» »

Pomoč prosim: 2 dolga piska zaporedoma

Pomoč prosim: 2 dolga piska zaporedoma

Jankolovski ::

Se oproščam 1 dolg pisk in 2 kratka (mogoče 3 se težko razloči)
Amd athlon 64 3000+
Epox matična
2gb rama
2 diska
lc power 6550 napajalc

No nasledni problem ki se je zgodil je da se sliši 1 dolgi piska 2 kratka piska (mogoče tri je tok hitro da se komaj razloči) zaporedoma, ekran ostane črn, zamenjal sem grafično, sprobal sem vsak ram posebej na drugih slotih, zamenjal procesor in napajalnik ter še vedno piska, edino kar še nisem zamenjal je 2-h sata diskou ter matične plošče!!

A ma kdo kako idejo kaj bi lahko še naredu ker kolkr jst vem pr diskih k so fuč se ne sliš piska pa pr matični če je kej šlo se tut ne slišiš piska al se motm???

Prosim za pomoč!!
Hvala

bluefish ::

Kater BIOS ima plata? Po tem se namreč lahko določi, kaj piski pomenijo: http://www.computerhope.com/beep.htm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Jankolovski ::

Phoenix je bios, sam tuki nč ne piše 1 dolgi 2 kratka ampak kr neki 1-2-1-3 kva d f???

Zgodovina sprememb…

R-S-LoVe ::

Odstrani vse s plate in počasi dodajaj eno po eno komponento.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

Jankolovski ::

Že probal ko dam rame, grafo, diske in ostalo vn piskajo dolgi piski en po en z pauzami, pol priklopim rame piska 1 dolgi in 2 kratka, pol priklopim grafo piska 1 dolgi 2 kratka spet isto, pol priklopim diske spet isto, zamenjal sem tut procesor spet isto piskanje, zamenjal sem napajalnik to tut ni pomagal tko da pomojm bi mogla bit ena napaka na matični pološči matična je pa epox ep-9npa7i!!!

Če ma še kdo kako idejo kva bi blo lah narobe???

Men se zdi da bi to mogl bit to:
1 long, 2 short Indicates a video error has occurred and the BIOS cannot initialize the video screen to display any additional information

Zgodovina sprememb…

dvihtelic ::

imel sem problem pri isti plati, sem skoraj obupal pa sem potem našel kondenzatorje k so bli napihnjeni in je bila plata žal zanič

Jankolovski ::

1 long, 2 short Indicates a video error has occurred and the BIOS cannot initialize the video screen to display any additional information
Hmmmmm....

R-S-LoVe ::

A v navodilih nič ne piše glede teh piskov?
http://www.epox.com/downloads.asp?class...
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se prižge, ekran pa ne (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11114034 (12596) Berni_01
»

2kratka in en dolg pisk s plate

Oddelek: Strojna oprema
141329 (1184) jackorsen88
»

Flashanje BIOSa

Oddelek: Pomoč in nasveti
274363 (4166) jackorsen88
»

Zagon racunalnika na nenavaden nacin

Oddelek: Pomoč in nasveti
141043 (881) Yeznick
»

Šla plata ob updatu biosa?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141436 (1089) ru7

Več podobnih tem