» »

DFInf4 Ultra-D ..SLI mod

DFInf4 Ultra-D ..SLI mod

kanabis ::

Če ste kupili DFI Ultra-D v prvi seriji imate priliko z enostavnim modom pretvoriti vašo zverinco v SLI. Za tiste ki še ne veste imate možnost to narediti še na lažji način kot se odkelpali XP procesorje, oziroma samo za naredit majhen prevodni mostiček..deluje tudi z mehkim navadnim svinčnikom.
Tisti ki pa želite odlično SLI plato za precej manj denrja kot stane SLI plata pohitite po to verzijo DFI Ultra-D plate če jih še dobite..ker zadeva se spreminja.
No da ne bluzim..imate vse tukaj
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Dr_M ::

khem, pa si kej pogledu datum clanka?:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kanabis ::

Saj nisem napisal da je to novica..pač ker sem sedaj kupil to plato in sem dobil še vedno serijo katero sem z lahkoto mod-al sem se odločil pač napisat če še koga zanima.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Wolverine ::

Katera verzija pa mora biti, da se moda v sli?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

XS!D3 ::

Oprostite ker spet obujam temo ampak,...
ker so te plate zelo dobre, jo mam namen kupt (frend je tud nabavu SLI-D in sm se res prepriču da je to to), vendar se mi zdi brezveze dt še tok več za SLI-D, sploh ker nebi šel še v SLI, ampak bi mogoče kdaj kasnej kej nadgrajeval pa je fajn da je čim več opcij in kokr sm slišu ta mod sploh ni tok težko zrihtat, pa tud na drugih forumih ne najdem nobenga k je to že delu, uglavnm:
-kokr sm slišu je ubistvu usen tud če so zdej te nove plate le nekaj je čez pine (epoxi al neki tazga nevem, neka "izolacija"), k je treba dol dobit, da lohk povežeš
-najdu sm te guide:
DFI-street-Mod the Ultra-D to SLI-D
Morphing nForce4 Ultra into nForce4 SLI
-zanima me predvsem tisti k ste to že delal, na kakšen način je blo izvedeno??? kaj vse se potrebuje in kje dobit vs potrebn materijal ???
-kako se poveže une dva pina, govori se o nekih "svičnikih" in me zanima kaj je to in kje se to dobi, ter kako se s tem dela??? a je še kšn drug način (hm nevem mogoče sekundno lepilo,...)
-na kaj je treba pazt???


Najleša hvala za odgovore!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()

sirotka ::

Mislm da je abo serija plat totalno modabilna, jaz mam ad0, ma pa epoxy lepilo čez, tako da morš najprej zdrgnit to stran. s sekundnim lepilom ni možno to nardit, ker moraš nardit stik med pinoma. Najlažje je svinčnik, samo tud ni najbol obstojno. Dobi si kje prevodno pasto, najbolša je tista, ki jo majo mehaniki za popravit gretje na zadnji šipi(če se strga). Potem pa ne pozabi ven vzet baterije pa bios resetirat, ker ti ne zazna drugače popravka. Predvsem pazi na sam čip, ko boš to delal, če boš pa še epoxy stran strgal pa sploh, ker olfa nož hitro zdrsne:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

XS!D3 ::

Veliko se govori o teh svinčnikih, pa nevem kaj nej bi blo to a so to kšni posebni svinčniki, oz. kaj je tok in kako se s tem dela???
A tole: Arctic Silver dvokomponentno lepilo, prevaja tudi električni tok, in če bi bila to primerna zadeva za mod, čeprov je kr drgaga sam me čist tko zanima za foro???
drgač pa kje nej bi se dobil to prevodno pasto???

glede sekundnega lepila sm pa mislu, ker nej bi bil na vodni osnovi in so z njimi odklepal množilnik na nekih procesorjih (tud neko povezovanje).

sirotka ::

v conradu majo prevodno pasto, je ene 3k se mi zdi.

XS!D3 ::

A daš lohk kšn link, sem vse praisku pa ne najdem nč pametnga.

sirotka ::

http://www.conrad.si/product.asp?catalo...

Ne vem, tole je najbrž to, tiste paste ne najdem več, vprašaj še kakga mehanika.

sirotka ::

pujs ::

tale prevodna barva (srebrna) je se najbols, mas pa u conradu kokr so ti prej povedal.
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!

KrCbelca ::

pardon, nč ni tu
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KrCbelca ()

XS!D3 ::

A jih ne, kokr jst vem jih, drgač je pa treba na NF4 povezat tole:

sa, mislm da na Ultra, nej bi že bila podpora SATAII.

KrCbelca ::

se opravičujem, sm mislu d nima. sorry
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

XS!D3 ::

Aha sam da je kul.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DFI NF 4 & Twinmos Speed Premium novosti (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Navijanje
75842447 (18124) sirotka
»

DFI Lanparty-razlika med ULTRA modeloma

Oddelek: Kaj kupiti
51129 (1067) Shark-357
»

Dfi nf4 ultra-d ali sli-d

Oddelek: Navijanje
151073 (765) sirotka
»

modanje ultra d v sli d

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291514 (1056) sirotka
»

Odklep XP-ja problem

Oddelek: Navijanje
81273 (1064) Moonman

Več podobnih tem