» »

Metro 2033

Metro 2033

1
2
3

dronyx ::

Jap, noro požrešen špil. Na 4850 skoraj gledam diapozitive in se skoz nekaj zatika. Konzole imajo pa grafiko na nivoju leta 2006, igra na njih verjetno dela pa tekoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

Eh ne obremenjujte se temi strojnimi zahtevami glavno da špil rula, sej za pc gaming itak moraš imet dober komp za novejše igre.

Aggressor ::

dronyx je izjavil:

Jap, noro požrešen špil. Na 4850 skoraj gledam diapozitive in se skoz nekaj zatika. Konzole imajo pa grafiko na nivoju leta 2006, igra na njih verjetno dela pa tekoče.

1. Sem ga probal na 4850 in na high dela kot namazan. To pri tebi nekaj ne štima. Proc je bil pa core 2 extreme QX9650.

2. Grafika je na xboxu vidno slabša od PCjeve.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

dronyx ::

Sem namestil novejše gonilnike in sedaj dela igra v redu. Mi ni pa drugače nič posebnega. Lik se premika leseno, pravega užitka pri streljanju ni, zgodba je v stilu pojdi od točke A do B (kar prikazuje lepo tudi nalagalni zaslon s shemo metroja), na poti pa te včasih spremljajo kameradi, ki vsi po vrsti sproti umirajo. Tole primerjati z Half Life 2 je neumnost, ker špil deluje tipično rusko, svojo ruskost pa skrije za solidno grafiko.

Aggressor ::

Kaj je bil pa Half-Life 2 drugega kot hoja naprej (od A do B)? Metro ni ravno odličen, ima pa nekaj izjemnih momentov, ki jih ne najdeš nikjer drugje. Ko boš prišel do otroka, ti bo bolj jasno.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

dronyx ::

Do otroka? Tu misliš tisti del, ko se igraš big daddya in nosiš na hrbtu litlle brotherja (Bioshock hvala), ki te opozarja na pošastke? V bistvu se takrat lik pomika še najbolj tekoče in v tistem delu sem pomislil samo na to, zakaj se tako ne premika celo igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

barocco ::

men je bila igra super .že na directX10 zgleda super.preigral sem jo z nvidia8800gt 512mb ,AMD X2 4800+ @2.5Ghz na resoluciji 1440*900 na high, in je zadeva tekla brez zatikanja..
tako da sem z optimizacijo špila ztadovoljen.;)

vulcher ::

hmm kokr vidim vsem dela lepo a pri meni ne. mam q6700, 4GB ram, 550MB trdega diska in se mi računalnik ugasne po kakšnih 10 minutah. to samo pri tej igri, pri ostalih mi vse deluje super. ja nastavitve pri metro2033 mam vse na high, brez zatikanja, deluje tekoče, sam ugasne računalnik in to je to. ko ga ponovno prižgem, grem v ati nastavitve in vidim da se je pri overwrite temparatura dvignila na 54°C. če pa že špilam pa naredim tako, da po petih minutah grem direktno v windowse, igra še vedno prižgana, malo počakam in se temparatura zniža. grem nazaj v igro in postopek ponavljam. a bi bil mogoče procesor slab?

rdecaluc ::

Procesor ziher ni slab. Nisi omenil, katero grafično imaš?

Pa a vaš kej dobr prevetren ohišje?
Est modus in rebus. ,typos

vulcher ::

redeon hd 4870
zaradi ohišja pa ne bi vedela. v ati nastavitvah mam čisto na vrhu 750MHZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vulcher ()

opeter ::

Po mojem se tvoj računalnik (oz. katera od komponent) pregreva.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vulcher ::

ja js tudi mislim da se pregreva.sem popolnoma prepričana.sam rada bi izvedela katera komponenta.to je problem.a bi lhk to kak preverla oz.kateri je tak program ko bi lhk stestirala.

pa še nekaj.pozabla sem povedat d se mi temparatura v ati nastavitvah po 4 minutah dvigne na približno 54°C.po desetih minutah pa ne vem podatka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vulcher ()

Aggressor ::

54 stopinj je za grafični procesor malo, skrbet naj te začne, ko pride čez 100. Potegni z neta SpeedFan, ali pa *nekje* najdi Everest in pomeri vse temperature.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

69charger ::

Super igra,deluje brez problema na Very High nastavitvah in 1280x1024 in AAx8 na Radeon 4770(super navito) in Athlon X2 3ghz.

Sandi1987 ::

Potrebujem kodo ali trainer za Gas Mask. Vedno se razbije in takoj umrem.

