» »

zatikanje iger

zatikanje iger

Margecan ::

lep pozdrav




no meni se te novejše igre zatikajo med igranjem kar me seveda moti pa nevem v čem je problem saj imam intelcore2 prosecor 3gb rama,nvidio geforse 9800 ter zelo slab napajalnik 400W:S.Kaj bi lahko bilo krivo?

ModriN96 ::

:)) si si kr sam odgovoru...čist preveč hud napajalc maš ;) morš dat še slabšiga notr pol bo pa dobr delal :)

49106 ::

A damu zarad napajalca šteka?

Bolf3nk ::

šteka zaradi napajalnika ravno ne... pol sploh delalo nebi...

zanič gonilniki, windows spucat.......

Margecan ::

ja kaj je napajalnik kriv:)?

al je kaj druga tud slab npr rami al kaj takiga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

bluefish ::

Če bi bil okvarjen RAM, potem bi doživel BSOD, ne pa zatikanja. Skratka, odstrani in ponovno namesti gonilnike, s CCleanerjem počisti sistem.
Bi bilo pa tudi dobro vedeti, o katerih igrah govorimo - Metro 2033 je recimo jasno, da bi se zatikal.

Margecan ::

Ja imam tudi to igro metro 2033 ter se zatika:).ali je možno da je kakšna komponenta preslaba za to igro npr premalo rama ali grafična.....

govorim predvsem o novejših igrah kot so battlefeild bad company 2 fear2 ter ostalih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

dzinks63 ::

Nastavi v igrah primerne nastavitve za tvoj računalnik in bo delalo. Na hi in full hd je preveč.

Bolf3nk ::

metro itak da šteka, pri bad company si nastavi na dx 9.

ModriN96 ::

k boste kej več o napajalnikih prebral, boste vidl da premal napetosti povzroča velik frejm drop, štekanje, zatikanje, frizanje........tko da je velika verjetnost tut napajalc krivec...

49106 ::

Glede na to, da je za sistem z gtx480 nucaš 450W napajalnik, bi moral ta napajalnik zadostovati, če le niso neka jajca

ModriN96 ::

še enkrat ponovim...k boste kej več prebral o napajalcih je moč k jo nazivajo MAKSIMALNA, torej realne je pr usakmu od 20-30% MANJ...torej njegov 400w napajac da velik manj kot pa 400w realne moči vn ;) rabte še kšn pojasnilo???

49106 ::

Koliko ima potem moj napjalnik moči

Corsair TX650W Specifications: Model CMPSU-650TX
AC INPUT	90-264V ~ 9A 50/60Hz
DC OUTPUT	+3.3V	+5V	+12V	-12V	+5Vsb
MAX LOAD	24A	30A	52A	0.8A	3A
MAX COMBINED WATTAGE	170W	624W	9.6W	15W

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ModriN96 ::

oh ja nima se smisla z idioti ment...

69charger ::

Ja to maš pa prav,kaj bi se s tabo menil ker ni pogojev da mu špili štekajo zaradi napajalnika. Če bi bil prešvoh bi se komp ugasnil/resetiral/sesul.

Zmanjšaj nastavitve v igrah recimo na medium ali v najhujšem primeru na low,ali pa zmanjšaj resolucijo v igri.

Relanium ::

See spomnim časov ko sem moral uporabit 2 napajalnika, da sem igral igro.
Bilo je v času GF 6600GT (z dodatnim napajanjem so bile te) ter ene par optičnih enot,
2 diska ter AMD procesor, vse skupaj obešeno na 350W napajalnik

Stvar je taka, da je samo ven vrglo, zatikalo se ni (vsaj ne da bi se spomnil)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

bluefish ::

Tudi meni se zdi čudno, da bi se igra zatikala zaradi napajanja. Kvečjemu bi te gonilniki vrgli ven ali pa bi se sistem resetiral.

In 400W napajalnik, četudi je čungalunga, bi moral tale sistem poganjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ne_ti_si ::

mislim hehe čist logično da se ti zatikajo..poglej moj podpis in tudi jaz nemorem rečt da mi metro leti bp recimo 60sličic/s...daleč od tega...!!!
ASUS Rampage III Extreme / i7 950 4.5Ghz / Nvidia 2x GTX570 SLI 950/1150/1800
G-Skill 3x2GB / X-fi Fatal1ty Platinum / WD1002FAEX SATA 6Gb / SSD Corsair 64GB
EKWB CPU + GPU / SAITEK R.A.T.7 / Logitech G15, G35, THX Z5500 / Corsair HX1000W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro 2033 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13421770 (4951) oo7
»

Ali je Physx tehnologija vredna?

Oddelek: Kaj kupiti
265140 (4301) Predator ^^
»

Štekanje vseh iger

Oddelek: Igre
13661 (427) Riff
»

Nova grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
232116 (1725) xxxgeekxxx
»

radeon 4870 x2

Oddelek: Strojna oprema
483780 (3239) Robert_S

Več podobnih tem