» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
6 / 51
»»

iso2000 ::

MaTTe je izjavil:


Glede baterije je pa tako - WP7 telefoni ne vem koliko zdržijo, Android telefon, ki ga imam pa jaz (Evo 3d) mi pa zdrži dan in pol, včasih tudi dva dni (ampak takrat ga ne uporabljam skoraj nič). Kako imajo kakšni dražji Androidi z baterijami, ne vem.
Je pa tako, da sploh ni nobenega problema, ker baterije niso občutljive, če jih daš polnit nekje na 60% in jo lahko potem lepo vsako noč prižgeš. Edini problem je, če se ti izprazni do konca.
Pri katerem operaterju si pa? Mobitel ima recimo Nokio N9. Sicer ni high-end telefon, ker ima tudi MeeGo OS ampak kolikor slišim dober telefon, ki bi za tvoje potrebe bil nekako čisto dovolj. Pa še dlje verjetno zdrži z enim polnenjem kot WP7 ali pa Android.


MaTTe - hvala za hint glede nokie N9. Sem jo šel pogledat in se na koncu zanjo tudi odločil. Prednaložene ima čisto vse aplikacije, ki jih potrebujem (pa še kakšno, ki je ne), baterija mi zdrži 2 - 3 dni. Malce še pogrešam fizično tipkovnico, ampak vsak dan manj. Za sedaj sem z izbranim telefonom zelo zadovoljen, dela kar rabim. Se mi je zdelo pa bolje kupiti za 200 € telefon z Linux os, kot skoraj enakega za 300 € (Lumia 800).

LP

Gjurisic ::

Koliko bo samsung galaxy S III recimo na mimovrste ali na big bangu?

Jerry000 ::

600€+

Gjurisic ::

Pa kdaj ga dobijo?

Peklo ::

zadravo.
namen imamo kupiti nokio z windows phone OS. Sedaj pa nevem katerega naj izberem. Najraje bi lumio 800 ampak mi je malo predraga 710 ima pa grd dizajn. V ogledu imam sedaj še lumio 610 ki je sicer ni še v sloveniji in naj bi bila še cenejša od 710 ampak bo imela le 800 MHz procesor in 256 MB RAMa. Ali veste kiliko se pozna razlika proti 1.4 GHZ in 512 RAM? Ve še kdo slučajno točen datum prihoda lumie 610 v slovenijo?

Jerry000 ::

Gjurisic je izjavil:

Pa kdaj ga dobijo?


Že od torka jih majo:)

;-) ::

Najraje bi lumio 800 ampak mi je malo predraga 710 ima pa grd dizajn. V ogledu imam sedaj še lumio 610 ki je sicer ni še v sloveniji in naj bi bila še cenejša od 710 ampak bo imela le 800 MHz procesor in 256 MB RAMa.


Zgleda še nisi videl lumie 800 v živo da rečeš da ma 710 grd dizajn. 710 še je kar ok proti tistemu skropocalu ki zgleda telefon z nerodnim kitajskim bumperjem:



Taka skropocala so smrkci meli.

martincek1 ::

;-) je že znano da imaš slab okus... si skritiziral že vse kar ni iPhone >:D

Jerry000 ::

Sej veste "vsake oči majo svojga malarja"

;-) ::

Niti nisem skritiziral vsega kar ni iphone, galaxy s 3 ima prav čedne obline, pa še par bi se jih našlo.

eales ::

Mi lahko nekdo pove, v čem je s3 toliko boljši od s2? Glede fizčnih lastnosti(s tem mislim predvsem na dimenzije, ekran,...)mi je vse jasno. Ampak a je strojno res toliko bolj zmogljiv in napreden, da upraviči svojo ceno? A se pri obstoječih aplikacijah na marketu sploh pozna, če jih poganjaš na s2 ali s3? Rekli boste, naj pogledam specifikacije, toda mene zanima ali kot uporabnik čutiš neko blazno razliko? To sprašujem čisto resno, ker se odločam za nakup novega telefona in sem v resni dilemi ali vzeti s2 ali s3.

Jerry000 ::

nekako si isti kot jaz:). Sam če mal razmisliš kako gre pri kompu k maš 2 jedra al pa 4 jedra procesor. Se kar občuti. Tko da iz tega vidika se kar občuti, za mobitele bi pa moral prijet oba v roke pa probat sam sm 100% da se bo občutilo. In glede na to da prihajajo mobilniki z več jedri bodo tudi razvijalci začeli mal bol zahtevne aplikacije delat. Predvidevam.
Pol nameravaš +23€ dat na mesec za S3?

Bolf3nk ::

;-) je izjavil:

Najraje bi lumio 800 ampak mi je malo predraga 710 ima pa grd dizajn. V ogledu imam sedaj še lumio 610 ki je sicer ni še v sloveniji in naj bi bila še cenejša od 710 ampak bo imela le 800 MHz procesor in 256 MB RAMa.


