» »

GPS in program za trening

GPS in program za trening

SkyEye90 ::

Zanima me, če pozna kdo uporaben program za mobitel (java ali symbian), ki bi na podlagi GPS sprejemnika zapisoval prevoženo/prehojeno pot, čas postankov, dvige-spuste (mogoče znal narisati graf) ipd.?
Garmin recimo shranjuje kar nekaj stvari, a nima dvigov-spustov..rad bi en program za trening hoje, kolesarjenja :) hvala za namige. S.

bosslipxx ::

Za symbian obstaja prog. z vsem kar omenjaš: google ----> endomondo
slo-fishing.si

jnce ::

Nokia Sports Tracker

SkyEye90 ::

Imam Sony Ericsson, tako da ta od nokie ne pride v poštev. Gledam endomondo, je to varno glede na to, da moram vnesti svojo mobilno številko preko katere dobim link za prenos? Je zadeva plačljiva, ima kdo konkretne izkušnje, je program res dober? Hvala.

Qcube ::

Sportypal je zelo dober http://www.sportypal.com/

dolenc ::

Če imaš symbian bo sport tracker delov. Je zelo fejst, jst mu samo zamerim, da mu manjka še info skupaj prevoženi višinski metri

bosslipxx ::

SkyEye90 je izjavil:

Imam Sony Ericsson, tako da ta od nokie ne pride v poštev. Gledam endomondo, je to varno glede na to, da moram vnesti svojo mobilno številko preko katere dobim link za prenos? Je zadeva plačljiva, ima kdo konkretne izkušnje, je program res dober? Hvala.


Vedno ko namestim nov CFW na mojo Nokio moram Endomondota potegnit tako dol, druge poti ni, nimaš se kaj za bat. Zadeva je free.

Daj si ga dol pa sprobaj, druge ni, meni zelo odgovarja, lahko pa da najdeš ti kaj druga. Sem sprobal v zadnjem letu Endomondo, Sportypal in Nokia sports tracker in sem se odločil za Endomondo, ker mi po treningu na svoji strani pokaže statistiko z vsemi podatki. Predvsem vzpon in spust sta mi pomembna.
slo-fishing.si

SkyEye90 ::

Najprej hvala za vse predloge programov :)

Prenesel Endomondo in SportyPal, ampak nobenega mi ne uspe naložit na mobitel... telefon mi vedno javlja "authorisation failed", ne glede na to kako poskusim program naložiti. Imam pa Symbian UIQ3 (SonyEricsson G900). Ve kdo v čem je finta? Ker programa sta oba JAVA.

Od nokie pa nevem kje naj sploh dobim program, pa še dvomim da bo delal, ker nimam S60 verzije symbiana.

kuglvinkl ::

Kul. Kaj pa user base za Endomondo?

Kaj pa Nike+ + iPod + njihova aplikacija?

Zgodovina sprememb…

WaterBoy ::

Kaj pa kakšna priporočila za Androida?

SkyEye90 ::

SportyPal ter Endomondo obstajata tudi android verziji kot sem jaz gledal :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android aplikacija (šport) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507352 (821) DamijanD
»

app za planine?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101471 (1003) r3dkv1c4
»

Endomondo aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6311801 (9349) Selassie
»

Katera nizkocenovna ura za merjenje utripa, porabo kalorij ?

Oddelek: Loža
62923 (2780) ;-)
»

GPS tracker za Windows Mobile

Oddelek: Mobilne tehnologije
71140 (951) YaN-cH

Več podobnih tem