» »

Metro 2033

Metro 2033

«
1
2 3

RazzorX ::

Naj bo to tema, kjer se bo govorilo o igri Metro 2033. Ste jo že sprobali? Kakšno mnenje?

Bor H ::

Prvi opisi so obetajoči, največja graja trenutno se mi zdi da leti na samo streljanje da je bolj leseno, škoda da ni demota na voljo.

Tr0n ::

Prva igra, kjer 5850 pocepne na DX11 very high in 1920x1200. :)

Sub 10 FPS stuff. ;(

Berserker ::

O fak pol se jaz lahko poslovim z revščino ati radeon hd 4850 1gb pa komaj 2gb rama 1920 x 1080 Kje so bili časi ko je bil 2gb ali 3gb end, zdaj pa ti dajo ven zahteve 6gb or more, potem pa vidiš folk z 12gb rama nori, spet bo treba xbox verzijo igrat XD.

RazzorX ::

Potem tud z mojo HD4850 512MB ne bo šlo na full hd. =) No pa saj špila nimam namena igrat, niti nimam preveč časa, pa še se raje z drugimi stvarmi ukvarjam. Mogoče me je odbilo tudi to da so spet neki stvori v igri. =)

shark_nm ::

wooooow pa si sigurn da ti zarad 5850 šteka?

wolverine22 ::

mam tut 5850 (navito) , 4gb rama, i5 750... 1600x1200, very high in DX9 in mi tut cuka ponekod...nekje cisto gladko dela, nekje pa kar cuka...kr neki...drgac pa zanimiv spil...sm ni mi se cist jasno al je to popolnoma linearen al je v slogu STALKERJA...

gamemen ::

dober špil samo požrešen ko hudič :).

Tr0n ::

shark_nm je izjavil:

wooooow pa si sigurn da ti zarad 5850 šteka?

Lahko tudi zaradi procesorja, ki je se vedno C2D (sicer navit na 3 GHz).

particle ::

šteka zaradi dx11 :), bo treba 5870 ali boljše za tole. Dx10 pa dela ok na max settingih. c2d E6750@3,2Ghz + 4870x2

Tr0n ::

Ah, DX10 pa ne zgleda tak awesome kot DX11. :)

particle ::

Ane-de :D Še posebej ker ga tale špil res fuL izrablja :P

Tr0n ::

Primerjaj, pa bos videl da je precej razlike. Volumetric fog in smoke, ostrina slike, teksture bolj izstopajo ipd. Se kr vidi. :)

particle ::

Sem že primerjal. Ja, dejansko se pozna na ostrini slike (malo), ampak ni pa neke blazne razlike no. Zato še kar vztrajam na dx10.1 karti, če bi bila pa res očitna razlika med mojo in dx11 karto, bi pa seveda že zdavnaj menjal.

Pesimist ::

Tr0n je izjavil:

Prva igra, kjer 5850 pocepne na DX11 very high in 1920x1200. :)

Sub 10 FPS stuff. ;(


Ti nab si nabavo 5850.

Tr0n ::

Itaq. 8800GT je crknila, nVidia pa trenutno nima za džabe.

Pesimist ::

Lol. Noja ce meni crkne tudi kupim 5850, vendar dokler se dela ni best buy in ne zasilni buy. Torej ni izpolnjen doben pogoj. Ok mogoce je best buy, vendar meni ni vredna 250EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Jaz sem jo dobo za 220. Definitivno best fucking buy. :)

Berserker ::

Glede na to da je dosti folka na DX9 je DX11 že luksuz.

AapocalypseE ::

Igram ta špil na DX9, 1680x1050, high in deluje čisto tekoče. Na very high je kar dost zatikajoče. Drugač pa dober špil. Mogoče me edino malo motijo nenatančne pištole in zvok ni glih najboljši, ko se strelja s pištolo. Tak čuden mi deluje. :D

Zgodovina sprememb…

TGolcar ::

Zanimiu špil :), laufa mi na very high z dx11 (msaa 4×, af 16×) sicer na 1680×1050 brez nekih problemov, glede tega de je (saj od začetka bolj) večina igranja po tunelih in sicer v temi. Glede grafike se mi zdi super porihtan z dimom, ognjem, meglo, svetlobo, ipd. Drgač me spominja na Hellgate London (koncept te podzemne) in pa stalker.
Samo premikanje ni nerodno, in sploh igralnest se mi zdi dokaj v redu :). Zvok pa tak ne morm preveč komentirat s takimi zvočniki kukr jih mam hehe.
Za zgodbo pa zdle od samga začetka težko rečem... Dobr koncept, zna bit dokaj razgibana. No ja, sigurno se splača probat ;)

subby ::

probal dx10 vse na ful, 1440x900 (i7, 8g, gtx295)... in se kar čuti low fps, še posebej v sceni, ko mimo teče cela horda tistih pošasti.. kaj naprej pa še nisem poskušal sploh
tko da ja, kr zahteven špil =)

Berserker ::

AapocalypseE je izjavil:

Igram ta špil na DX9, 1680x1050, high in deluje čisto tekoče. Na very high je kar dost zatikajoče. Drugač pa dober špil. Mogoče me edino malo motijo nenatančne pištole in zvok ni glih najboljši, ko se strelja s pištolo. Tak čuden mi deluje. :D


Enako je pri meni, igram z q6600 2,4ghz , 2gb rama in ati radeon hd 4850 pa dela lepo na high. Grafika je že v dx9 nadmočna, kaj šele na dx11.

TGolcar ::

Berserker je izjavil:

Enako je pri meni, igram z q6600 2,4ghz , 2gb rama in ati radeon hd 4850 pa dela lepo na high. Grafika je že v dx9 nadmočna, kaj šele na dx11.


