» »

Dinokomp izkušnje

Dinokomp izkušnje

«
1
2

RobynHood ::

Pozdravljeni,

naročil bi si ta računalnik, pa me zanima če pozna kdo ponudnika dinokomp?

Računalnik Dragon

hvala za mnenja...

CompMaster ::

Na oroginalni strani dinokompa ga imas se ceneje. http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Drugače pa sem že 2x naročil iz http://www.dinokomp.si/index.php in sem bil kar zadovoljen.
Če pa kaksnih stvari nimajo na zalogi pa jih dobis max. v 1 tednu ( po mojih izkušnjah)

dolenc ::

Jst sem naročil eno zvočno kartico 'po naročilu', dobil sem čas dobave, katerega se je držal, drugje mi jo niti zrihtat niso mogli, tako da sem zadovoljen.

Kako je pa z uveljavljanjem garancije pa ne vem, ker še ni crkenla :)

t3hn0 ::

kupil logitech z-5500 zvocnike...kmalu sem uveljavljal garancijo. Prišel je iz maribora v lj ter prevzel paket. Nove zvočnike sem dobil iz logitecha v roku 7 delovnih dni. Osebno sem bil zadovoljen s to trgovino!
^.^

Nwanko ::

S to trgovino se nimaš kaj bat,ti bomojo vse zrihtal tako kot treba.Naročil za cca 1.5k,komponent, vse brez težav.

PC-Freak ::

Nwanko je izjavil:

S to trgovino se nimaš kaj bat,ti bomojo vse zrihtal tako kot treba.Naročil za cca 1.5k,komponent, vse brez težav.


+1

Kupil sicer precej več, kot za 1.5k € (bo kar blizu 4k €).

Nikoli nobenih komplikacij - ne pri dobavi, ne pri garanciji - vedno urejeno, kot je treba.

Priporočam ;)

gdjv ::

že večkrat kaj nabavljal, nobenih problemov...

priporočam!

Ashrack ::

odlična trgovina.
....

mr1two ::

Samo dobava geforsov 460 jih pesti, ker čakam že skoraj 2 tedna :D. Drugače so dobri. Priporočam.

BALAST ::

Super odnos, dobre cene, hitra dostava... Z moje strani same pohvale!

Tilen ::

Narocil 470 GTX, dobava v 3 delovnih dneh, super cena. 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dvihtelic ::

naročil veliko komponent in jih dobil takoj naslednji dan, priporočam

solatko ::

Že z elektronika.si ni bilo nobenih problemov - so carji.

alpha1 ::

Ali še komu ne odpre strani dinokomp.si ?

Tilen ::

Odpre normalno (Amis).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

hotlips ::

Pred kratkim naočil router asus rt-n13u, ki ga nima nihče v Sloveniji (niti Dino) v ponudbi, dobil v cca 10 dneh po naročilu. Plačal s poštnino vred primerljivo kot če bi naročal od najcenejšega ponudnika iz Nemčije.

Jaz lahko, glede na moje izkušnje, priporočim.

lp.hl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

PlayTheGame ::

14 dni nazaj sem prvič naročal pri tej trgovini (MSI GF 460 GTX 1 GB) in dobil prej kot v enem tednu, čeprav so kartice težko dobavljive, sploh pa MSI-jeva Cyklonka, ki je nisem zasledil nikjer drugje v SLO. Skratka vsaj kar se tiče cene in dobave sem zadovoljen in priporočam!
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

psyke ::

jaz bom tudi naročil pri njih, mi je pa ql da sem danes vprašal za en 3x4GB KIT, ki sploh ni bil v ponudbi pa je rekel da lahko dobi. že zdaj lahko pohvalim trgovino - in verjetno bom ta teden cel komp nabavil. smešno je koliko tuji trgovin s konfiguratorji sem pregledal pa vsi tako nabijajo cene pa niti i7 950 še vsi ne ponujajo. vedno kake komponente ki jo želim ni v ponudbi dinokomp pa ima skoraj vse kar si želiš, če pa nima pa dobi:)

Ashrack ::

KITKONIS
imam iste izkusnje z DINOKOMP
....

merlin2 ::

Izkušnje pozitivne.

LP

kos1 ::

meni je vceraj eden mariborcan povedal: kupoval bom pri dinokompu, ko si bo koncno naredil fasado na hisi:)

zenith1 ::

To je pa res važno pri naročilu PC komponent.

kos1 ::

meni je:)

PC-Freak ::

lol

btw: Fasado ima na hiši že odkar so zgradili hišo - pri njem sem kupoval že pred ca 10 leti in nikoli ni imel hiše brez fasade.
Je pa res, da je imel nekaj časa delavnico in skladišče pri starših v hiši, kjer pa nimajo fasade.
Zdaj pa je že trgovina, tako, da....

psyke ::

upam, da se vi hecate s to fasado. dinokomp rox

rajš dober servis pa samo navadni cigli, kot pa fasada in notr v bajti kaki nesposobneži :P

c3p0 ::

Podjetjem že prodaja?

psyke ::

c3p0 je izjavil:

Podjetjem že prodaja?


seveda, jaz bom jutri naročil preko firme, okol 1.5k€ bo. ponudbo imajo najboljšo, vsaj meni se tako zdi. komaj že čakam ta comp... :) in da še dodam, skoraj nikjer v sloveniji ne dobiš 3x4 gb modulov.. pri dino se jih da :P. Jaz imam super izkušnje s pošto slovenije, tako, da me zanima če lahko tudi prek pošte pošlejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

NejcSSD ::

Živjo imam eno vprašanje: Sam sem že naročil komponente in me zanima v primeru, da me takrat ne bo domam, ko to pripelje dostavna služba, če dobim listek, s katerim potem na pošti prevzamem paket in koliko časa imam da ga dvignem. Just in case :D

Wofk ::

te pokliče od dostavne službe, mislim da je interevropa ene par minut prej in te vpraša, če si doma

RejZoR ::

Najbolje da se z nekom zmeniš (od domačih recimo), da ti prevzamejo paket. Denar pa jim prej pripraviš. Ko t pokliče od dostavne jih samo obvestiš, da bo kmal pripeljal in to je to. Pri nas doma skoz neki naročamo preko neta in se da na tak način super uredit.

