» »

Šotori, ki se sami sestavijo

Šotori, ki se sami sestavijo

tabla ::

Prijatelj mi je povedal, da se v Italiji da kupiti posebne šotore, ki se sami sestavijo, oz. podobno kot marela, ko pritisneš na gumb in se odpre. Pospraviti je edino malo težje. Ali prodajajo kaj takega tudi v Sloveniji?

sajmon ::

Mogoče je imel v mislih takšne šotore:


http://tente.quechua.com/en/tent/r-2,en...


Poznam samo posnetke, ne vem, kje se kupi pri nas, če se sploh lahko kupi.

kalko ::

Quechua je kul. Izogibaj pa se raznih poceni no-name variant, ker te bo med pospravljanjem prijelo, da bi pristavil vžigalico in ga zažgal.

Se dobi Quechua tudi pri nas, vpiši v Google in ti vrže ven firmo, ki jih uvaža.

Hardstyle ::

Sem ga kupil v hervisu neko poceni varianto in če ga nebi prej doma razstavil in pospravil bi na dopustu res vzel vžigalico in ga zažgal. Treba je probat, gledat slikice pa mogoče si še svoja navodila napisat.

sidd ::

Kolega si je naložil video z youtube kako se zloži zadevo. Ko enkrat znaš, je pa to res 5 sekund dela. Vendar imajo eno slabost - "pakunga" je kar velika, sploh pri večjih verzijah teh šotorov.
no idea for signature
signed
I

St235 ::

Quechua so dobri šotori, postavljen je v 5 sekundah. Sam zložit zna pa trajat dokler nimaš prakse. Jaz mam enega predvsem za kake večdnevne koncerte, vikend na morju in podobno. Kar se velikosti zloženega šotora tiče, pa niso večji od klasičnih šotorov edino oblika je druga. Quechua šotori so zloženi ponavadi okrogle oblike in ploščati. Za v avto je super, na kakšno kolo/motor je pa bolj nerodno. Če grem za več dni pa vsekakor vzamem "klasičen" Mckinley z dvojnim slojem.

Heisenberg ::

Quechua je ZAKON! Uporabljem ze več let!
Imam spalnico, dnevno sobo, vso camping opremo od njih ;)

Kupujem pa v udinah v trgovini decathlon.it

Se splača zapeljati do tja tudi zaradi drugih stvari, recimo tekaške kratke hlače sem tam kupil - ena Nike stanejo 35EUR, sem dal za njih 7EUR !!!


lp

thramos ::

Ko enkrat veš kako se zloži, to narediš v 10 sekundah. Okrogli zloženi niso najbolj praktične oblike, niso najbolj zračni in pač enoslojni ... primerno bolj za krajše kampiranje v suhem vremenu.

gogx ::

Tudi sam uporabljam 2 sec. tent od firme Q.
Sem zelo zadovoljen... Ima dvojni sloj!!!
Kupil pa sem ga v Mariboru na tem linku...

http://quechua.50webs.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gogx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri šotor kupiti

Oddelek: Loža
147224 (1373) fikus_
»

Quechua

Oddelek: Loža
61376 (618) Heisenberg
»

Kampiranje, oprema, lokacije

Oddelek: Loža
104044 (3542) ahac
»

Kampiranje v šotoru (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5519668 (15564) Tocko
»

Izbira šotora

Oddelek: Loža
114666 (2153) zcetrt

Več podobnih tem