» »

EL prevodna pasta

EL prevodna pasta

shubell ::

JEst sm hotu odklent faktor pomnoževanja, pa ne vem ke bi se dal kupt el prevodno pasto

please help me:\

Bevcan ::

A mislš za AMD jeve procesorje. Verjetno jo maš že doma drugač pa v vsaki trfiki. Grafitni svinčnik.

slon ::

za stare amd in durone(morgan) velja svinčnikom odklent članek, xp pa samo z prevodno pasto tle je članek
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

zupo ::

Jst mam Athlon T-Bird 1 GHz, katerega sem že nekajkrat puskušal odklent (prvič ga je probal Sergio v Piranu in mu ni ratal). Dons sm se spet spravu nad njega in čist na novo prebarval mostičke. Če v BIOS-u spreminjam množilnik se nič ne dogodi, razen če ga dam na več kot 9. Pol se noče bootat. Imam pa Abit kg7-lite. Ne vem kaj nej naredim. A je meu kdo podobne probleme?

Drugače pa na overclockers.com ravnokar berem, da se nekomu podobno dogaja (Abitka + Duron). Je opravil delo s svinčnikom in ni delalo. Je dal na drugo plato, je bil odklenjen. Dal nazaj na Abitko, spet ni bil odklenjen. Ga je namesto svinčnika premazal s pasto in zdej dela. Hmmm, vredno poskusa.....

zdej pa rabm prevodno pasto. A je dobra tudi prevodna termalna, al more bi prou za to namenjena?


lp
zupo
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

shubell ::

ej termalna pa el prevodna pasta je neki čist drujga, jest pa še kr ne vem ke bi jo kupu
ps:
jest sm mojga durončka že zdavnj odklenu parnost sm naštimov na 10 iz 8.5, aja pa asusovo plato mam,

sharp ::

Če si doma blizu Lj. se zapel na Brnčičevo,tm k je JAE v ist stavb je v prvem štuku ena električna trgovina tm jo majo sem bil lih včer tm.

LojzePek ::

Kaj pa če si na štajerskem (MB ali CE), pa je nikjer ni za dobit, prokleto sraje.

mile ::

Baje na vsakem Petrolu dobiš zadevo za korekcijo gretja zadnje šipe.

Prjatu ::

Baje na vsakem Petrolu dobiš zadevo za korekcijo gretja zadnje šipe.


No to je res samo baje, v Ljubljani tega nimajo na nobenem Petrolu, preverjeno, drugače pa tudi mene zanima kje točno se to zgodi.
Something else is controlling me!

mile ::

Jest sem šel pol lepo v conrada in kupil zadevo za 1740 sit (tekočina s srebrom)

LojzePek ::

Dej na njihovi strani ne najdem tega artikla, lahk pomagaš. Mater sam 2 trgovini majo v Sloveniji bureki.

mile ::

Prepisano s stekleničke

Silberleitlack (srebro-barva). V iskanje dej kataloško št 530042 :D

LojzePek ::

Hvala ti stari, problem je sam v tem da pod 3 jurje ne morš vzet. Tak da nevm kaj bom

mile ::

Še en ventilator vzem, zadevo se bo sigurno pregrevala :D

shubell ::

TENX folk tapru grem na petrol pol pa v konrada
ah sj z kr do lj ni delč

blazp88 ::

V Condradu, v BTC ju.

Soldier ::

Baje pa da cisto vsak svincnik ne odklene procesorja. O tem sem bral dolgo nazaj zato se ne spomnim linka, neka fora je v tem da imajo nekateri svincniki noter neko snov k prepreci prevodnost(vendar to ni namen tega da se nebi dal navijat, da se razumemo) ta snov naj bi bila namenjena bolsi drsnosti!!
-ne tega jemat prevec sveto, samo probaj z drugim svincnikom:D , ce ze nisi:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

preverjanje gretja stekel v avtomobilu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
164269 (3953) stromar
»

DFInf4 Ultra-D ..SLI mod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151521 (1103) XS!D3
»

Silikonska prevodna pasta

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61810 (1740) dela
»

Hard core XP odklepanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
655365 (3604) Microsoft
»

Zakaj ni TB odklenjen

Oddelek: Navijanje
7901 (715) zupo

Več podobnih tem