Zgleda še nisi videl lumie 800 v živo da rečeš da ma 710 grd dizajn. 710 še je kar ok proti tistemu skropocalu ki zgleda telefon z nerodnim kitajskim bumperjem:



Taka skropocala so smrkci meli.



samo ti imaše res čudne videnja. lumia 800 ti je skropucalo , N9 pa dbest oblika. A telefona sta enaka :))

cebelar123 ::

Bolf3nk je izjavil:

;-) je izjavil:

Najraje bi lumio 800 ampak mi je malo predraga 710 ima pa grd dizajn. V ogledu imam sedaj še lumio 610 ki je sicer ni še v sloveniji in naj bi bila še cenejša od 710 ampak bo imela le 800 MHz procesor in 256 MB RAMa.


Zgleda še nisi videl lumie 800 v živo da rečeš da ma 710 grd dizajn. 710 še je kar ok proti tistemu skropocalu ki zgleda telefon z nerodnim kitajskim bumperjem:



Taka skropocala so smrkci meli.



samo ti imaše res čudne videnja. lumia 800 ti je skropucalo , N9 pa dbest oblika. A telefona sta enaka :))


+1UP :))

Gjurisic ::

Pa ve kdo koliko bo stala v prosti prodaji?
V Bigbangu MIMOVRSTE ENAA

SLO_Matej ::

Gjurisic je izjavil:

Pa ve kdo koliko bo stala v prosti prodaji?
V Bigbangu MIMOVRSTE ENAA

Če sprašuješ za Lumio 800, jo na mimovrste=) že imajo; http://mv.rs/t/1850014726

Stane pa 472,13 eur (2.6.2012).

Master_Yoda ::

Za cene mobilnikov v prosti prodaji priporocam stran mobisvet . Tale lumija je cca 100 eur cenejsa tam.

Zgodovina sprememb…

Gjurisic ::

Galaxy s III?
Tisti, ki pa kupujete lumio 800 pa raje počakte na lumio 900.

lopov ::

V firmi menjajo telefone in me sodelavec sprašuje -- naj vzame Galaxy S3 ali HTC One X.

Jaz sem na Nokii in nimam pojma o androidih, sem pa pogledal "recenzije" obeh telefonov in je moje mnenje tako: oblikovno One X zmaga, po sposobnostih " na papirju" pa S3. Če zanemarim dejstvo, da ima S3 ob kapaciteti 16Gb možnost dodatne SH kartice (IMO) spet zmaga One X.

2:1 ... in sem rekel, naj vzame One X. Seveda ni zadovoljen in želi "third opinion" ;((

Predlogi?

Gjurisic ::

Galaxy S III

Ajnstajn` ::

meni je oblikovno lepši S3, kot pa one X... te kocke mi niso prav nič všeč...
po specifikacijah je s3 kar boljši od one x... boljša kamera, boljša baterija, bojši procesor, možnosat kartice, jaz sploh nebi premišljeval pri teh dveh telefonih, katerega vzet.
//

Gjurisic ::

Je kdo, ki si je kupil s III?

flameir ::

moj kolega, zagotavljam ti, da trenutno eden najbolsih telefonov, nimas kaj zgresit z nakupom.

dragovan ::

Zanimam se za nakup mobitela pri si mobilu. Paket orto smart ali pa orto u nulo. Cena okrog 150 evrov. Mobiteli, ki sem jih zasledil v tem rangu so:
-Motorola Motoluxe
-Sony Xperia U
-Nokia Lumia 710
-Nokia 700

Kateri izmed teh mobitelov se najbolj splača kupiti. Ali je mogoče kateri mobitel pri si mobilu v tem cenovnem rangu še boljši pa sem ga mogoče spregledal? Ali se mogoče z nakupom splača še malo počakati?

whitefish ::

Lumia 710.
Kateri telefon mislite da je boljši? HTC One X ali Samsung Galaxy S3... Težka izbira :|

jazbec ::

s3

whitefish ::

Argumentiraj.

jazbec ::

v prid s3:
-večji opazno boljši ekran
-boljša baterija
-bolj gladko vse teče
-kar se tiče grafične zmogljivosti sam rečem da ima s3 boljšo
-boljša kamera
-itd.

sem tudi sam okleval in se odločil za s3 (edini pravi nadomestek s2 če vprašaš mene)
se mi je nekako zdelo da se htc bolj kosa z s2 kot s3 amoak mogoče sm to samo js;((

zdej če meni ne verjameš, poglej na gsm arena
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

whitefish ::

V večini testov zmaga HTC One X...In HTC One X dela bolj gladko kot SGS 3 kakor sem gledal na YT...
HTC One X ima nVidia Tegra chipset,Beats Audio,je cenejši...

jazbec ::

