» »

Kampiranje v šotoru

Kampiranje v šotoru

1
2
»

Malajlo ::

Brunnerjev stol mi je razpadel, ko sem ga parkrat uporabil. Plastika je prešvoh, premehka in jo je net (zakovica) samo prerezal.
Mi pa tisti cheap stoli, prav tako so jih v Merkurju prodajali, držijo že par let. Sicer sem moral tekstil na enem pošiti, ker se je en mulc na naslon za roko usedel.

perci ::

Jst imam ene kar konkretne stole iz Igluja. Mogoče so edin malo prenizki za jest, za leisure sedenje so pa super.

Kar se tiče samonapihljivih blazin, imam z njimi dva problema. Že par različnih sem nabavil in so mi vse ponoči spuščale. Očitno sem talent in sem jih prebodel s kakšnim kamnom. Druga stvar, ki me moti pa je, da mi preprosto niso dovolj udobne. Zato imam sam neko varianto turbo maximusa, samo da imam malo bolj kvalitetno zadevo. Je iz pravega blaga, ne tisto plastično sranje..

krneki0001 ::

Malajlo je izjavil:

Brunnerjev stol mi je razpadel, ko sem ga parkrat uporabil. Plastika je prešvoh, premehka in jo je net (zakovica) samo prerezal.
Mi pa tisti cheap stoli, prav tako so jih v Merkurju prodajali, držijo že par let. Sicer sem moral tekstil na enem pošiti, ker se je en mulc na naslon za roko usedel.


Stoli iz sportdirecta na razprodaji držijo 5 let, potem so pa za v kanto. Imajo pa debelejše štange in močnejše blago, ter na obeh naslonih za roko luknje za pijačo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Matej_K ::

Malo off-topic

Za jutri (čez vikend) bi šel z ženo kapirat s šotorom na morje.
Lahko kdo svetuje kakšen prijeten kamp, tam max do Poreča.
Pa da plaža niso samo skale. Pa da ni gužve too much.
... .. .

teoo ::

avtokampi.si poglej
defying gravity

Tocko ::

Z družino kampiramo že pet let zapored. Ko je bil starejši sin star 9 mesecev smo šli v hotel. Prvič zadnjič in nikoli več! Naslednje leto sem kupil šotor (Kampa Croyde 6), hladilnik, omaro za kuhanje, stole, mizo, ... in smo šli z dvema otrokoma (mlajši star 4 mesece) za 14 dni v Dalmacijo. Od takrat vsako leto kampiramo za 2 do 3 tedne.
Za mene je glavna poanta kampa, da si poleg morja:



Samo pakiranje tudi ni problematično, samo malo bolj sistematično se ga je treba lotiti. Za enkrat mi še vedno uspe spraviti vso prtljago v prtljažnik avta:


1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norveška: Foto trip z avtomobilom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5913086 (2667) Spikster
»

Kampiranje, spanje v avtu ob obali, kje najceneje

Oddelek: Loža
176842 (5793) nejclp
»

Izbira družinskega šotora

Oddelek: Loža
246008 (5158) buttcrack
»

Kampiranje, oprema, lokacije

Oddelek: Loža
104125 (3623) ahac
»

Kampiranje na Pagu

Oddelek: Loža
347981 (6789) c00L3r

Več podobnih tem