Imam isti procesor :), sam rama 4gb in pa ati radeon hd 5850

Tr0n ::

Jaz pravim za DX11 in very high. Na DX9 itaq da laufa. :)

globoko grlo ::

hehe, mene je kr pozitivno presenetu špil

sm prvič crknu, ko prvič sam hodiš po unem vejstlandu, so me žvali obkolile, mi razsule gas masko in sem krepnu

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

Jaz pravim za DX11 in very high. Na DX9 itaq da laufa. :)


Ja mi pa pravimo da je špil že na dx9 lep.

Meni so tudi mutanti razbili gas masko pa sem krepno v knjižnici pa neki mutanti visijo z stropa, take kače, kaj ti so nevarni, ker se ob strelu takoj zvijejo. Sicer ni boljše od tega ko lepo ugašneš vse luči, potem pa jih lepo z VSS vintorezom pucaš. Imam pa problem z NV googles ker ko si jih nadenem se takoj ugasnejo , ker je prazna baterija, ampak jaz neznam napolnit.

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

tipko F drži nekaj časa. Potem pa nafilaš.

Tr0n ::

Berserker je izjavil:

Ja mi pa pravimo da je špil že na dx9 lep.

Na DX11 pa se lepsi. :)

hyphh ::

Grafične tehnikalije vstran; kako pa se vam zdi kaj gameplay?

Berserker ::

Obrnil, zanimiva zgodba , gameplay je kr super, ampak največji problem so naboji teh zmanjka takoj, pa AI se včasih kam zatakne ali odpove.

fireX88 ::

hyphh je izjavil:

Grafične tehnikalije vstran; kako pa se vam zdi kaj gameplay?


meni osebno, glede gameplay grafike in zgodbe takoj po mass effect 2. Res ti priporočam igrat, sem jo danes končal, ima pa dva konca. Sicer prvič ko sem vidu opis, sem si reku da bo kot fallout vendar ni. Tudi tak način mi je tudi všeč, tako da vsekakor priporočam igranje.

lp:)

Berserker ::

Samo malo, si rekel dva konca ?

fireX88 ::

jp... evo jih

dober konec:


slab konec(sam ta je v ruščini):



kako do drugega konca pa nevem:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Sandi1987 ::

Igram na Xbox 360. Kaj je treba narediti pri Misiji Dead City? Na polovici Misije umrem zato, ker nimam več maske.

Berserker ::

Smola, tudi meni se je nekje to zgodilo samo sem se zadnji čas rešil. Sicer tukaj poglej:



V glavnem tam ko skočiš preko avtomobila in padeš dol moraš po drugi poti sicer te vodi zelena igla od kompasa na mapi(M).
Škoda da ta igra nima MP.

Zgodovina sprememb…

Outsajder ::

Meni se zdi da bi bila bolj slaba za mp enostavno ni narejena za mp :8)

Berserker ::

Biosock 2 ima multiplayer, stalker se mi zdi da ga ima, prav fun bi blo se z gas maskami podit po moskvi ali pa po tunelah. Ena ekipa nacistov, druga komunistov. Kakšen način kdor dlje preživi pa bi se vsi za dodatne maske in plin borili.

rdecaluc ::

@dave88... konca si lih zamešal. Dober konec je tisti brez nove a-bombe.

Sicer pa če imate težave, je tukaj en model v zelo dobri kvaliteti naredil celotni walkthrough

Lp
Est modus in rebus. ,typos

fireX88 ::

se zgodi:D

Berserker ::

Em a ni dober konec tisti ko spustiš tiste bombe na neko organsko tvorbo ki se širi po moskvi potem je pač end. Upam da bo nadaljevanje.

rdecaluc ::

Če si špilal.. un model ti v tistem tunelu z duhovi (ki vedno znova in znova podoživlja kaj se je zgodilo - ko še "ghost" subway cart uleti mim), pove da premisli o tistem "fenomenu" in če je res vse to zlobno. Vojna povzroči več vojne.. itd.

Tko da moralno je to good ending, če pa gledaš "razfuk" pa da une fenta je pa tud zmaga..
Est modus in rebus. ,typos

greg ::

Lep pozdrav,
moj komp: intel i5, 4GB ddr3 rama, ATI HD 5770,.......ta igrca dela men brez krsnega koli problema na 1280x1024 dx10 pa na HIGH, ucasih mal zasteka ce pride prevec posasti naenkat drgac pa OK. Igrco ful priporocam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: greg ()

deadbeef ::

probej prešaltat na 1920x1200 ;-)

nuclear ::

nora igra. dobra zgodba.. sem igral cel vikend, ker ne moreš nehat. ljubim po apokalipsične tematike.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

kmetek ::

Jep nor špil.

deadbeef ::

sam ti maš švoh grafo a ti sploh dela? :) za tole na very-high laufat @ 1920x1200 DX11 GTX 480 SLI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

kmetek ::

dela dela. Ne rabim ultra high.

barocco ::

prišel do konca in upam ,da bodo v prihodnosti še delal špile z tako,zgodbo, grafiko.

tt2 ::

spet primer igre, kjer so strojne zahteve neverjetne zaradi primarnega razvoja za konzole. :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120593 (4671) oo7
»

Metro: Last Light (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8415955 (11428) [D]emon
»

Metro 2033 na DX11

Oddelek: Igre
182502 (2165) GammeR
»

Katera grafična za gamerja??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8716746 (14853) Meizu
»

hd5770 vs gtx260

Oddelek: Kaj kupiti
161936 (1714) Kreddy

Več podobnih tem