» »

Gps

Gps

mayhem ::

Pozdravljeni...

Zanima me kakšno navigacijski program mate na telefonih.
prej sem imel sistem symbian sedaj imam pa android.
Ali sploh obstaja garmin za android sedaj sem si namestil copilot navigacijo vendar me moti,ker moram bit connectan na internet prej pri garminu tega ni bilo je satelite dobilo.

Rabil bi pa nekaj takega kot garmin ,ker sem bil že navajen ali pa vsaj kaj podobnega za ta android.

Kakšna ideja kaj je dobro namestiti vendar naj ne rabi internetne povezave.

Hvala za pomoč
Lep pozdrav.....

St235 ::

Za android se dobi navigacija iGO, ki deluje podobno kot garmin z prednaloženimi kartami in brez internetne povezave.

dunda ::

Na Windows Mobile je Nav N Go IGO8, na Androidih tako dobre zadeve ni, je pa IGO8 oz. Motonav (ki je še bolj okrnjen, vendar dela z večjimi zasloni).
https://www.kacnje.eu

St235 ::

Kako to misliš, da na androidu ni tako dobre zadeve? iGO my way oziroma 2009 je najnovejša verzija, ki je rahlo nadgrajena igo 8.3, ki je zadnja za WM. KArte so pa identične.

dunda ::

Primerjati je treba IGO8 in "Nav N GO IGo8"? Slednji je najboljša zadeva in je na voljo le za WM (sem jih povprašal in za Androida še razvijajo).
"IGo My way" pa je funcijsko malo "manjša" verzija tega (in je na voljo za Androida).
Karte pa uporabljajo seveda po skupnem sistemu.
https://www.kacnje.eu

netanyahu ::

Sygic Mobile Maps 10 (8.14.13606).
Android, iOS, Symbian, Windows Mobile, Maemo.
Letošnja kartografija od Tele Atlas (2010-03) in Navteq (2010-07) za Slovenijo in druge države.
Slovenski vmesnik in slovensko glasovno vodenje.

karafeka ::

Kaj pa takšen program za android, pri katerem lahko nalagaš svoje karte ?
Nekaj takega kot oziexplorer ?

mayhem ::

Hvala bom probal Sygic Mobile Maps 10 (8.14.13606) pa iGo8

Bom poročal če deluje upam,da ni treba tukaj internetne povezave.

Hvala...
Lep pozdrav.....

Ramon dekers ::

mene pa nekaj zanima, zakaj se mi mi je na začetku v minuti ali dveh našlo satelit, sedaj pa moram čakati po 10-20 minut da mi najde zadevo. Uporabljam garmin, na samshung sgh 810.

Kako hitro se pri vas zadeva poveže?

In kaj lahko naložim na SE elm, brez da se povežem na internet.

Miha_T ::

Moj g810 se poveže v nekaj minutah. Odvisno na kako odprtem mestu sem. Hitreje se poveže če si pri miru in na odprtem mestu.
Lahko vklopiš še XTRA (Menu/Instalation/XTRA) . Mislim da je to enako kot assist-gps le da ima drugo ime. Tam izberi Settings in nastavi avtomatsko posodabljanje (prenos podatkov!). Tako se poveže še hitreje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa Garminu na Androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
184398 (1391) M.B.
»

GPS Navigacija - katero izbrat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
206646 (4108) Frenckie
»

Problem namestitve iGo 8 na Becker navigacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
52140 (2074) king67
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877453 (6161) krneki0001

Več podobnih tem