije od večjega mesta in sicer bolj na podeželju, kjer tudi ne živi tako malo ljudi ampak še vedno - sigana NI bilo. Razen na vrhu hriba oziroma na strehi. Hvala lepa za tako "pokritost" ...
In tudi to, da kje v kakšnem hribu imam signal mi je dejansko pomembno. Ker zakaj potem imeti telefon, če ne moreš nobenega poklicat ko hodiš nekje sam in si recimo zlomiš nogo or whatever ...

Gjurisic ::

Ve kdo kdaj pride Galaxy s III na samsung pa koliko bo?

Goody ::

Gjurisic je izjavil:

Ve kdo kdaj pride Galaxy s III na samsung pa koliko bo?


na samsungu pravijo da ga že imajo. Mobitel in simobil ga vbosta pa danes ob 19.01 začela prodajat. Teci kupit.

MaTTe ::

Gjurisic je izjavil:

Ve kdo kdaj pride Galaxy s III na samsung pa koliko bo?


V splošni akciji zagotovo nič kaj manj kot 500 evrov.

sid700 ::

Ve kdo kdaj ga Tušdobi?
Čakam HoXa že 3tedne, pa če ga nebo kar s3 vzamem....
««
5 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419806 (13081) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235764 (32522) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716672 (13025) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725597 (22219) zadetek

Več podobnih tem