če pa teste gledaš potem pa tudi
pejdi k simobiu/mobitelu, sprobaj oba in boš največ naredu in vidu ;)

whitefish ::

In HTC ima HTC Sense :)
Bom šel :) 60% je da bom vzel SGS3,40% pa da bom vzel HTC One X..

jazbec ::

vmesnik je odvisen od posameznika in kaj je njemu lepše boljše ;)
meni je touchwiz všeč in sem se tudi navadu že na njega :D

ko se gre za te stvari je vse odvisno od posameznika
zakaj bi dajal več samo zato da lahko rečeš da imaš boljšo stvar, a ti le ta, ne odgovarja ;)

Lonsarg ::

S3 ima večjo baterijo od One X, vseostalo je pa subjektivno. Če sta ti oba približno enako lepa vzemi S3 zaradi betarije. Drugače se pa strinjam glede touchwiza, je zelo podoben stock zadevi, kar je zame +.

whitefish ::

zakaj bi dajal več samo zato da lahko rečeš da imaš boljšo stvar, a ti le ta, ne odgovarja ;)

SGS3 je dražji..Ampak ker imam odlične izkušnje s sedanjim SGS i9000 bom vzel njega :)

DonPierre ::

Pa še eno vprašanje iz moje strani v stilu "kaj je v danem trenutku boljša investicija/kateri je boljši". Torej, galaxy nexus ali sgs2? Pri mobitelu imata oba enako ceno torej 350e, kar je tudi največ kolikor sem pripravljen investirati. SGS3 je izven lige. Ne morem se odločit, ker me pri vsakem nekaj moti. Nexus ima baje slabo avtonomijo baterije, ima pa že v osnovi gor ICS, pri SGS2 pa me motipotreba po nadgrajevanje out of the box (ICS), spontano ugašanje (berem po forumih), ima pa boljšo avtonomijo baterije. Ostali HW je pa itaq tam tam.

Havala za mnenja!

whitefish ::

Če ga preko Kiesa nadgradiš dela normalno.Večinoma tudi če ga preko Odina.

GeForce ::

Predlagam Galaxy Nexus. Sicer slabši fotoaparat, ampak pomojem software odtehta, saj deluje precej boljše kot SGS2. Z originalnim softwareom seveda, če pa nalagaš custom ROMe, pa lahko performance SGS2 precej izboljšaš.

DonPierre ::

Custom romi odpadejo, ne bo časa študirat nalaganja. Saj, po vsem prebranem se mi nexus bol dopade, nekoliko navdušenje moti samo baterija. Si ga bomogoče kdo lasti, da pokomentira real life situacijo?

Hvala!

gkatja ::

zdravo!
mene pa zanima če je vredno čakati na htc one s pri mobitelu ali je tudi htc evo 3d dober nakup. razlika v ceni je kar precejšnja.
LP

whitefish ::

Mene pa zanima koliko stane Splošna Akcija + Izbira NAJNAJ 23 PREMIUM..Hvala :)

Jerry000 ::

Splošna akcija (tist paket ko ga imaš) + 23€
Naprimer js imam dzabest in bi plačal 19€(dzabest) + 23€

whitefish ::

Kaj pa če imaš nek poceni paket? Npr. Povezani 12? Bi vseeno lahko? 12+23? :)

Pa je sploh kaj SMSov/minut/MBjev v NAJNAJ 23 PREMIUM?

Zgodovina sprememb…

MacGyver141 ::

V paketu NAJNAJ 23 PREMIUM imaš brezplačen integral in mobilno TV. Lahko imaš tudi penzion paket pa NAJNAJ 23.

whitefish ::

Najraje bi pri tušmobilu...Je najceneje Opcija 23+Mingl 12...Ampak ga šele čez 3tedne dobijo..

Jerry000 ::

whitefish je izjavil:

Kaj pa če imaš nek poceni paket? Npr. Povezani 12? Bi vseeno lahko? 12+23? :)

Pa je sploh kaj SMSov/minut/MBjev v NAJNAJ 23 PREMIUM?


Če imaš povezani 12, pol to pomen da map 12+23 ja:). Boš S3 kupil vidim:P?

whitefish ::

Da :D Najceneje je pri tusmobilu vendar ga cez 3 tedne dobijo..

49106 ::

Najcenejši je brez teh kreditov ;)

Jerry000 ::

49106 je izjavil:

Najcenejši je brez teh kreditov ;)


Niti ne, je pa odvisno od posameznika, men je bolš na te obroke kot pa polno ceno plačat trenutno:)

49106 ::

Pa si ga lahko privoščiš brez kredita?

TOP ::

Mene zanima mnenje o Samsung Galaksy mini,kako se kaj obnese.
««
6 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419907 (13182) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022700 (11548) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235932 (32690) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716728 (13081) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725676 (22298) zadetek

Več podobnih tem