» »

Zakaj ni TB odklenjen

Zakaj ni TB odklenjen

zupo ::

No, biu sm v Piranu na tekmovanju (jest sm mejhen, ohišje modro, z orlom in ZUPO gor piše) in smo neki probaval mojga TB 1GH odklent. Teskan in alien sta use rastaula pol je pa sergio mostičke prebarvu s svinčnikom. Ko smo dal procesor not NI bil odklenjen. Pol je Teskan še neki probavu ampak procesor še kar ni odklenjen. Kaj nej naredim? (pa ne zamert ker ne najdem podobne teme--sm nou na forumu)
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

VASkO ::

ktera pa je osnovna plosca?

eland ::

Probaj še z svinčnikom, ki pušča za sabo cinkovo sled, misli da nekaj tacga. Moraš vprašat modelarje, oni vejo kakšen je in kje se to dobi.

Matek ::

Čuj, najbrž ni vredu prijelo tisto, kar ti je sergio pobarval. Zakaj nisi dal Telebajsku, je mel tam prevodno barvo, meni ga je on pa dwela. Sicer sem si ga že sem parkrat s svinčnikom, pa večkrat ne prime, al pa gre kmalu dol.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thanatos ::

Jaz imam tudi 1Ghz Tbird in sem ga odklenil z HB minco za tehnični svinčnik. (H nevem zakaj ni hotel)

jRk0 ::

Probaj se malo barvat, ce ne pa si kupi tako srebrno tekocino za 3k sit prblizno pa v tisto zobotrebec namocis pa potem povezes na procu. Pa povej kiro plato mas...
You fuck up once, you loose two teeth.

Malecky ::

Ja da se lepo z setom za popravilo gretja zadnjih šip... sam original od Loctite-a stane 2800SIt če se prav spomnim, dobi se pa na vsakem večjem petrolu.

se pravi da se ti en odklep nikakor ne splača... je pa tko... z prevodno barvo je Sergio svoj proc tko zjebu da mu tud jaz ne morem pomagat dokler ne dobi tisga hudiča dol.

Deffoger gre na izi stran z keramike... Athlon XP-ja se pa že bolj drži.

zupo ::

plata je abit kg7-lite

a pol nej probam še enkrat mostičke prebarvat s svinčnikom ?
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesor odklenjen...množilnik se da spremenit...računalnik crkne!

Oddelek: Navijanje
121101 (945) njok
»

Fears...

Oddelek: Navijanje
271368 (972) Matek
»

Odklenjeni XP-ji?

Oddelek: Navijanje
281775 (1087) Sergio
»

duron

Oddelek: Navijanje
251528 (1094) tec
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261979 (1643) jRk0

Več podobnih tem