» »

GPS tracker za Windows Mobile

GPS tracker za Windows Mobile

pirx ::

Pozdravljeni,

ve kdo mogoče za program, v katerem bi lahko označil svojo izhodiščno točko, nato pa bi se prehojena/prekolesarjena pot s pomočjo GPS signala beležila v telefon in po potrebi bi me program lahko vodil nazaj k izhodišču?

Program bi potreboval predvsem za pohode v gore in gorsko kolesarjenje. Veliko je namreč brezpotij in takšen programček bi zelo prav prišel.

Hvala!

Ziga Dolhar ::

win sports tracker - Iskanje Google
GPS Sport Tracker v1.60 freeware for Windows Mobile Phone.

Ta dva sem sprobal. Prvi se mi ob začetku trackanja žal usuje (X1), a zgleda mal zmogljivejši. Drugi mi dela bp in sploh ni slab :).
https://dolhar.si/

pirx ::

Oj! Hvala ti. Sport Trackerja sem že preizkusil, vendar nisem vedel, da ima to funkcijo. Bom še 1x pogledal. :) Hvala!

Ziga Dolhar ::

Glede "vodenja" nazaj se ti opravičujem - tega (vsaj GPS Sports Tracker) nima. No, maš pa narisano mapo in vidiš, kje si začel... ;-)
https://dolhar.si/

pirx ::

To je tudi nekaj. :) Vmes sem pa našel programček po imenu Noni GPSPlot (This tool allows you to locate your position in relation with other GPS points, to see the journey you have traveled. You can find back your place at harbour after a trip on boat, the starting point of an excursion or locate your car in a huge car park,...). Ima milijon funkcij in verjetno bom rabil nekaj časa, preden ga skužim, ampak izgleda obetavno!

denabiker ::

poizkusi te programe: winsporttracker, sportypal, gps sport tracker, endomondo tracker,...
eden je bil zelo dober, samo se ne spomnim imena, nek ruski program, ful veliko funkcij, praktičen, dober izgled. Mislim, da je bil v naslovu ime sport, pa na zagonu je bilo na ime avtorja, rusko ime.

aja, pa glej da boš potegnil ta zadnje verzije programov! Preveri verzije na njihovih straneh, da ne boš kar potegnil dol s kaksne free strani neko prastaro verzijo.

Zgodovina sprememb…

ws30 ::

Ce ima kdo probleme z WinSportsTrackerjem, naj mi pise na email, ki je naveden na strani winsportstracker.com. Program je testiran na Omnji II, naj bi pa deloval na vseh winmobile 6.5 professional.

YaN-cH ::

Sem komaj dans opazil temo, jaz priporočam še ta 2
gpsVP meni najboljši (na tega je verjetno mislil denabiker)
navicomputer pri tem si z NaviMapper (ga dobiš poleg) DL-jaš mape (OpenStreetMap).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android aplikacija (šport) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507690 (1159) DamijanD
»

Sports tracker

Oddelek: Mobilne tehnologije
237335 (5105) Machete
»

[Android] Aplikacije in Igre

Oddelek: Mobilne tehnologije
243930 (2425) bdoxx
»

Endomondo aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6312157 (9705) Selassie
»

GPS in program za trening

Oddelek: Mobilne tehnologije
101795 (1541) SkyEye90

Več podobnih tem