Bor H ::

Pa lih Gas Mask niso nikol problem kle....
Sicer je blo pa objavljeno da je nadaljevanje Metro:Last Light prestavljeno na začetek 2013.

ps: trainerje lahko mirno najdeš na svojem priljubljenem torrent zalivu, lahk pa tut ta link probaš: http://www.megagames.com/trainers/metro...

opeter ::

Tudi na Gamecopyworld so gor trainerji: http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

def0r ::

Sandi1987 je izjavil:

Potrebujem kodo ali trainer za Gas Mask. Vedno se razbije in takoj umrem.

Jo pa zamenjaj :D

yayo ::

Bor H ::

Že neki časa se imenuje "Metro: Last Light" ;)

yayo ::

Seveda, my bad, sem na hitrico natipkal, Metro 2034 je knjiga, Metro Last Light pa igra, ki s knjigo nima dosti zveze, za razliko od igre Metro 2033, ki je v nekaterih delih precej podobna romanu Metro 2033 (samo v nekaterih delih, sem prebral roman). Je pa pri obeh igrah sodeloval avtor romanov Dmitry Gluhovsky za katerega so igre odlična reklama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Clubraider ::

Igra je svetovna.

Zdaj berem roman, po katerem je bila narejena igra(več ali manj) in je svetoven(če koga zanima je avtor romana Dmitry Glukhovsky) ne bo vam žau....zgodba je odlična....upam,da bodo tudi kdaj film posneli...Steven Spielberg bi bil pravi režiser za ta film...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

yayo ::

Sam sem igro igral preden sem prebral roman in me prav razjezilo, da v romanu ni bilo "pozitivnega konca", ki si ga v igri lahko dosegel, če si pravočasno sprejel ustrezne odločitve ;) Zanimivo je da sta igro delala tipa, ki sta delala taprvega Stalkerja ter, da je Gluhovski tudi ljubitelj Stalkerja, toliko, da je v roman umestil stalkerje in anomalije kot nekakšen poklon igri.

Clubraider ::

Hehe...škoda, da si mi povedal, kaki je konec...samo dobro detajlov nisi omenil tako da kull...
Sam sem nekaj čez polovico romana in moram povedati, da je zgodba res fantastična...polno zapletov...na vsaki postaji se nekaj pripeti Artjomu.

Drugače, pa sem jaz tudi mislil, da je konec srečen...ampak, kot si zdaj omenil ni...me prav zanima kako se bo zgodba končala.

Pa ne povedadt...hihi :)
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

yayo ::

Se opravičujem za spoiler ampak ič bat, literarna dela niso kot igre kjer ne želiš vedeti kaj se bo zgodilo, pri literaturi je bolj pomembno kako bo to dogajanje opisano, da bo zaigralo na določene strune pri bralcu, in v 2033 je konec prav lepo napisan. Sem bral, da roman Metro 2034 ni direktno nadaljevanje prejšnjega, da gre bolj za filozofsko delo, ter, da Artyom ni več glavni junak. Pa Gluhovsky se je tudi odločil, da ne bo več pisal zgodb, ki bi se dogajale v post-atomskem okolju Moskovskega metroja. Je pa v Rusiji baje skupinica pisateljev, ki še naprej piše zgodbe, ki se dogajajo v univerzumu Metroja 2033.

Tomozuki ::

@Clubraider: Si že končal? :) Meni se je atmosfera zdela podobna Stalkerjevi, čeprav ni bilo apokalipse v taki razsežnosti.

nightbird ::

še igra kdo to igro? oz. jo je igral z gtx570? sprašujem, ker me zanima kakšne nastavitve je imel. na nvidiini strani piše, da naj nastavim za resolucijo 1680*1050 in dx11 na 16xAA in very high detajle. baje bi naj bili avr. fps okrog 40. saj res je večino časa taq, ampak pri določenih scenah pride do dropa fps-jev kar je rahlo moteče vsaj za moje pojme.

torej iščem optimalne nastavitve. kakšen predlog?

lp

hojnikb ::

Će še kdo nima igre, THQ jo tala zastonj
http://www.eurogamer.net/articles/2012-...
#brezpodpisa

Enron x86 ::

A ima mogoče kdo igro že kupljeno na Steamu pa bi lajkal in mi poslal kodo? Nimam facebooka.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

6151 ::

hojnikb je izjavil:

Će še kdo nima igre, THQ jo tala zastonj
http://www.eurogamer.net/articles/2012-...