Oz še lažje je če po predračunu nakažeš na tekoč račun štacune, tako da potem samo prevzamejo paket in se ni treba zafrkavat z gotovino.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

NejcSSD ::

Mensezdi da gre prek pošte slovenije. @rejzor Nekaj takšnega sem imel v mislih.

TOP ::

Najbolša internetna trgovina pri nas.Takoj ti pove, koliko je za čakat in vedno se drži roka,celo včasih te preseneti in prej dobi,zelo prijazen,vedno se oglasi,celo je edina trgovina,ki nazaj pokliče,če ne utegne.Kar se tiče garancije ni problema,dosedej reklamiral rame in jih naslednji dan dobil nove.Cene pa ma itak super.Kratko povedan ena najbolših trgovin.

stoneman ::

A mi lahko nekdo pove kaj se dogaja pri dinokompu.Poslal sem ji več mailov v katerih jih prosim naj mi pošlejo predračun vendar nobenega odgovora.

Janac ::

propad verjetno

stoneman ::

A ti to misliš resno?

Adrijan0 ::

stoneman, samo dolgčas mu je. Zakaj jih ne pokličeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

gregor ::

morda dopusti...

Janac ::

Adrijan0 je izjavil:

stoneman, samo dolgčas mu je. Zakaj jih ne pokličeš?


res je! seveda je tudi to možno.

l.p

Nwanko ::

Propadlo ziher nebo,kolko sem pa slišal nej bi se selili v austrio in ponudbo dali na geizhals.at,najnižje cene.

PNG ::

Eh lol propad, dopusti so zdaj IMO. Vsaj šefe je bil prejšnji ali predprejšnji teden na dopustu, no.

Drugače pa ja, odpirajo še eno trgovino v Avstriji, kjer želijo presenetiti še geizhals s cenami ;)

3man ::

No na primer na SSDjih so kar precej dragi in na Geizhalsu nima smisla na dnu čepet. To se mi zdi malo čudno...

Primerjava: dino - eventus - enaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3man ()

PNG ::

Zdaj pa še primerja corsair force 3 serijo z ostalimi...

Kar ti hočem povedati je, da ti čestitam, kajti našel si en artikel kjer so dražji alneki?

Aja, zakaj bi sploh kdo kupoval te SSDje? Slabši, počasnejši pa še dražji so od Corsair Force 3 serije...zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Loocas ::

Ma SSdje ima itak predrage.

Če že sprašuješ za Corsair F3.

Drugače bi pa sam kupil Kingston HyperX SSD, ne pa Corsair F3.

PNG ::

^--- zanimiva cena pri mlacomu.

Nekje v Avstriji sem ga našel celo za 134€ :o

Loocas ::

Pa DVD RW enote so tud čudno drage...

RejZoR ::

Force 3 120GB je 174 EUR. Sam sem pred 2 mescema dal mislim dal 205 EUR pri Dinokomp. Takrat je bil tud eden redkih, ki jih je dobavljal in cene so bile vglavnem pri vseh enake. Edino v tujini so bili po takih cenah kot so danes pri nas.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

klinker ::

PNG je izjavil:

^--- zanimiva cena pri mlacomu.

Nekje v Avstriji sem ga našel celo za 134€ :o


JP, Corsair je trentno bestbuy, mi pa gre na zivce razlika v ceni med 120gb in 240gb modeli. Ce je 60GB 100€, 120GB pa 150€, zakaj ni 240GB 250€, ne pa da stane vec od dveh 120GB. Sploh ni logike v tem ;((

RejZoR ::

Ponavad je bilo tko, da je cena na GB z višjo kapaciteto padala. Tako da bi bil 240GB pogon cenejši od dveh 120GB. Enako je bilo pri USB ključkih in MP3/MP4 playerjih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PNG ::

RejZoR je izjavil:

Force 3 120GB je 174 EUR. Sam sem pred 2 mescema dal mislim dal 205 EUR pri Dinokomp. Takrat je bil tud eden redkih, ki jih je dobavljal in cene so bile vglavnem pri vseh enake. Edino v tujini so bili po takih cenah kot so danes pri nas.


Da, jaz sem takrat vzel 60gb. Zdaj pa razmišljam o še enem 120 gb in vse skupaj preselim na SSDje. Cene so že takšne, da bi bilo za premislit...

klinker ::

PNG je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Force 3 120GB je 174 EUR. Sam sem pred 2 mescema dal mislim dal 205 EUR pri Dinokomp. Takrat je bil tud eden redkih, ki jih je dobavljal in cene so bile vglavnem pri vseh enake. Edino v tujini so bili po takih cenah kot so danes pri nas.


Da, jaz sem takrat vzel 60gb. Zdaj pa razmišljam o še enem 120 gb in vse skupaj preselim na SSDje. Cene so že takšne, da bi bilo za premislit...


Uhh, lepo tebi da imas dovolj 180Gb za vse. Jst bi rabu 240GB samo za sistem in programje (audio editing zasede precej :8)), pa se to bi blo glih za glih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132728 (72268) kuglvinkl
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12819398 (11932) Rakunish
»

Srednjerazredni gamerski PC za okoli 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8513317 (11954) Tomi

Novi Gaming PC (1850€) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11519813 (18132) bluefish

Več podobnih tem