Ne dela, link me vrze na http://www.facebook.com/home.php#_=_
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

medenko ::

ma kupiti tisti humble paket za 1 kavico no.

rdecaluc ::

Jst sm kupil Humble bundle, tako da igro imam. Tole sem pa tudi že šenkal, hvala tistemu, ki je prilepil tole lepo novico!
Est modus in rebus. ,typos

rdecaluc ::

Alternativa tistim ko ne dela na FBju. Iščite za Metro (THQ) pa lajkite stran. Pomoje deljuje, sicer pa prilepim direktni link do tja :D
Est modus in rebus. ,typos

stalker ::

Na FB strani od THQ imaš link do gratis Metro 2033. Pravkar sem jo aktiviral na Steamu.

m0f0x ::

Hvala za link. Sicer že imam, ampak bo že prav prišlo za koga.

miraldi ::

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

6151 ::

Še vedno me vrže na facebook home stran, pa iščem druge linke pa za vse isto..(mogoče ni omogočeno v sloveniji??). Zbuggan facebook? hvala bogu da grem gor le enkrat letno.

Če ima kdo kakšen odveč facebook račun, ali pa že ima igro bi mi lahko poslal kodo na ZS? Hvala
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

rdecaluc ::

Si probal to kar smo še napisali?
Est modus in rebus. ,typos

Enron x86 ::

Meni sinoči ni preostalo drugega, kot da sem ustvaril fake FB račun, kliknil na potrditveni mail, nato je bilo treba "lajkat" neko THQ aplikacijo in kliknit na reveal code, pa je bilo. Ravno prejle sem malo igral; zelo vzdušno.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

m0f0x ::

6151 je izjavil:

Še vedno me vrže na facebook home stran, pa iščem druge linke pa za vse isto..(mogoče ni omogočeno v sloveniji??). Zbuggan facebook? hvala bogu da grem gor le enkrat letno.

Če ima kdo kakšen odveč facebook račun, ali pa že ima igro bi mi lahko poslal kodo na ZS? Hvala


Seveda je omogočeno. Kaj si prelen ali loco loco, da ne veš tega naredit?

http://www.freemetrogame.com/ in te vrže na FB. Like, dovoli aplikaciji, da pobere tvoje informacije in ti pokaže kodo. Redeem in steam. Pojdi na FB pod aplikacije in jo odstrani :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

6151 ::

Direktno preusmeri/vrze me na https://www.facebook.com/home.php

Pa sem lajkal metro page, thq page, metro book page,... Če pa dam v search metro free pa mi spet da na home takoj ko kliknem.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

miraldi ::

To moraš biti registriran na Steam?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bor H ::

Ja, Metro 2033 laufa sam prek Steama.

AStrukelj ::

6151 je izjavil:

Direktno preusmeri/vrze me na https://www.facebook.com/home.php

Pa sem lajkal metro page, thq page, metro book page,... Če pa dam v search metro free pa mi spet da na home takoj ko kliknem.


Star moraš biti nad 17 let, oz. imeti na FB profilu tako letnico.

Kurzweil ::

Če prav razumem povsem zastonj delijo Metro 2033?

Verjetno je to edina post-apokalipščina, ki je nisem nikdar igral. Naj nekdo pove če obstaja kakšen način online igranja s tem? ali gre samo za single player?

6151 ::

AStrukelj je izjavil:

6151 je izjavil:

Direktno preusmeri/vrze me na https://www.facebook.com/home.php

Pa sem lajkal metro page, thq page, metro book page,... Če pa dam v search metro free pa mi spet da na home takoj ko kliknem.


Star moraš biti nad 17 let, oz. imeti na FB profilu tako letnico.



Hvala!
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Sssaga ::

Spomnm se, da sm ga prešpilu na 9800 GT na 1080p high, DX9 seveda pa mi je bla grafika čist zakon :)
Kuj zatem pa uletim po GTX 470 pa jovo na novo špilat pa vse na max pa pade na 20 fps, hehe.

Kurzweil ::

Obstaja kakšna varjant za online igrat (vem da je v osnovi single player), kakšen DLC ali kej, ali pa LAN mogoče?
Ker v nasprotnem primeru nimam pojma zakaj nebi potegnil dol iz nekod kot torrent če je legalno po novem...

Bor H ::

Ni legalno, če boš vzel preko steama boš lahko vedno imel zastonj ampak boš štel v tistih 250.000 brezplačnih kopij. Pa še uporabljal boš s tem Steam kar je fajn reklama.

miraldi ::

Prenes brezplačni Metro 2033. Mi lahko kdo pove kje se vklopi/izklopi V-sync? Imam vse nastavitve na max pa imam po pol ure igranja stalno okoli 70fps. To se splača imeti V-sync, da mi zaklene na 60fps.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746119995 (4073) oo7
»

Metro: Last Light (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8415922 (11395) [D]emon
»

Metro 2033 na DX11

Oddelek: Igre
182496 (2159) GammeR
»

Katera grafična za gamerja??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8716710 (14817) Meizu
»

hd5770 vs gtx260

Oddelek: Kaj kupiti
161931 (1709) Kreddy

Več podobnih tem